HAZIRLIK MACI- Samsunspor'umuz - Ankaragücü Canlı Yayın Kanal S

Başlatan King1965, 04 Ağustos 2011, 09:16:39

« önceki - sonraki »

King1965

Arkadaşlar Ajanslardan araştırdıgım kadarıyla sezon açılışımız bu hafta sonu MKE.Ankaragücü ile olacakmış..

GökhanÇağlar

twitter

Levent ÖCAL

zannetmiyorum o saatte hazırlık maçı olacağını iftar vakti töbe töbe  :D

sersa

maraton

müslüman takımın gavur açılış saati  :kafa: sanmıyorum bu kadar düşüncesiz bir saatte organizasyon olacağını yanlış bilgi olduğunu düşünmek istiyorum

kamuri

bide pazar olsa daha iyi olmazmıydı kafama takılan bi soruda hani stadın çimleri bakıma alınmıştı nasıl maç oynanacak merak ettim doğrusu

kabacevizli55

50 kişilik tribüne oynarlar bu maçı bu saatte  :x(( :x((

Ayberk

King1965

Alıntı yapılan: Sevdam55 - 04 Ağustos 2011, 13:54:33
Maç saati 21 de.. Bugün bilet basılacak...

sezon acılısı ucretsız olur .. bilet ne alaka :)

kumköylü ahmet

Milletin Kafasina Aclik Basmis :-)) kimin ne dedigi belli degil :-))

Desiqner

Maça 2 gün kalmış daha bir açıklama yok , herhangi bir sitede haberini görmedik , stad bakımda ve taraftar grupları bile maçı duyurmadı nasıl iş bu.Bu arada umarım Alaçam'dan otobüs kalkar bizde geliriz :):)

GökhanÇağlar

Samsunspor, uzun bir aradan sonra ilk kez taraftarıyla buluşuyor. Cumartesi günü Süper Lig takımlarından Ankaragücü ile Samsun 19 Mayıs Stadı'nda özel bir karşılaşma oynayacak kırmızı beyazlı ekipte hazırlıklar tamamlandı. Samsunspor'un davetlisi olarak Cuma günü Samsun'a gelecek olan sarı lacivertli ekip, Cumartesi günü Samsunspor karşısına çıkacak. Başkan Kazım Yılmaz, taraftarlarıyla buluşacak olmalarının kendilerini heyecanlandırdığını söyledi.

Kaynak:Denge

saat yazmamışlar..

cembaba

Resmi site maça 2 gün kala mı haber yazacak? Bu nasıl bir düşüncesizliktir?

fanatik samsunsporlu

ben az önce kulübe tel. açtım .maç saati 21 değil 20 imiş.bilet 5 tl ve maç günü alabilecekmişiz.