Bank Asya Birinci Lig 9.Hafta | Giresunspor - Samsunspor'umuz: 0-1

Başlatan cembaba, 17 Ekim 2010, 21:11:48

« önceki - sonraki »

cembaba

Yer: Giresun Atatürk Stadı
Tarih:24.10.2010
Saat: 14.00

İlk maç başlığım olacak herhalde. Kalpar giderse kazanırız diyorum...

Tufan

biz bu Giresun'la hep kötü zamanlarımızda karşılaşmak zorunda mıyız?
yenelim daa artık şu gudubet takımı

erkutdem55

Forvetim

cenk ilk 11 de çıkacak başka yolu yok anıl kadroya ve oyuna girecek kafasına takılanı kadro dışı tutmakla takım yönetilmez. elinde ki değerleri kullanmalısın hoca. hangi takım cenki oynatmaz ki?

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: Forvetim - 17 Ekim 2010, 21:51:38
cenk ilk 11 de çıkacak başka yolu yok anıl kadroya ve oyuna girecek kafasına takılanı kadro dışı tutmakla takım yönetilmez. elinde ki değerleri kullanmalısın hoca. hangi takım cenki oynatmaz ki?
Abi Aslında Bende Cenk'i Begenmiyorum Ben Olsam Bende Oynatmam..Şahsi Fikrimdir..

samsunmania

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 17 Ekim 2010, 21:16:24
biz bu Giresun'la hep kötü zamanlarımızda karşılaşmak zorunda mıyız?
yenelim daa artık şu gudubet takımı

Tufan kardeşim ne zaman iyi başladık, 5 maçlık seri harici ne zaman heyecan yaşadık bu.... liginde zaten. Hep kahır hep kahır.
Giresun da moral olarak sıfırın altında. Ama hoca ne yapar eder verir maçı bunlara.

Kaya

Giresun iç sahada  3 gol yerken biz dış sahada 2 gol atmışız..teknik traktörümüz galpar seçeneğini de göz önünde bulundurursak 0-0 a yakın bir skor bizi bekliyor gibi..

**KaR6**

şu kadar puan kaybına ragmen üstle aramız açılmadı fazla.. benim sezon başı hesaplarımın 6 puan altındayız.. önumuzde en kritik 2 maçımız var.. giresun ve mersini yenersek tamamdır, aksi halde baska bahara kalırız.. 

Tufan

şu lig tablosunda gözüme çarpan tek şey 6.5 maç 5 gol ve Kalpara rağmen üst sıralardan çokta kopmayışımız eldeki kadroyu verimli kullanabilsek şimdi ilk 2 içersindeydik.
en kötü Aksihar ve Tavşanlıyı yenmiş olsaydık maç eksiğiyle 5. idik.

celebi

enteresan olan 1-1 berabere kaldık ve 7. liğe yükseldik. ben duygusal söyleyeyim kazanırız. objektik. yeneriz diyemiyorum maalesef

0-2

KareAs55

erkutdem55

Kalpar bu kadar uğraşmana rağmen,acaip acaip adamları oynatmana rağmen,taktik soytarılıklarına rağmen maç eksiğiyle 7.sıradayız.
Bu sene gerçekten kuvvetli takımız.

Serkan

Alıntı yapılan: ElbistanLı4655 - 17 Ekim 2010, 22:03:57
Abi Aslında Bende Cenk'i Begenmiyorum Ben Olsam Bende Oynatmam..Şahsi Fikrimdir..

Şaka yapıyorsun dimi kardeşim,hani formsuz diyebilirsin, kötü sezon geçiriyor diyebilirsin ama Cenk'i beyenmiyorum demek biraz absürt olur, Şahsi Fikrimdir..

babasamsunlu

beşnumara

Antep belediyeye bak arkadaş 14 gol atmış yaaa var mı böyle bir şey >:( bir de bize bak