Bank Asya 1. Lig 19. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Altay: 1-0

Başlatan celebi, 23 Ocak 2011, 16:00:35

« önceki - sonraki »

fat55

twitter

Pazar günü 13:30'da rakiplerimiz puan kaybetsinde o zaman görün siz seyirciyi nasıl gaza geliyor  :D
Allah bozmasın neşemiz yerinde.

cgr

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ocak 2011, 00:41:06
milwall kusura balmayacaksın artık kardeşim. :) bird ben coşkun hocayı hiç sevmem. adam çok artisce kouşuyor sürekli. sırf onun bu artistliğinin sebebine yenmek lazım. bizden sonraki maçlarda altaya başarılar

Abi Coşkun hoca konusunda sana katılıyorum. Hangi haftaydı hatırlamıyorum ama Bank Asya Günlüğü Programına katıldığı akşam iyice uyuz oldum. Başlığı da 19.Hafta diye düzeltelim , yanlış olmuş :)

jean

altay her zaman ters gelen takim bize ins aksilik cikmazda aliriz haftayada oynamiyoz zaten rakipler puan farkini acmasin

Serkan

berusa55

Samet; MİY, Kartal, Bolu maçından sonra Ankraspor maçı haftası kardeşim eğer onu kastediyorsan!

jean

ha evet karistirmisim sanirim ara verilmisti milli maclar nedeniyle ilk yaridaki merisn maci oncesi boluya kampa gitmistik onla karistirdim

cembaba

Alıntı yapılan: hakanelgun - 24 Ocak 2011, 10:21:41
Mümkünse fazla seyirci olmasın bizimkiler bu baskıyı kaldıramıyorlar seyircinin fazla olduğu maçları kazanamadık.Bize 3 puan lazım.Gerçi seyirciyle de kazanmayı öğrenmeleri lazım.

Abi rize ve akhisar maçlarından sonra, o stad full çeker.

dr_ahmet

Altay maçı da her maç gibi önemli bir 3 puan maçı...
Stresi biraz daha düşük bir maç...
Kazanabileceğimizi düşünüyorum...
Yalnız pozisyon üretme ve bitiricilikteki zaafiyetimiz beni ürkütüyor...
Gol yeyip çevirememekten,
Kalabalık seyircinin başta avantaj gibi görünüp işler yolunda gitmezse
dezavantaja dönüşmesinden tedirginlik duyuyorum...
İnşallah her şey gönlümüze göre olur...

pitbul055

Rizeyi seyrettim hakemin alakasız penaltısıyla diyarbakırı zor yendiler,Orduda erciyesi zor yendi.İbrahim şahinde kırmızı kart gördü.Haftaya yok.Rize ve ordu haftaya puan yada puanlar kaybedecekler.Altayı yenip liderliğe yükseleceğiz.Haftaya lideriz arkadaşlar.Açılın ulen alemin kralı geliyorrr

europe_55

Insallah Altay'i yenip hakettigimiz yer olan liderlige yükselecegiz.

Altay'a bizden sonraki maclarinda basarilar!

Sampiyonluk icin son 15 mac!

HAYDI SAMSUNSPOR!!!!! samsunspor_x

King1965

city ultras

güzel bir show bekliyoruz haftaya,maratonda sopali dev bayraklar sallansin,kimze maca dogru düzgün bakamazin >l<

Gökberk55

mükemmel olacak belki denizli maçını da geçer sayı olarak,iple çekiyorum samsunspor_x

lucarelli

İçerideki puan kaybetmemiz lazım. 1-0 olsun bizim olsun.