HAZIRLIK MACI- Samsunspor'umuz - Ankaragücü Canlı Yayın Kanal S

Başlatan King1965, 04 Ağustos 2011, 09:16:39

« önceki - sonraki »

King Of The North

Ulen artık hazırlık maçlarını da paralı yapar oldular :x((

cembaba

Facebook'tan bir bombardıman işi tamamlar. Maç saati hemen 21.30 olur =)

sersa

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 04 Ağustos 2011, 17:37:31
ben az önce kulübe tel. açtım .maç saati 21 değil 20 imiş.bilet 5 tl ve maç günü alabilecekmişiz.
yuh ayıp yani kimse 5 tl vermez hazırlık maçına helede iftar saatinde >:(

Levent ÖCAL

Kulüple görüştüm c.tesi saat 8:00 de kesinmiş  >:(

özkan

kafayı yemiş bunlar,bi şehirde herşeymi taraftarın inadına olur,saate bak,yonetıme bak,hazırlık macı yapılan takıma bak,5 TL'ye bak !!!

umit

berusa55

Ramazan günü iftar saatine koyacağımız bir açılış kimse kusura bakmasın ama sönük ötesi geçer. Saçmalamanın alemi yok. Ya 17'de ya da 21'de yapın ki millet gelsin...

ahmetsefa55

17 de de olmaz abı ya o sıcakta oruç ağız kım gelır acılıs macına.

en mantıklısı yap 21 de mıllet yemegını yesın gelsın  :kanka:

Serkan

yok abi ne zaman vizyonu geniş bir yönetime sahip olacağız. iftar saatinde açılış yapmak nasıl bir zihniyettir...

ahmetsefa55

onu gectım 2 gun sonra sezon acılısı yapacan daha duyuru yapmadın.  :)

şakadır şaka  :evet:

samuray

evet bu yönetim çok acemice işler yapıyor sanki ya maç saati yanlış 20.00 21.00 olmalı niye geç duyuruyorlar ,i ki gün önceden ama bu şike olayından sonra ligleerin ertelenmesi v.s bütün tk.ların programları altüst oldu , bu acemice davranışlar ondan kaynaklanıyor olabilir tabi açılış maçının paralı olmasını eleştiren arkadaşlar 5 tl samsunsopr için versen ne olur

Serkan

04 Ağustos 2011, 19:29:25 #26 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2011, 20:20:50 Serkan
Mesele para vermek değil bence sezon açılışı taraftarın takımına kavuşacağı organizasyonu para ile pazarlamaları tepki çeken kısım  bana kalirsa

SerhaT55

Bencede çok saçmalık bunlar ne yapmaya çalışıyor anlamadım iftar vakti maç mı olur hadi onu geçtim açılış maçlarında nezamandan beri para alıyolar ...

cany

dalga mı geçiyolar ne iş anlamadım. yönetimde o kadar insan birinin aklına gelmiyo mu bunlar?

cembaba

Hadi onu da geçtim. İnsan 3-4 gün önceden haber verir. Açılış yapacağız Cumartesi. Herkesi bekliyoruz diye.