BankAsya Birinci Lig / 10. Hafta - Samsunsporumuz - Diyarbakırspor: 3-1

Başlatan mehmet yılmaz, 24 Ekim 2010, 17:40:39

« önceki - sonraki »

brigand

banada öyle geliyor. suatta istifa ettikten sonra iyi bir hoca bulabilceklerini sanmıyorum. zaten krizdeler daha da girdiler kaosa. işi biraz ciddiye alırsak kalpara rağmen rahat maç olur bizim için. farkda olası tabi.

hakan55

Aynı bizim de başımızdan geçenleri yaşıyor diyar.Futbolcular paralarını alamaz yönetim yalan konuşur şehirden hiçbir destek gelmez..
         Zaten toplama futbolculardan kurulu takım hiçbirinin umrunda değil diyarbakırspor..Çok rahat maç olacağını düşünüyorum.
          Umarım bu maçı kalpar zorlaştırmaz tek korkum bu açıkcası..

babasamsunlu

AlıntıDiyarbakır Spor , Diyarbakır Spor olalı Çetin Sümer gibi bir zulüm görmedi.

Kulüp Tesislerinde yemek çıkmıyor , Personel maaş almıyor , Futbolcular para almıyor , Sözleşme Skandalları birer birer patlıyor , Takım galibiyet yüzü görmemiş , Taraftar zaten yok , Başkan inatla ve ısrarla yalanlarla insanları kandırıyor , Yönetim adına hiç bir şey yok , Sponsor yok , Stadyum yok , Sorunlar çok ve işte Çetin Sümer ' in Büyük Diyarbakır Spor ' u..

Herşey güzel başlamıştı.Geçen sene Şampiyon bir takım alarak Büyük Diyarbakır Spor ' u kuracağız diyen Çetin Sümer ve o dönem ki yönetim Diyarbakır Spor ' u borçlandırıp küme düşürerek bir başka maceraya sürükledi.

Bu yılın başında Diyarbakır Spor sevdalıları , Başarısız olan bir yönetimin devam etmesini beklemezken , Ani bir kararla Sümer yeni bir yönetim oluşturarak yeniden devam dedi..

Yanında yer alan bazı isimler istifalarını verirken , Sümer zaten kulübe uğramadığı için ortada bir sıkıntı görünmüyordu (!)

Ancak durum öyle bir vahimleşti ki takım Bank Asya ' da bile galibiyet yüzü görmedi..

Bugün gelinen noktada suçlu kimdir diye herkes birbirine soruyor..Evet suçlu Sümer ' de Abdurrahman Yakut ' un Şampiyonluk kupasını emanet ettiği , ASKF Başkanı Remzi Dayan , Taraftarlar Birliği Başkanı Zülküf İşlek ve Usta Gazeteci Naci Sapan ve temsil ettikleri kurumların hiç mi suç yok ? Emanete bu şekilde mi sahip çıkacaktık ? (İçerisine kendimizide kattığımızı belirtmekte fayda var )

Bugün itibari ile Diyarbakır Spor hocasız kaldı.Aslında çokta büyük bir sıkıntı değil , Yönetimin olmadığı yerde hocanın olmaması..

Diyarbakır Spor kulübü değil ; Çetin Sümer Spor Kulübü..Neden mi ? Onu da açıklayalım..

Bir Spor Kulübü düşünün..Mevcut başkanı " aday varsa gelsinler oturalım.Bizim verdiğimiz paranın ödeme takvimini çıkaralım anlaşırsak verelim " diyor.

Demek ki , Diyarbakır Spor Kulübü değil , Çetin Sümer ' in istediği gibi at koşturduğu bir kulüp söz konusu.Demezler mi adama ; Zaten temliği kongrede geçirdin ( karar olarak geçirdin ) . Çek git artık.Alırsın işte paranı diye..

Bu arada Vali
Belediye
STK lar ne yapar ?

Aaaaa birde Çalıştayımız vardı değil mi ? O nerde sahi ?

Bu durumu bir yerden hatırlıyor gibiyim  ama nerden  :-\ :-\ :-\ :-\ :D :D :D :D

beşnumara

Caneeeerrrr Caneeeerrr ;D ;D ;D yemek ısmarlayayım mı la sana  >:(

mehmet yılmaz

şu şartlar altındaki bir diyarbakırla keşke deplasmanda ( elazığda ) oynasaydık.

farklı bir galibiyet almak çok güzel olur doğrusu ancak bu oyunun adı futbol, hiç birşeyin garantisi olmaz.

hakan55

mehmet yılmaz

Evet, orayla sözleşme imzalamıştı ama pek oynamadı bildiğim kadarıyla...

hakan55

Geçen senede boludaydı sonradan giriyordu oyuna artık tamamen bitmiş desenize.

jean

Akhisar ve linyite puan kaptirdik ins bu sefer supriz yasamayiz

samsunspor.co.nr

Insallah kötü bir sürpriz olmaz ve 3 puanı alırız.

Sevgiler.

cembaba

Alıntı yapılan: hakan55 - 25 Ekim 2010, 16:59:33
Geçen senede boludaydı sonradan giriyordu oyuna artık tamamen bitmiş desenize.

O kadar alkole hangi ciğer dayanır? Bana sorarsanız kendi etti kendi buldu yani.

Ahmeti

sevgili diyarbakır bu sene sizin istikamet belli, battı balık yan gider o yüzden hiç boşuna diyaaaar diyar dolaşmaya gerek yok sizden bu sene cacık bile olmaz  :o :o :o :o

**KaR6**

KareAs55

Bu maçda çok rahatım nedense ama bir akhisar maçında bukadar değildim onlar savaşıcaklardı son durumlara göre diyarbakırın savaşcak durumu bile yok  bu maç bana geçen seneki deplasmandaki  kocaeli maçına benzer gibi geliyor  3-1 veya 4-1 alırız

babasamsunlu