Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

brigand

tribünler uyududa bir kere de ateşle da şu takımı. hakan bayraktar götünü yırtıyor diger bazı beyefendiler izliyor. neyse yazılcak bir ton şey çıkar. maçın sıcagına yorum yapmak zaten saglıklı değil. inşalla devre arası takıma yakışacak isimler takviye edilir. yoksaki çokda kandırmamak lazım takım çok tekliyor.

kumköylü ahmet

super ellerinize saglik tek kelime ile muhtesemdi ama maca yazik oldu

Ollivanders

berusa55

Kaybettiğimiz bir şey yok. Kazansak süper olacaktı ama her ne olursa olsun "BU AŞKIN ROMANI YARIM KALMAYACAK"

Tufan

ferhat abi resimler 55 numara yalnız dikkatimi çeken birşey var 100küsür kiloluk ben 1 fotoda dahi gözükmüyorum nerdeymişim ben bu ara  

samsunmania

Karamsarlığı bir kenara bırakalım arkadaşlar. Bugün avantaj kaçırdık o kadar. Asıl güngörende kazaya uğrarsak işimiz yaş. Diğer takımların da çok zor maçları var. ayrıca takımımızın da kötü oynadığı zaman olacaktır. Önemli olan bu sarsıntıyı erken atlatmak. Güngören galibiyeti bizi kendimize getirir.
Her şey tecrübe. Bugün yaşadıklarımız bize rakibi ne koşulda olursa olsun çantada keklik görmememiz gerektiğini anlattı belki de. Her işte bir hayır var.
Bu arada çiftlikteki meşale şovu da siteye yüklerseniz çok memnun oluruz. Şimdiden teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Serkan

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 29 Kasım 2010, 01:04:56
ferhat abi resimler 55 numara yalnız dikkatimi çeken birşey var 100küsür kiloluk ben 1 fotoda dahi gözükmüyorum nerdeymişim ben bu ara  

arazi  ( =

Turuncu

Ferhat abi resimler harika benim resmi bekliyorum .

Serkan

ferhat abi ben özelden bekliyorum resimlerimi...

samsunum

birazdan bank asya 1.lig günlüğü başlayacak arkdaşlar haberiniz olsun

Forvetim

atmosfer müthişti sesim gitti, avuçlarım acıyor, başım çatlayacak ağrıdan herşeye değerdi ama 2.golü atsaydık. saçımızı yolduk. ilk yarı iyiydik çok kaçırdık. tek atımlık gibi böyle önemli maçlarda hep tek devre oynuyoruz. 2.yarı neden geri çekildik ki, ordu da savunmasını öne çıkardı iyice hapsolduk savunma arkasına kaçacak adam yok top atacakta yok. garip bir oyundu 2.yarı, oyun sıkışmış gol geliyorum diyor müdahale etmiyor hoca. zenke ve cenk alınmalıydı. stat full olduğunda neden kazanamıyoruz futbolculara baskı mı oluyor nedir anlamadım. maçı almalıydık olmadı ama puan puandır.

Kaya

Ferhat abi geçen hafta erciyes maçından sonra yaptığımız gibi resimlerin tamamını rapid ya da ona benzer sitelerden birine upload edecek bizde oradan indireceğiz..Şimdiden çok teşekkürler abii..

cem 55

takımda ilk 11 i hak etmeyen kapasitesi belli çok düz oyuncumuz var önce apdülaziz tamam iyi niyetli kendini azda olsa geliştirdi diyoruz ama bi yere kadar bir iyi hareket yapıyo adam geçiyo sonra iyi orta gelse gol gelecek topu 2 metre yanına atamıyo bide en teknik oyuncumuz gibi bütün kornerleri o kullanıyo bence apdül sıradan bi lig b topcusudur ve bu takımda olsa olsa ilk 18 de yer bulabilir 2. olarak turgay son 7-8 haftadır özellikle bu adamı takip ediyorum gerçekten takıma katkısı sıfır bişeyler yapıyo gibi görünüyo ama boş son haftalarda mücadele de yok bize ilk geldiginde defansın sagında oynuyodu belki formsuz adem in yerine or aya kaydırılabilir 3.olarak adem ilk geldiginde orhana kızıyoduk ama orhan nasıl kendini toparladıysa adem  de o denli her hafta geriye gidiyo defansta kademe hatalarımı dersin ileri destek vermede yetersizlik mi dersin kolay çalım yememi dersin hepsi maşallah var artık ademin yedek kalma zamanı geldi  kendine çeki düzen verene kadar yedek kalmalı ve son olarak yetersiz yabancı oyuncularımız zenkeyle agbetu zenke bugun rezalet oynadı futbolu basit oynamak yerine hep bi çalım atayım sevdası onu da beceremiyo çok kritik pozisyonlarda yaptıgı yanlış seçimlerle bizi gollerden etti agbetu hakkında bişey yazmaya gerek yok bence etkisiz eleman ve bu sezonun en balon transferi bence devre arası gönderilmeli bizim efsane hocamız hala anılı ilk 18 e almamaya bi b planı geliştirmemeye oyunu okuyamamaya devam ediyo bugun kaybedilen iki puanda bence hocanın da çok büyük payı var şu takımı bir seferde kalede ahmet defansta turgay kemal johanthan orhan orta sahada hakan anıl murat yıldırım mustafa gürel ileri ikilide cenk ve emre 11 ile cıkarsan da bi kerede taraftarın sesine kulak versen hüseyin efendi ama yok sen burnunun dogrusuna gitmeye bizi kahretmeye devam et

Ollivanders