Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

salihcakir

bence bu maçtan çok deplasmanda oynayacağımız maçlarda ihtiyacımız var ona. bir şekilde cezalı haftası olacaktı. takım iyi iken iç sahaya denk gelen bir hafta cezasını tamamlasın daha hoş olur.

bu hafta artık anıl'lı bir tertip denesene hoca yahu.

hakan turgay
murat anıl a.aziz
       cenk

ya da

hakan
murat anıl a.aziz
   cenk savaş

olabilir mesela!!

GökhanÇağlar

zenke nin olmaması iyi olmadı ama yinede rahat kazanırız diyorum.savaş ı da kesmesi lazım artık abdülaziz formda bu aralar  :)

ahmetsefa55

eger bu takımda kesılecek bırısı varsa turgaydır. bu sezon ıyı oynadıgı mac sayısı 2 yada 3 ü geçmez. ercıyes macında da cok kotuydu sahada gezındı durdu ne etlıye ne sütluye karıstı. boş boş dolandı sahada. bence bu 11 le cıkacaktır kalpar.ve tabıkı anılı sezerı kullanmayı asla dusunmıcektır.hatta kenanda ısrar etcektır.
                   ahmet

adem kenan kemal orhan

murat hakan

abdul     savas     agbetu

cenk

erkutdem55

Bugün yerel bir gazetede statüye göre bu hafta cezalı olmadığı yazıyordu.hangi gazete hatırlamıyorum.

berusa55

22 Kasım 2010, 14:17:04 #79 Son düzenlenme: 22 Kasım 2010, 14:19:00 berusa55
Zenke kesin cezalı malesef...

AlıntıBir varmış bir yokmuş
22 Kasım 2010 / 11:09

Kırmızı-Beyazlı ekibin yıldız oyuncusu Simon Zenke, Kayseri'de gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.
Nijeryalı forvet, böylelikle Denizlispor'dan sonra Orduspor karşılaşmasında da oynamayacak

CEZALI OLDU
Samsunspor'un Nijeryalı oyuncusu Simon Zenke, Kayseri Erciyesspor karşılaşmasında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. İki hafta önce oynanan Karşıyaka maçında üçüncü sarı kartını gördükten sonra rakibine yaptığı sert müdahale sonucunda hakem tarafından direkt olarak kırmızı kart gören Simon Zenke, kırmızı kart cezasını Denizlispor maçında doldurmuştu. Nijeryalı forvet, önceki gün Kayseri'de de kart görünce yine cezalı duruma düştü.

YÖNETİM UYARDI
Kayseri Erciyesspor karşılaşmasında dördüncü sarı kartını gören başarılı forvet, yine önemli bir maçta takımdaki yerini alamayacak. Denizlispor'dan sonra Orduspor karşılaşmasında da takımdaki yerini alamayacak Simon Zenke'nin yokluğu hiç kuşkusuz ki takımı olumsuz yönde etkileyecek. Sık sık kart gören Simon Zenke'ye yönetim tarafından sert uyarı geldi. Yönetim tüm oyuncularından özellikle kart konusunda dikkatli olmalarını istedi.

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=49492

seskat

yaw şu macı niye akşam 19'a alırlar anlamıyorum. maça oğlumla birlikte gitmeyi düşünüyordum. cocuğu samsunsporlu yapmak icin her maça götürüyom. denizli macına götüremedim akşam olduğu icin. şimdi ordu macını da aynı saate almışlar. yaw bu tff nasıl futbolu sevdirecek bu gidişle. offf offf. artık bişeyler yapcaz. bu ara ayvacıklıyım, gidiş dönüş bayağı uzun iş oluyor. ama samsunpora değer :)

celebi

Alıntı yapılan: seskat - 22 Kasım 2010, 15:03:44
yaw şu macı niye akşam 19'a alırlar anlamıyorum. maça oğlumla birlikte gitmeyi düşünüyordum. cocuğu samsunsporlu yapmak icin her maça götürüyom. denizli macına götüremedim akşam olduğu icin. şimdi ordu macını da aynı saate almışlar. yaw bu tff nasıl futbolu sevdirecek bu gidişle. offf offf. artık bişeyler yapcaz. bu ara ayvacıklıyım, gidiş dönüş bayağı uzun iş oluyor. ama samsunpora değer :)

GÖTÜR BE KARDEŞİM OĞLUN KAÇ YAŞINDA.

kuzey55

22 Kasım 2010, 16:15:55 #83 Son düzenlenme: 22 Kasım 2010, 16:19:08 kuzey55
AlıntıKarşıyaka DepLasmanında Gördüğü Kırmızı KartLa CezaLı Duruma Düşen Ve Cezasını DenizLispor Maçında TamamLayan Simon Terwase Zenke,Kayseri Erciyesspor KarşıLaşmasında Sahadaydı.Bu Maçtada Sarı Kart Gören Zenke'nin CezaLı Olduğu KonuşuLurken,Sportif Direktör İsa Turan,"FutboLcumuz Karşıyaka Maçında Önce Sarı Kart Görüp Ardından da Direkt Kırmızı Kart Gördü.Bundan DoLayı Da Sarı Kartı İşLenmedi Oyuncumuzun 3 Sarı Kartı Var Ve Orduspor Önünde  OynayabiLecek"Dedi..Öte Yandan SamsunspoR'da Kenan Ve Murat Sarı Kart Sınırında.

iyide tff sitesinde 4 sarı kartı görünüyo nasıl işlenmemiş ne saçmalıyo bunlar.ayrıca murat kart sınırında değil 2 sarı kartı var

Nuri Asan

İlk defa zirveye oynuyoruz.Allahım sana şükürler olsun.
Bu sene çıkalım kurban kesecem

King Of The North

Zenke yoksa Cenk oynayacak muhtemelen, 2 haftadır formsuz olan ve gol atamayan Savaş bu hafta tekrar çıkışa geceçek, bizim takımda her topçu en fazla 2 hafta formsuz oynuyor, dolayısıla Türk futbolundaki istikrarsızlık da bundan kaynaklanıyor, şimdi Mersin Karşıyaka ve Denizli maçında kaçan 7 puana yanıyorum, galibiyeti olmayan D.bakır mağlubiyeti olmayan Denizliyi yeniyor, ilk 6 beni kesmez kesinlikle...Orduyu da yeneceğiz, taraftarımızın yoğun desteğine dayanamayacaklar fazla.

cembaba

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 22 Kasım 2010, 16:32:20
Zenke yoksa Cenk oynayacak muhtemelen, 2 haftadır formsuz olan ve gol atamayan Savaş bu hafta tekrar çıkışa geceçek, bizim takımda her topçu en fazla 2 hafta formsuz oynuyor, dolayısıla Türk futbolundaki istikrarsızlık da bundan kaynaklanıyor, şimdi Mersin Karşıyaka ve Denizli maçında kaçan 7 puana yanıyorum, galibiyeti olmayan D.bakır mağlubiyeti olmayan Denizliyi yeniyor, ilk 6 beni kesmez kesinlikle...Orduyu da yeneceğiz, taraftarımızın yoğun desteğine dayanamayacaklar fazla.

Geçen hafta ŞİMŞEKLER yaparken zaten forvetleri bir ara bizim tribüne bakmıştı hahahaha :)

berusa55

Bizimkiler şu Zenke olayını iyi araştırsınlar adam cezalı mı değil mi anlamadık! Sonra oynatırız cezalı adamı basarız bir de güzel Orduya sonra da güme gider galibiyetimiz mazallah!

fatih55ankara

ordu nun defansının hızlı ve güçlü oyuncusu akaminko cezalı bizim için çok iyi bir haber

samsunum

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Kasım 2010, 16:44:19
Bizimkiler şu Zenke olayını iyi araştırsınlar adam cezalı mı değil mi anlamadık! Sonra oynatırız cezalı adamı basarız bir de güzel Orduya sonra da güme gider galibiyetimiz mazallah!

bence cezalı deildir dün gece bank asya günlüqünde alt yazı geçmişti adem alkaşi , savaş zenke (biri daha vardı hatırlamıorum onu )sarı kart sınırında diodu . herhalde birdahaki sarı kart görmesinde cezalı olacaktr