BankAsya Birinci Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz-Adanaspor: 3-1

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Ekim 2010, 19:09:24

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Ekim 2010, 22:00:00
Adana zor gol yiyen bir takım biz de zor gol atan bir takımız ama 1-0 da olsa kazanacağımızı düşünüyorum ki skor tahminim 2-0 veya 3-1.Bu maçta farklı bir samsunspor olacağını düşünüyorum

4 maçta kaç tane gol attık ki bukadar gol atalım.. Denizli 6 maçta yazdı 16 tane bizim takım 4 bucuk maçta 1 gol  :o çoook vasat çoook..fark inanılmaz açılıyor

Ollivanders

03 Ekim 2010, 22:42:52 #46 Son düzenlenme: 03 Ekim 2010, 22:48:37 Serpico55
Huseyin kalparın galibiyet sonunda yapacagı egosunu tatmin eden acıklaması ile yenilince soyleyecegi acıklamalayı cok merak ediyorum. İnş yeneriz.

55.hakan

Adana geçen hafta Giresun maçında daha etkili oynamıştı.Bu hafta stresten zayıf Tavşanlı'yı yenmekte zorlandılar.Hatta golden bir önceki pozisyonda Tavşanlı'nın ofsayt olmayan pozisyonu ofsayt diye kesildi,ardından gol geldi.Adana deplasmanlarda daha etkili olur dikkatli olmalıyız bugün Tavşanlı kapandı biz kapanmayacağız.

Ayberk

Bir şekilde ilk 6'ya kalabilsek ittire kaktıra Süper Lig'e yolcu olabiliriz de ilk 6 için de bu maçları kazanmak lazım... Hadi hayırlısı bakalım, 3 puan alalım da öyle veya böyle 1-0 veya yarım sıfır olsun bizim olsun.

lucarelli

SAMSUNLU ORUMA 55

04 Ekim 2010, 11:13:47 #50 Son düzenlenme: 04 Ekim 2010, 11:20:48 SAMSUNLU ORUMA 55
ilk 6 veya ilk 2'yi düşünüyorsak tabiki düşünüyoruz seri galibiyetler alırsak olur maçlar lafta kazanılmıyor saha kazanılıyor cuma günü de adana maçında topçularımıza çok görev düşecek yüzümüzü güldürün be çocuklar.............

Burak

Geçen sene mükemmel seyirci mükemmel atmosfer kadro olarak nispeten kötü bir kadromuz kafaya oynayan bir adana vardı.

Şimdi o gün itibariyle muhtemelen düşük bir seyirci nispeten sakin bir atmosfer  kötü bir adana geçen seneden daha iyi kadromuz var  .

Bu sefer yeneceğiz gibime geliyor...

SAMSUNLU ORUMA 55

abilerim adana maçını trt 6 gösteriyor haberiniz olsun yayın akışında öyle yazıyor.....

hakan55

Biz kötü adana bizden kötü ama bu maçı alırız diyorum..!

mehmet yılmaz

Geçen sezon adana maçıyla başlayan ve 7 aydır devam eden içeride maç kazanamama sendromun yine bir adana maçıyla son veririz inşallah... iki takım da birbirine benziyor bence, ilk golü bulan maçı götürür gibi bir durum var.

kaptan 55

vanlioglu

hakan55

Maçtan cıkarız anca ilk yarının sonlarına yetişirz.Aslında izlemekte istemiyorum şu durumda volkan şen neden yok sorusuna bir türlü cevap bulamadım kimsede açıklayamaz sanırım(sakat olup olmadıgını bilmiyprum)..

Nuri Asan

Alıntı yapılan: radikal-fma - 03 Ekim 2010, 14:01:16
rüyamda yeniyorduk Adanayı fakat sahada ne zenke ne agbetu nede başka bir zenci vardı %100 yerli bir kadroyla 3-1 yenmiştik Adanayı

Bu gidişle anca rüyamızda görürüz Süper ligi.

kaptan 55

adana maçında bırakın mağlubiyeti beraberlik halinde kalpar'a antep biletini almayanın hedefi zaten bellidir.