Bank Asya 1.Lig 24.Hafta Adanaspor - SAMSUNSPOR'umuz: 1-1

Başlatan berusa55, 19 Şubat 2011, 17:03:08

« önceki - sonraki »

Dartagnan

kuzeycity

Alıntı yapılan: Musti - 07 Mart 2011, 17:09:59
Agbetu defanstan aldığı topu direk markajdaki Zenke'ye attı. Orda bomboş Billy kendini yedi bana at diye. Demek istediğim Zenke ve Agbetu sürekli birbirleriyle oynuyorlar.

zenke de bunu yapıyor önce agbetuyu görüyor. dikkat ettim özellikle ilk yarı hiç atmadı billy'e. hoş atsa da billy geri ona atacaktı zaten

Fecr_55

Alıntı yapılan: berkay55 - 07 Mart 2011, 17:02:44
TRT 3  bizim maçı yayınlıyorlar

Bir daha izleyecek gücü bulamiyorum kendimde bu sinir ve dagilmislikla..

Musti

Alıntı yapılan: kuzeycity - 07 Mart 2011, 17:12:38
zenke de bunu yapıyor önce agbetuyu görüyor. dikkat ettim özellikle ilk yarı hiç atmadı billy'e. hoş atsa da billy geri ona atacaktı zaten

Aynen. ilk yarı hep birbirleriyle oynadılar. Diğer arkadaşlarıya pas yaptıkları zaman çok etkili oluyoruz. Ama Zenke ya kendi gidiyor ya da Agbetu'yu arıyor.

berkay55

çoğu pozisyonu ilk defa görüyorum sanki maçta değildim

cembaba

Abi zaten bizim kötü performansımın sebebi ileride agbetu-billy-zenke. bu adamlar hiç mi hiç anlaşamıyor. Ben bu zamana kadar bir maçta 1-2 kere billy-zenke anlaşması göremedim. konuşamıyorlar mı? anlaşamıyorlar mı belli değil. Bence billy yedekte durmalı. zenke-agbetu ikilisi ileride daha üretken. Zaten normal hayatta baktığımız zaman daha iyi anlaşıyorlar. Diğer türlüsü bize zarar veriyor. Başka forvetimiz zaten yok. Belki İzzet'le daha iyi anlaşacaktır. İzleyip görmemiz lazım. Ama Zenke-Agbetu benim tercihim.

Ahmet

musa-kemal-ersin-orhan
murat-hakan-turgay-ufuk
zenke-agbetu

Musti

Orhan bir kez bindirme yaptı onda da golü attık. Zenke'ye dikkat edin. topu kontrol edemiyor.

masbene

2+2=4  Zenke isteksizzzzz... papaz forvetler gibi davranıyor. top ayagıma gelsin, canım isterse dalarım ceza sahasına der gibi.. öbür türlü totoşunu kaldırmıyo

celebi

cembaba

berusa55

Adana deplasmanına dair çekmiş olduğum kareleri facebook hesabı olan olmayan, arkadaş listemde olan veya olmayan herkes görebilir.

http://www.facebook.com/album.php?aid=299694&id=517601811&saved#!/album.php?aid=299694&id=517601811

epçeli köylü

En son resimdeki ayakta ortada duran gözlüklü arkadaş teomana ne kadar çok benziyor....

kuzey55

cembaba

Ayberk

Bu maçtaki rezil oyunu hatırlatarak moral bozmak istemem ama, harbiden galibiyeti hak etmedik be! :(