Bank Asya 1.Lig 24.Hafta Adanaspor - SAMSUNSPOR'umuz: 1-1

Başlatan berusa55, 19 Şubat 2011, 17:03:08

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Ayberk - 07 Mart 2011, 22:43:51
Bu maçtaki rezil oyunu hatırlatarak moral bozmak istemem ama, harbiden galibiyeti hak etmedik be! :(

Katılıyorum iyi futbol oynamıyoruz hücumda organizasyon yok ortasahada Hakan Bayraktar bal yapmayan arı gibiydi
Murat Yıldırım çok arandı ve oyuncularda biraz boşlamışlık var gibi..

jean

bu ne kepaze futbol allah askina bu takimmi sampiyon olacak lig yeniden baslasin bu oyunla kume duseriz

berusa55

Ekip, M1 Tepe AVM'den saat 17'de stada doğru giderken... Çoşku artıyor. Alt katla şimşekler tezahüratı  ;)

Stada doğru Samsunspor Adanaspor

Ollivanders

berusa55

08 Mart 2011, 00:19:25 #634 Son düzenlenme: 08 Mart 2011, 00:50:34 berusa55

Samsun'dan çıkış...

ahmetsefa55

abi bırakın allah aşkınıza ya deplasman yapmıs gıbı konusmayın.şu otobüse bak yayla gıbı mubarek  :)

emre

niğde terminali de böyle otobüslerin varlığından haberdar olmustur sayenızde   :D

06 onur 55

Alıntı yapılan: Turbeyler1954 - 07 Mart 2011, 15:18:34
Adana'ya gelip saha içinde ve saha dışında centilmen tavırları ile hepimizin takdirini toplayan Samsunspor Taraftarına teşekkür ederiz.
Gelen Samsunlulara maçta önceden planlanan bazı olaylar çıkacağını bunun samsunla ilgilisi olmadığını belirttik.
Tribünümüzde yaşanan bazı iç sorunlar ne yazıkki istemediğimiz olaylara sebebiyet veriyor.
Maçın devre arasında gruptan kovduğumuz 20-30 tane çapulcu maraton tribünün köşe tarafında Samsun taraftarına bazı yanlış hareketlerde bulundu.Samsunspor taraftarı ise buna karşılık vermeyip kendine yakışanı yaptı.
Olay çıkartan şahısları tespit etmiş olup Adanaspor taraftarının adını kirlettiği için gereken yapılacaktır.
Yapılan yanlış hareketten dolayı Samsunspor Taraftarlarından özür diliyoruz.

Turbeyler Grubu

Bu arada Adana deplasmanında gercek turbeyli dostalarımıza teşekkür ediyoruz maçtan önce bizi gayet güzel misafir ettiler.mac sonunda yaşanan olaylarda turbeyli yoktu 15 yasında çocuktu onlarında cahiline verelim.Emin ve cemin gıyabında tüm türbeye teşekkürler.Başkentli SAMSUNSPORLULAR

Cagdas Ünver

Zerre kadar top oynamadılar (Ahmet, Kemal ve Agbetu hariç) Yazık oldu o kadar yol giden taraftara, hafta boyu maç nasıl biter diye düşünmekten uyuyamayan Samsunspor sevdalılarına ! Rezalet bir Futbol sergiledi futbolcularımız...

**KaR6**

söylemeden rahat edemicem, adana macında golu yememizin sorumlusu ne kalpar ne abdul, sadece 55jnr55..

totem diye herkesi kovduk, maçı  baş başa beraber izledik, ugurlu atkıları taktık, gol olmayınca koltuk değiştirdik ama noldu? serbest vuruş olunca parmakları kitle dedim, kitlemedi, kitle dedim bişe olmaz dedi, sonuc ortada.. kınıyorum..

Serkan

sejoe

tek suçlu jnr değil. Uzun faktörünü de unutmamak lazım. Molada uzunu tuvalete kitleyip dönüşte alsaydık şimdi galibiyeti kutluyor olacaktık. :D :D :D

SAMSUNLU ORUMA 55

08 Mart 2011, 16:46:03 #644 Son düzenlenme: 08 Mart 2011, 16:52:41 SAMSUNLU ORUMA 55
Gol sevinciyle stadın tel örgüsüne de nasıl tırmanmışım yeşil beyazlı olan benim çelebi abi ama polis hemen cuk diye indirdi aşağıya  :D :D :D