Bank Asya Birinci Lig 9.Hafta | Giresunspor - Samsunspor'umuz: 0-1

Başlatan cembaba, 17 Ekim 2010, 21:11:48

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

İnşallah kazanırız, bunu çok istiyorum. Ama inşallah baskalarına gösterdiğimiz hoşgörüyü bölge insanımıza da gösterebiliriz.

Giresun sıkıntılı bir süreçte görebildiğim kadarıyla. Bizim maç kder maçı gibi. Kadro iyi ama çok kötü futbol oynuyorlar. Bizde ise en büyük dezavantaj Hüseyin Kalpar denilen el freni. Cenk İşler oynarsa isim ağırlığıyla bile katkı sağlar. Ortada bir maç, beraberlik ağır basmakla birlikte üç puanla dönersek moral bakımından çok iyi olur.

Futbol TRT'de izlenir :) :)

Bu da her iki takım arasındaki tarihi bilanço, meraklısına... Öyle çok kötü bir tablo yok aslında son üç yıldaki 6 mağlubiyete rağmen, zamanında iyi olmamız işe yaramış. Bu sezon her iki maçı da alırsak yeniden denge geliyor.

Alıntı67/68 Samsunspor Giresunspor 4-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 0-0 (2.Lig)
68/69 Samsunspor Giresunspor 1-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-1 (2.Lig)
71/72 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
72/73 Samsunspor Giresunspor 0-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
73/74 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 1-1
74/75 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 3-0
76/77 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 0-0
79/80 Samsunspor Giresunspor 2-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 3-0 (2.Lig)
80/81 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-3 (2.Lig)
81/82 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-0 (2.Lig)
90/91 Samsunspor Giresunspor 3-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-1 (2.Lig)
07/08 Samsunspor Giresunspor 0-1 ( 1. Lig )
Giresunspor Samsunspor 2-0 ( 1. Lig )
08/09 Samsunspor Giresunspor 0-4 ( 1. Lig )
Giresunspor Samsunspor 1-0 ( 1.Lig )
09/10 Samsunspor Giresunspor 0-3 ( 1. Lig )
Giresunspor Samsunspor 3-2 ( 1.Lig )

Oynadığımız maç 28
Galibiyet 10
Mağlubiyet 12
Beraberlik 6
Attığımız gol 26
Yediğimiz gol 32

Samsun'da... O 14  G 9 B 2 M 3 A 18 Y 11
Giresun'da...  O 14  G 1 B 4 M 9 A 8 Y 21

samsunspor.biz

aaa55

Kadroda  ki olursa olsun. Yenin artık şu kerasus u. Düştüğümüzden beri yeniyor adamlar bizi ya. Kendimi gurbette hiç bu kadar ezik hissetmemiştim.

oguz_5528

Bu maçı alın da isterseniz küme düşün o derece ayarım giresunspor'a lan bi kere yenin  beee....Çok umutsuzum giresun'un çıkış maçı olabilir :(

celebi

kalptenþimþek

celebi

AdanaDemirSpor

Samsun'a başarılar dilerim..umarım bir gün karşılaşırız da Samsun'lu arkadaşlarımla maçı beraber izleriz..

ahmetsefa55

epçeli köylü

Bu giresuna bir türlü şansımız tutmuyor.Çarşambadan küçük bir yere yenilmeyiz inşallah artık.

Samsun55ramazaN

Giresunspor'dan galibiyet yemini!Giresunspor'un teknik direktörü Bahri Kaya, hafta sonunda oynayacakların Samsunspor maçının önemine değindi ve rakiplerinin karşısına mutlak galibiyet parolası ile çıkacaklarını söyledi.
0020 Ekim 2010 Çarşamba - 15:44
AA Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un teknik direktörü Bahri Kaya, ''Hafta sonu saha ve seyirci avantajı ile oynayacağımız Samsunspor müsabakasının bizim için iyi bir başlangıç olmasını istiyoruz'' dedi.

Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde oynadıkları son maçta Çaykur Rizespor karşısında alınan mağlubiyetin ardından gerekli analizleri yaparak Samsunspor maçının hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

Samsunspor ile oynanacak karşılaşmayla ilgili kazanmaktan başka bir sonucun konuşulmadığı bir süreçte olduklarını belirten Kaya, ''Takım olarak bazı sıkıntılarımız var. Bütün bunların farkında, ama hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim için güzel bir başlangıç olmasını dilediğimiz bu müsabakayı kazanmaktan başka çaremiz yok'' diye konuştu.

Kaya, takımın başarısı için taraftar desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

''Samsunspor ile oynayacağımız maç öncesi cezalı oyuncumuz yok. Sakat olan Tolga Seyhan'ın durumu yarın belli olacak. Bu ligin en büyük taraftarı olan Giresunspor camiasının takımını bu zor süreçte yalnız bırakmayacağını biliyorum. Hafta sonu saha ve seyirci avantajı ile oynayacağımız Samsunspor müsabakasının bizim için iyi bir başlangıç olmasını istiyoruz. Bütün taraftarlarımızı bizim için çok önemli olan bu karşılaşmada takımlarına destek olmaya davet ediyorum.''

cembaba

Alıntı yapılan: Samsun55ramazaN - 20 Ekim 2010, 17:25:57
Giresunspor'dan galibiyet yemini!Giresunspor'un teknik direktörü Bahri Kaya, hafta sonunda oynayacakların Samsunspor maçının önemine değindi ve rakiplerinin karşısına mutlak galibiyet parolası ile çıkacaklarını söyledi.
0020 Ekim 2010 Çarşamba - 15:44
AA Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor'un teknik direktörü Bahri Kaya, ''Hafta sonu saha ve seyirci avantajı ile oynayacağımız Samsunspor müsabakasının bizim için iyi bir başlangıç olmasını istiyoruz'' dedi.

Kaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde oynadıkları son maçta Çaykur Rizespor karşısında alınan mağlubiyetin ardından gerekli analizleri yaparak Samsunspor maçının hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

Samsunspor ile oynanacak karşılaşmayla ilgili kazanmaktan başka bir sonucun konuşulmadığı bir süreçte olduklarını belirten Kaya, ''Takım olarak bazı sıkıntılarımız var. Bütün bunların farkında, ama hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim için güzel bir başlangıç olmasını dilediğimiz bu müsabakayı kazanmaktan başka çaremiz yok'' diye konuştu.

Kaya, takımın başarısı için taraftar desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

''Samsunspor ile oynayacağımız maç öncesi cezalı oyuncumuz yok. Sakat olan Tolga Seyhan'ın durumu yarın belli olacak. Bu ligin en büyük taraftarı olan Giresunspor camiasının takımını bu zor süreçte yalnız bırakmayacağını biliyorum. Hafta sonu saha ve seyirci avantajı ile oynayacağımız Samsunspor müsabakasının bizim için iyi bir başlangıç olmasını istiyoruz. Bütün taraftarlarımızı bizim için çok önemli olan bu karşılaşmada takımlarına destek olmaya davet ediyorum.''

En büyük taraftarı mı? Giresun'a kalpar yüzünden yenilelim istiyorum fakat bir yandan da kazanıp şunlara sövmek istiyorum. Anlaşılan çok şey istiyorum :/

babasamsunlu

furkan5534

walla hiiiççç sansımız tutmuyo bu takıma ne zıt anten bı takımdır lazoıstler  :( yenersek , ki hiç umıdım yok en ıyı berabere bıter antepı kupada yenerdık ://////////

KareAs55

hakan55

Bu ligin en büyük taraftarı olan Giresunspor camiasının takımını bu zor süreçte yalnız bırakmayacağını biliyorum. Hafta sonu saha ve seyirci avantajı ile oynayacağımız Samsunspor müsabakasının bizim için iyi bir başlangıç olmasını istiyoruz. Bütün taraftarlarımızı bizim için çok önemli olan bu karşılaşmada takımlarına destek olmaya davet ediyorum.''

Bu ligin en büyük taraftarımı valla iyi güldüm akşam akşam.Dostum gitmicektim yine gelicem 4. oluyor ben bıktım vallahi..