Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

lucarelli

Emeğinize sağlık, yine çok süper bir çalışma oldu. Keşke bir de galibiyetle süsleyebilseydik. Ama bu maçtaki beraberlik sadece çok büyük bir avantaj kaçırdık. Ama yolun sonu aydınlık.

forza_devil

29 Kasım 2010, 02:06:41 #526 Son düzenlenme: 29 Kasım 2010, 13:52:43 forza_devil

samsunum

ajanssporda bir denizlinin yorumu

Samsun seyircisine resmen bayıldım.Daha öncede takdir ettiğimi belirtmiştim ama inanın yiğidi öldür ama hakkını ver demişler ya aynen öyle.Takımları oynadığı özellikle 2.yardaki futbolu ile sınıfta kaldı ama seyircileri bir üst lige çokdan sınıf atlamışlar.BVu seyirci ve hoca bizde olcak Denizlimiz inanılmaz olurdu.Bir kez daha seyirciye helal olsun

samsunum

herkes kırmızı - beyaz ya süper .. bu sene çıkacaqız Allahın izni ile

erkutdem55

Sadece 10 dakika belki çok iyi oynadık,o da suskun olduğumuz ilk 10 dakika.napalım maça mı gitmeyelim,bağırmayalım mı!!!

Biz rakibi bozalım,bizimkileri coşturalım diye bağırıyoruz,tam tersi rakip daha çok hırs ve motivasyon sağlıyo,bizimkiler stresten top oynayamıyor.

İkinci yarı biz stadı inlettikçe Ordu daha çok atak yaptı,sanki Orduya golü attırdık gibi oldu.Dünyanın hiçbir yerinde böyle ters bir durum olmaz sanırım.

Tufan

bugün maç içinde tribünleri (45-60 arası hariç) bir tek ben mi beğenmedim?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 29 Kasım 2010, 02:17:57
bende begenmedım kardesım oncekı sayfalarda da belırttım. kareo cok ıyıydı.sonra 50 ye kadar kotuydu sonra 50-65 arası ıyıydı.ama bunda takımın ısteksız futbolunun buyuk etkısı var.ınsanlar bagırdıkca atak yedık.gol kacırdıkca uzulduk.bı de ustune yıyınce cok kotu oldu

forza_devil

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 29 Kasım 2010, 02:17:57

ainen arkadasım birde 10cu dk dan 35ci dkkaya kadar güzeldi... şirinler kale arkasının %65 gbi oranını doldurdular fakat ses kuvvetli bi şekilde yansımadı, atmosfer süperdi, kale arkalarının sahaya uzak oluşu ve spiker yayın bloğuna ters kalışıda etken.. mekansızların olduğu yerde olsalar çok daha farklı ses ambiyansı oluşur...
şirinler kale arkasını terk etmedende sağa yaklaşım desteğini sürdürebilir,, etkin biçimde sesin yayılması için...
cincinde şirinler gibi sol köşede bazende tam ortada maraton tribünlerinin ses ambiyansı daha ettkin,, şirinlerin yer konusunda mekansızların orada olmaları daha i olur, umarım dikkate alırlar

forza_devil

kalptenþimþek

29 Kasım 2010, 02:39:37 #534 Son düzenlenme: 01 Aralık 2010, 18:48:21 kalptenþimþek

OrduluGencliq

4 buçukta biten bi sınav sonrası 6yı 40 geçe evdeydim. Kime neye söveceğimi şaşırmış vaziyette çıktım evden koştura koştura geçte olsa vardım stada.  Bizim arkadaşlar geldik sayılır demişlerdi beklemedim bende bileti alıp geçtim içeri. 10 tl'den satıldı biletler bugün bize. Bizimkilerde benden bi süre sonra geldiler ama stada alınmadılar. Emniyetlik bi durum yok tabi burda adamlar işlerini yapıyorlar. Onlara öyle denmiş biletsiz seyirci almayın diye. Bizim yönetimin halt yeyişi sahip çıkacaksın taraftara yazık 50 dk + 15 dk devre 75 dakika dışarda beklediler.
İlk yarı Samsun fena oynadı. Cenk'in attığının yanında bi atamadığı var ki, fena. Aynı şey bizim Müslüm içinde geçerli tabi. Müslüm'de 1 gol attı ama ondan sonra karşı karşıya kaçırdığı... Bu arada iyi ki doğdun Müslüm. Ne güzel hediye verdin öyle kendine. Teşekkürkler.
Kadroda revizyona gidilmişti bizde. Bekliyorduk bunu zaten. İrfan, Sinan falan ilk 11diler. Ahmet Güven çok hantal adam. Olmuyor, Ahmet Güven'i koy olmuyor Kostovski'yi koy olmuyor. Ahmet Kuru saymıyorum bile. Hep forvette bişeyler eksik. Koca 14 hafta bu takımın forvetlerinin golü yok :D
Elimizden geldiğince destekledik takımı. Arkadaşlarımda Ordu'ya sağ salim varmışlar. Futbolcular geçen haftadan sonra küs gibiydi. Pek kulak asmadılar çağrılarımıza. Yalandan bi iki el sallama vardı ama pek bi isteksiz el sallamalar gibi geldi bana. İlk devre bittiğinde alın şu maçı diye bağırdığımızda merak etmeyin tarzında bi el hareketi yapan (sanırım Ümit, gözüm bozuk futbolcuları seçemem uzakta kalanları :) ) oyuncumuzu görünce ilk yarıdaki kötü oyuna rağmen futbolcularımızın bişeyler yapmaya gerçekten inandığını anladım. Öylede oldu 2. yarı roller değişti biz daha iyi oynadık. Kararınca oynadık. Tam böyle bir beraberlik istiyordum maçç öncesi buraya yazı yazdığımda. Hani alınacak beraberlik 100 tane gol kaçırarak gelmesin istiyordum. Öyle olmadı, buna sevindim.
Kaos ortamlarını hep iyi atlattık demiştim. İşte yine maç öncesi buraya yazdığımda Tavşanlı maçında tuhaf bi umutsuzluk vardı bende yenildik, bu maç garip bi his var ezilmeyecez diyordu. Beraberlikten aşağısınıda düşünmüyordu. Birçok renkdaşım 2 3 yer döneriz diye düşünüyordu. Herkes bilincindeydi bu hafta alınacak mağlubiyetin ne gibi sonuçlar ortaya doğuracağını. Bugün bizlere rahat uyku çekmemeizi sağlayan oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Samsun gibi deplasmandan alınan 1 puana sevinmemek gibi bi durum olamaz. Ama işte iç sahada kaybettiğimiz garip puan kayıpları bari dışarda kazanıp telafi etsek diyoruz bazen.
6 maçın berabere bittiği bir hafta olmuş. Tuhaf bi lig. Bu ligde hiçbirşey kolay kolay kesinleşmeşmeyecek bu belli. Tavşanlı'ya bak hele ?
Samsun, haftaya Güngören'i yener diyecektim ama baya eksikler varmış ne kadar önemlidir o eksikler sizin kadar bilemiyorum. İnşallah kazanırsınız. İnşallah bu sene ilk 2 sırada siz biz oluruz. Play Off'dan da Karşıyaka gelse dadından yenmez hani.
Herkese iyi geceler.
Bu arada TD'den 'sakinc' dostum ilgin için çok teşekkür ederim. Buradaki nickin sanırım Serkan olan sensin. İnşallah bi aksilik olmazsa Antep maçını hep beraber omuz omuza izleriz.

kaptan 55

tavşanlıya bak hele demiş :o :o gören de sizi fiorentina sanacak?

daha düne kadar hazırlık maçlarını SAMSUN'da SAMSUNSPOR'la yapmak için kıçlarını yırtanlar şimdi gelip bu stadda sövebiliyolarya bu bizim nerelerden nerelere geldiğimizin apaçık göstergesidir.

maça gelince bu dönüm maçlarını iyi oynayamıyoruz bunu bir kez daha gördük.kalpar hoca öpüyorum seni :-*

cembaba

senol

golün geleceğini herkes gördü,hissetti .trt spikeri bile söyledi ama bizim yedek kulübesi ve kalpar hoca göremedi .çünkü adam panik ,devamlı saha kenarında bağırıp çağırıyor,kendine ve takımına güvenmediği oradan belli.Cenk elinden gelenini en iyisini yapmaya çalıştı,ama yaşı itibariyle son  yarım saat tamamen bitti.takım bu kadar oyun bu kadar.takım iki pas yapamıyor.bri takım 10 tane korner kullanırda bundan yararlanmazmı?.çünkü hocanın belli bir taktiği ve çalışması yok ki bu konuda.sahahını en iyisi ahmet ve kenan dı.onlarda gole engel olamadılar.biz daha çok kalpar hocayı yazarız.

Ollivanders