Bank Asya 1.Lig 27.Hafta Diyarbakırspor- SAMSUNSPORumuz 0-5

Başlatan maviay55, 20 Mart 2011, 22:17:03

« önceki - sonraki »

kuzey55

1- 41.dk   SAMSUNSPOR-AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR      Bank Asya 1. Lig
      114.dk   1461 TRABZON-SAMSUNSPOR      Ziraat Türkiye Kupası
      2- 4.dk   SAMSUNSPOR-BOLUSPOR      Bank Asya 1. Lig
      89.dk   KARŞIYAKA-SAMSUNSPOR      Bank Asya 1. Lig
      3- 22.dk   KAYSERİ ERCİYESSPOR-SAMSUNSPOR      Bank Asya 1. Lig
      4- 16.dk   MERSİN İDMAN YURDU-SAMSUNSPOR      Bank Asya 1. Lig
                 (kartal maçı cezalı)

1- 54.dk   SAMSUNSPOR-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR      Bank Asya 1. Lig
      2- 77.dk   SAMSUNSPOR-GİRESUNSPOR      Bank Asya 1. Lig

kupa maçında görülen sarı kart lige yansımıyor.ksk maçında gördüğü kırmızı kartında cezasını ayrıca cekti...şuan 2 sarısı var.

mehmet yılmaz

Zenke'nin Adana'dan da sarı yok muydu? TFF'de görünmüyor. Ben mi yanlış hatırlıyorum?

ahmetsefa55

delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı cıkaramamıs  :)

##kdc##

yapılan acıklamaya gre klupte zenkenin yediği sarı kartlar hakkında kesin bi bilgiye sahip diilmiş, haftaya nolur nolmaz diyerekten kadroya alıncak maç öncesi bi ikz gelmezse sahaya sokulcakmıs :P

berusa55

Zenke Adana maçında kart görmedi mucize eseri. Agbetu'nun yerde kaldığı pozisyonda hızla gelip adamı iterek saha dışına uçurunca aha yedi dedik kırmızı ama sarı bile görmeden maçı tamamladı.  :D

özkan

Diyarı yendiğimizi düşünün,karşıyaka maçında stadın halini ben düşünemiyorum..

Forvetim

19 mayısın en büyük şovlardan birine sahne olacağı kesin

Serkan

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Mart 2011, 03:18:18
Zenke Adana maçında kart görmedi mucize eseri. Agbetu'nun yerde kaldığı pozisyonda hızla gelip adamı iterek saha dışına uçurunca aha yedi dedik kırmızı ama sarı bile görmeden maçı tamamladı.  :D

adamın Burnunu kırdığında gördü hatırlıyorum ben:s

seckin55

Alıntı
AlıntıADANASPOR: 1 - SAMSUNSPOR: 1

Stat: 5 Ocak

Hakemler: Volkan Bayarslan xx, Emre Sunay xx, Erkan Akbulut xx

Adanaspor: Tolgahan xx, Koray xxx, Anıl xx, Onur xx (Dk. 70 Talha x), Mbilla xx, Rahman xx, Sami xx, Bülent xx (Dk. 79 Okan x), Emre xx (Dk.90 Ömer ?), İzzet xx, İsmail xx

Samsunspor: Ahmet xx, Adem xx, Ersin xx, Kemal xxx, Orhan xxx, Hakan xxx, Billy Osman xx, Turgay xx, Agbetu xx (Dk. 70 Dilaver x), Zenke xx, Ufuk xx (Dk. 85 Abdulaziz xx)

Goller: Dk. 87 Koray (Adanaspor), Dk. 84 Billy Osman (Samsunspor)

Sarı kartlar: Dk. 25 Anıl, Dk. 36 Sami (Adanaspor), Dk. 36 Agbetu (Samsunspor)

ajansspor.com

Sadece Agbetu sarı kart görmüş.Zence cezalı değil ;)

celebi

samet_55

diyara gelen 4 atıyo giden 4 atıyo.gevşemeden-sallamadan.adam gibi mücadelemizi ortaya koyup gelip gelebiliriz. zira zorlu maçlar başlıyo artık..ileride puan kaybetme kredimiz olması için (ki.ALLAH C.C. KORUSUN).3 puan şart...

kuzey55

1405707   KEMAL TOKAK   SAMSUNSPOR - GİRESUNSPOR   Bank Asya 1. Lig       27.03.2011   DİYARBAKIRSPOR - SAMSUNSPOR   Bank Asya 1. Lig       Sarı Kart
142670   ORHAN TAŞDELEN   SAMSUNSPOR - GİRESUNSPOR   Bank Asya 1. Lig       27.03.2011   DİYARBAKIRSPOR - SAMSUNSPOR   Bank Asya 1. Lig       Sarı Kart

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=633

bunun üstüne bi daha zenke cezalı demezsiniz heralde.

özkan

Burak

değil zaten 2 sarı kartı var Kartal maçından sonra sayfasında da yazmıştım :)

pitbul055

diyarbakır ve karşıyaka başımızı alıp gideceğimiz 2 maç.Daha kimse bizi tutamaz