Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

16 SS 1965

Ollivanders

berusa55

İlk ikiden çıkamazsak kalpten giderim ben play off'larda  :-\

davidsavage

22 Kasım 2010, 00:46:23 #64 Son düzenlenme: 22 Kasım 2010, 00:48:05 davidsavage
Ya maç 7 de mi yoksa 7 bucukta mı trt nin teletext ine baktıgımda bucuk diyorda o gün kpss de var !Fakulteden 4 bucukta çıksam umarım yetişirm, inşallah şu girişte sıkıntı yaşanmaz  :o :(

kuzeycity

Aynen, sınavdan kaçta çıkarız acaba maratona girebilmek için çok erkenden gelmek lazım zaten artık, gerçi ben matematikleri sallayacagim için geç kalmam =D

mehmet yılmaz

Geçen sezonun son maçına gelen Orduluların tek amacı olay çıkartmaktı malesef. Ben bugüne kadar sırf tahrik için gelen ve oynanan oyunla hiç bir ilgisi olmayan bir başka güruh görmemiştim stadımızda. O kadar ki, artık bizim gibi sakin insanlar bile dayanamamış ve karşılık vermiştik bu adamlara. Maç çıkışında da Tekkeköy civarında yoldan geçen otomobillere bile saldırmışlardı.

Gerçi, stat oldukça dolu olacaktır ve pek sesleri duyulmayacaktır ama dileyelim ki insan gibi gelsinler...

seskat

Pazar günü yine statdayız her zamanki gibi :) Bu sene kesinlikle Süperlig deyiz. İşallah ilk devreyi Lider kapatırız. Skor Tahmini 4:2

kuzey55

zenkenin cezalı olması kötü oldu ama onsuz da kzanabiliriz

Fecr_55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 22 Kasım 2010, 11:15:39
zenkenin cezalı olması kötü oldu ama onsuz da kzanabiliriz

Zenke cezasi nedeniyle gecen hafta yoktu..Bu hafta kadroda olacak..

berusa55

O akşam gese bejeke inbelerinin maçı var. Görecez bakalım taraftarlık nasıl oluyor. Samsunspor'umuz maçı varken bu inbelerinin maçına gideceklere şimdiden yazıklar olsun.

kuzey55

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Kasım 2010, 11:19:26
O akşam gese bejeke inbelerinin maçı var. Görecez bakalım taraftarlık nasıl oluyor. Samsunspor'umuz maçı varken bu inbelerinin maçına gideceklere şimdiden yazıklar olsun.

gecen hafta direk kırmızdan ceza yedi bu hafta  4. sarıdan sarı kart cezalısı

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=1344710

Serkan

kuzey55

evet gözden kaçırdık galibiyet sarhoşlugundan farketmedik ama zenke bu hafta malesef cezalı

celebi