Bank Asya 1. Lig 19. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Altay: 1-0

Başlatan celebi, 23 Ocak 2011, 16:00:35

« önceki - sonraki »

celebi

Bank Asya 1. Lig 18. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Altay
tarih: 30:01-2011 Pazar
yer: 19 Mayıs Stadyumu
saat: 19:00
yayın: TRT1

aha da actım
gece düzenlerim.

AKHİSAR MAÇININ öneminin artması adına bu maçı almalıyız full tribünlere oynanacak maçımız. topiçlerimde yenilgi görmüyoruz. Rabbim yine utandırmasın inşaallah.

skor tahminim:   samsunspor_x 2   altay_x 0

Saldır SAMSUNSPORUM

Serkan

ahmet abi kaybedersek maçı çekeceğin var bizim elimizden ( =

Tufan

Büyük Altay yarın Tavşanlıyı yensin bizde haftaya onları yenelim herkes yoluna devam etsin süper olur  :)

mehmet yılmaz

dur şimdi bir ayar çekeriz biz bu başlığa.. ;)

twitter

3 hafta içinde en garanti gördüğüm maç inşallah dilediğim gibi rahat kazanırız ve mersine akarız

Ollivanders

Serkan

binikalamadım

ikinci yarı evimizdeki ilk maç seyirci patlaması yaşanacağını düşünüyorum bu maç mutlaka alınmalı bu üç puanla şehir kenetlenecektir 

millwall

kabacevizli55

pazartesi  tki_x yensinlerki samsuna daha rahat gelsinler müthiş taraftar desteğimizle  3 0 gibi net bi skor bekliyorum hadi hayırlısı

Mert

Altay sıkıntılarla uğraşan takım.Devre arası transfer yapamadılar sanırım.Net bir skorla 3 puanı alırız.

ahmetsefa55

zor mac altay her zaman ıcın onemlı bır rakıptır.ama hırslı oynarsak kazanabılırız dıye dusunuyorum.akhısar deplasmanından alınan 3 puanın anlamlı olabılmesı ıcın mutlak kazanılması gereken bır mac

Ayberk

Zor günler geçiren büyük bir kulüp. Bu maçı kazanıp yukarılarda bulunmaya devam etmeliyiz. İnşallah altay da bizim maçtan sonra seriye bağlar :)

mehmet yılmaz

Maç öncesi ve esnasında çok güzel görüntüler olacaktır. Elbetteki kazanalım, bizden sonrası içinse Altay'a başarılar dilerim.

twitter