BankAsya Birinci Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz-Adanaspor: 3-1

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Ekim 2010, 19:09:24

« önceki - sonraki »

radikal-fma

rüyamda yeniyorduk Adanayı fakat sahada ne zenke ne agbetu nede başka bir zenci vardı %100 yerli bir kadroyla 3-1 yenmiştik Adanayı

55(tuncay)55

arkadaşlar biliyorum çok zor donemden geçiyoruz biliyoruzki samsunspor'umuz bize bundan daha kotülerinide yaşattı. bu kadar kotümser olmayalım ama iki maç kazandıgımızda da şampiyn olmuş gibi sevinmeyelim daha lig başlayalı 5 hafta oldu pek kaybedilen birşey yok unutmayınki geçen sene 5 maç üst üste kazandıgımızda neredeyse ilk altıya girebiliyorduk o yüzden burası bank asya gnül isterdiki şampiyon olarak çıkmak ama play-off larada kalsak yeter biz bi şeklde bu sene süper lige çıkarız...

SAMSUNLU ORUMA 55

arkadaşlar maç trt 6 da yayınlanıyor trt nin kürtçe kanalından canlı yayınlanıyor yayın akışında öyle yazıyor haberiniz olsun.............

http://www.trt.net.tr/televizyon/#yayin_akis_trt

SAMSUNLU ORUMA 55

biz maçımızı trt 1 veya trt 3 ten izlemeyi istiyoruz trt 6 dan değil..........

havzalı55

cok tehlikeli bir mac yenersek önümüz açılır mağlup olursak mağlubiyet serisi baslar kalpar gönderilir taraftar ın takıma güveni gider yani herşey sil bastan ;) gectiğimiz 5 senedeki Samsunsporu izleriz acıkcası maç ortada nolucağı belli olmaz kalpar bi kan değişikliği yapıp 11  i oturtsa şöyle tam çıksak kazanırız die düşünüyorum ve onu yapması lazım takımı motive etmesi lazım. Şuan uçurumun kenarındayız ya galibiyet alıp şehiri ayağa kaldırcaz Şampiyonluğa yürücez yada mağlup olucaz gecen 5 senedekinden farklı bir samsunspor kalmıcak ortada berabere kalsakta mağlup gibi oluruz kaLparın tek kurtulusu bu mactan gaLip çıkmak ;)

King1965

suna bakın daha lıg baslamadan acık ara farkla sampıon olurduk dıorduk sımdı ıse.. yenıden kötu gun sozlerı baslamıs :S

Ayberk

galiba Türk halkının genel yapısı bizde de var, çok çabuk etkileniyoruz mevcut şartlardan. Realist olmak gerekirse şuanki tablo çok iyi gibi görünmemekle beraber, yine de bir galibiyetin bazı şeyleri değiştirebileceği, kara bulutları biraz olsun dağıtabileceği görüşündeyim artık.

red_white

Sensiz bir hafta geçirmek ne kadar zor SAMSUNSPOR'UM   :(

cembaba

Adana'yı izledim. Dört dörtlük oynamıyorlar. Fakat bizde T.direktörsüz olduğumuz için yine de umudum yok.

beşnumara

Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Ekim 2010, 21:45:00
Adana'yı izledim. Dört dörtlük oynamıyorlar. Fakat bizde T.direktörsüz olduğumuz için yine de umudum yok.
Keşke hocasız olsak en azından takır takır oynarız :(

Fecr_55

Bende izledim maci..Gol yollarinda etkili olmayi basarabilirsek maci aliriz..

beşnumara

Adana zor gol yiyen bir takım biz de zor gol atan bir takımız ama 1-0 da olsa kazanacağımızı düşünüyorum ki skor tahminim 2-0 veya 3-1.Bu maçta farklı bir samsunspor olacağını düşünüyorum

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Ekim 2010, 22:00:00
Adana zor gol yiyen bir takım biz de zor gol atan bir takımız ama 1-0 da olsa kazanacağımızı düşünüyorum ki skor tahminim 2-0 veya 3-1.Bu maçta farklı bir samsunspor olacağını düşünüyorum

Ayberk

Tufan

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Ekim 2010, 22:00:00

inşallah senin düşündüğün gibi olur.
3 puandan başkasının bahanesi olamaz ligdeki gidişatımız bence bu maça bağlı.