Bank Asya 1. Lig 19. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Altay: 1-0

Başlatan celebi, 23 Ocak 2011, 16:00:35

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Ben Hala Hergün Hersaat Basi Macin Golüne Tekrar Tekrar Bakiyorum Her Bakmayada Tüylerim Diken Diken Oluyor....Bir Sevdadir SAMSUNSPOR....

millwall

topla oynama yüzdesi doğru değil gibiydi sanki abi ya :D

kalptenþimþek

hadi la..olduğu gibi aldık, neyse o :P .:.:. 

celebi

berusa55

AlıntıAltay'dan teşekkür faksı
[ 03.02.2011 ]

Altay'la oynanan lig maçında Samsunsporlu taraftarların sergilediği centilmence tavra, İzmir temsilcisinin yöneticileri de sessiz kalmadı. Altay Başkanı Ahmet Taşpınar, KOS-KOS Taraftar Grubu'na faks göndererek kulübü adına teşekkür etti.Samsunspor taraftarlarının geçtiğimiz hafta sonu oynanan Altay karşılaşması öncesinde ve sonrasında hem rakip takım oyuncuları, hem de taraftarlarına karşı sergilediği centilmence tavra, Siyah-Beyazlı kulübün yönetimi de duyarsız kalmadı. Altay Kulübü tarafından KOS-KOS Taraftar Grubu'na, "İlinizde oynadığımız Samsunspor-Altay müsabakası süresince kulübümüze göstermiş olduğunuz centilmen tavırlarınıza Altay Spor Kulübü Yönetimi olarak içtenlikle teşekkür ederiz. Altay Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taşpınar" yazılı faks çekilmesi, yapılan davranışın ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=74787

İyi de Kos Kos'a ne alaka :)

cgr

kabacevizli55

berusa55

03 Şubat 2011, 15:56:27 #608 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 15:59:59 berusa55
Koskoca tüm tribünler alkışladı detek verdi Altay'a; sanki kos kos organize etti bunları. Kos Kos'a teşekkür edileceğine tüm Samsunspor camiasına diye kulübe fax çekselerdi daha hoş olurdu; yine de sağolsunlar, düşünmeleri yeterli.

cgr

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Şubat 2011, 15:56:27
Koskoca tüm tribünler alkışladı detek verdi Altay'a; sanki kos kos organize etti bunları. Kos Kos'a teşekkür edileceğine tüm Samsunspor camiasına diye kulübe fax çekselerdi daha hoş olurdu; yine de sağolsunlar, düşünmeleri yeterli.

Eğer resimdeki teşekkür yazısını dikkatlice okursanız orada KOS-KOS yazmadığını farkedersiniz... Nasıl habercilik anlayışıdır bu bilmiyorum !

kabacevizli55

berusa55

03 Şubat 2011, 16:04:09 #611 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 16:22:45 berusa55
Evet ona da dikkat ettim Kos Kos diye bir ibare yok Samsunspor taraftarlar derneğine ya da derneklerine de demek istemiş olabilirler. Ama fax nereye çekilmiş ?

Büyük ihtimal kulübedir; kos kos nerden çıktı sormak lazım!

Burak

bizde zaytung gibi bihaber şeklinde bir sayfa  yapsak çakma gazete için  :P :P   

berusa55

"Samsun'da kendini önde gelen! gazetelerden sayan bir kurumun anlamsızca haberleri devam ediyor".

Kaynak: zayteng :)

Lusage

TD bu paylaşılmazsa ben çatlarım. Paylaşalım diğerleri hasetinden çatlasın  :D