Bank Asya Birinci Lig 31. Hafta / Orduspor - Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Nisan 2011, 21:43:31

« önceki - sonraki »

cany

gemiyle gitme işi vardı orduya. belli oldu mu babalar? :)

Serkan

cany

cembaba

Ahmeti

ordu'ya kadar gidip maçı izlemeden dönmek ayıp olur

Hiç yer kalmasa gireriz ordu'luların arasına sessiz sessiz izleriz maçımızı zaten adamlar stad'larını dolduramıyorlar

Eğer orduspor tiribünleri bu maçta dolarsa bilinki içeri giremeyen samsunspor taraftarı doldurmuştur tiribünleri

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 18 Nisan 2011, 12:30:24
gemi 7 saat sürüyormuş sanırım:D

sürmez o kadar yaaa 40 km hızla sürse 5 saat çeker varsayalım sürdü farkeder mi yıllarca yapılacak makaranın yanında :) Düşünsenize elimizde meşalelerle Ordu'ya çıkıyoruz çıkartma yapıyoruz manyak olur ya :)

Serkan

valla kardeşim ben 10 saat olsada gidilsin denirse giderim hoşuma'da gider:D

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: celebi - 18 Nisan 2011, 09:44:34
sabahtan beri o meşhur 13 dakikalık videoyu seyrediyorum süper ötesi bir şey ya. bunun yanında yine sabahtan beri hesap edip duruyorum. haftaya şampiyonluğumuzu ilan edebilirz. SONUÇLARA GÖRE sanırım Allahım utandırma.

Akhisar Bld.Genç.  v  Boluspor   (AKHİSAR GALİBİYETİ YADA BERABERLİK)  
Altay  v  Kartalspor       
Denizlispor  v  Karşıyaka
Erciyesspor  v  Diyarbakırspor 
G.Antep Bld.Spor  v  Adanaspor (ADANA GALİBİYETİ) 
Giresunspor  v  Mersin I.Y.      (GİRESUN GALİBİYETİ)
Güngören Bld.  v  Tavşanlı Linyitspor  (GÜNGÖREN GALİBİYETİ)
Orduspor  v  SAMSUNSPORUMUZ (SAMSUNSPORUMUZ 1-0 DA OLSA GALİBİYETİ)

Ordu'ya Gemi ile gidip Şampiyon olup geri gelirken limanda binlerce taraftar bizi karşılıyormuş ;)

özkan

Ollivanders

Tribün_ali

Basacaz orduya şampiyonluk turunu orduda atacağız

Burak

Donbay

Ertuğrul Sağlam

Bilet fiyatını 20,00 TL yapsınlar kalearkasını komple bize versinler. Hem para kazanırlar hemde taraftarlık dersi alırlar, o derste onlara birdahaki sezon Süperlig'e çıkmak için örnek olur....

Serkan

Orduspor Kulübü' nden Duyuru

Bank Asya 1. Lig' de 31. hafta kapsamında sahamıza oynanacak olan Samsunspor müsabakasının, konuk ekip taraftarlarına ayrılan bilet sayısı belirlenmiştir.

Ordu İl Spor Güvenlik Kurulu kararına göre bu müsabakada, Samsunspor taraftarına, misafir seyirci tribününde 600 kişilik yer ayrılmıştır.

Biletler 20.04.2011 tarihi itibariyle satışa sunulacaktır.