Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

**KaR6**

bi ufak fotoşoptan geçse, arma açılmış olsa mukemmele ulaşırız.. ilgililere duyurulur :)

edmontdante

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Aralık 2010, 18:50:21
bi ufak fotoşoptan geçse, arma açılmış olsa mukemmele ulaşırız.. ilgililere duyurulur :)

La harbi biri armanın açıldığı resimlerden bir arma eklesin şu resme

Kaya

Şu armanın sol taraftaki taraftarımızı tebrik etmek istiyorum yaa.Önceki koreoda da orası mükemmeldi yine en düzgün orası kaldırmış helal olsun...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Aralık 2010, 22:08:01
 Şu armanın sol taraftaki taraftarımızı tebrik etmek istiyorum yaa.Önceki koreoda da orası mükemmeldi yine en düzgün orası kaldırmış helal olsun...

Evet, aynı şey benim de dikkatimi çekti, hatta Salih'le de konuşmuştuk bunu İstanbul'da...
Bravo o tarafa. Cetvelle çizilmiş gibiler her iki koreoda da..

kalptenþimþek

Ollivanders

Sorma abi ya az uyarmadık :) Ama o sol taraf gercekten çok ama çok bilincli taraftar.

Burak

YaSeF55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Aralık 2010, 18:50:21

Böyle bişe nsıl olur abi

kalptenþimþek

09 Aralık 2010, 18:23:58 #623 Son düzenlenme: 09 Aralık 2010, 18:26:05 kalptenþimþek
Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Aralık 2010, 01:49:19
Sorma abi ya az uyarmadık :) Ama o sol taraf gercekten çok ama çok bilincli taraftar.
Bir de oturduğu yerden kalkıp kırmızı kartonla basıp giden adamın peşinden bizim gençlerin koşuşu ve bağırtılar iyi gözdağı oldu diğer oturanlara :D Bir ki sess domatess, GETİRRSENE KARDEŞİMM KARTONUUU!!

Ollivanders

Sorma Ferhat abi :D Lutfen Kartonları Taşımayalımmmmmm heyyy Aloooooooo  >:( >:( >:( :)

Ollivanders