Bank Asya Birinci Lig 9.Hafta | Giresunspor - Samsunspor'umuz: 0-1

Başlatan cembaba, 17 Ekim 2010, 21:11:48

« önceki - sonraki »

samsunmania

17 Ekim 2010, 23:33:45 #15 Son düzenlenme: 17 Ekim 2010, 23:39:46 samsunmania55
Alıntı yapılan: beşnumara - 17 Ekim 2010, 23:24:50
Antep belediyeye bak arkadaş 14 gol atmış yaaa var mı böyle bir şey >:( bir de bize bak

Onlar Kalpar'ı Antepten Samsun'a kadar kovaladılar kardeşim. Gol atma nedenleri budur. Antep yerine bizi kurutuyor.

furkan5534

kaptan 55

tavşanlı'dan alınan bir puana sevinen kalpar hoca bakalım bu deplasmandan bize ne getirecek?

Serkan

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Ekim 2010, 11:39:38
tavşanlı'dan alınan bir puana sevinen kalpar hoca bakalım bu deplasmandan bize ne getirecek?

1 kilo Giresun fındığı :):)

babasamsunlu

brigand

adamda ne heyecan bırakır nede umut bu ruhsuz hoca.

selahattin55

bu hoca gitmeden cenk anıl canıtın bu takıma kazandırılmadan bu takımın gol atacağından ümidim yok.tavşanlı maçından alınan 1 puana sevinen bunamış  ibneyle giresunu yeneceğimizi sanmıyorum.inşallah ben yanılırım.

King1965

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Ekim 2010, 11:39:38

genemı sevındı ızlıyemedım .. ulan ben bu adamın .

Ahmeti

bank asya start'ına aynı kablumbağa gibi başladık o kadar yavaş gidiyoruz ki umarım bitiş cizgisine vardığımızda üzülen değil gülen taraf biz oluruz.

Ollivanders

Onumuzde huseyin kalparın tatktikleriyle rezil olacagımız bir mac bizleri bekliyor.

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: Serkan - 17 Ekim 2010, 22:57:18
Şaka yapıyorsun dimi kardeşim,hani formsuz diyebilirsin, kötü sezon geçiriyor diyebilirsin ama Cenk'i beyenmiyorum demek biraz absürt olur, Şahsi Fikrimdir..
Abi Ben Şuanki Formsuzlugundan Dolayı Begenmiyorum..! Genelleme Yapmadım..  :o

babasamsunlu

şşşşşş.elbistanlı alırım façanı akıllı ol :):)

King Of The North

Giresun son haftalarda aldığı yaraları bizimle saracaktır hiç güvenim kalmadı takıma...

kabacevizli55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 18 Ekim 2010, 17:00:11
Giresun son haftalarda aldığı yaraları bizimle saracaktır hiç güvenim kalmadı takıma...