BankAsya Birinci Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz-Adanaspor: 3-1

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Ekim 2010, 19:09:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

7.Hafta | Samsunspor'umuz-Adanaspor

Tarih :  08.10.2010
Saat  : 19:00      
Yer : 19 Mayıs Stadı
TV TRT Canlı Yayın

Geçen sezonki Adana maçı tribün olarak çok çok iyi olduğumuz ama skor olarak üzüldüğümüz bir maç olmuştu. Daha bir hafta var ve takımda hava bozuk bence. Hüeyin Kalpar'a hiç bir inancım kalmadı, inşallah şansa bala da olsa kazanırız.

Aynı gece A Milli Takımımızın Almanya maçı da var. Saat 21.45'te. Bizim maçtan çıkıp ucu ucuna yetişebiliriz ancak ben hem takımın tadının olmaması, hem cuma gecesi olması hem de milli maç nedeniyle seyirci sayısının hayli az olacağı kanısındayım.

kalptenþimþek

futbolcuların da sayısı az olabilir.. kısa keserler, iki x onbeşerden japon kale..

Kimsede keyif kalmadı zaten..Maça gidenler de en fazla yan yan izlerler..İnşallah galip geliriz..

Ayberk

bu sefer tribün berbat olsa da artık 3 puan alalım yeter bee yeter!!!

Herşeye rağmen heyecanımı korumaya çalışıyorum, biliyorum boş bir çaba ama, ümitsiz de yaşanmaz ki bee :(

SAMSUNLU ORUMA 55

:) :D hayırlısı olur inşallah 3 puan özlemimizi dindiririz............ :'( :-[ :P

isyan

Fisktürü gördügüm ilk an 5-Hafta sonra en az 10 Puan toplayacagimiza emindim ama olmadi, asil zor maclar simdi basliyor  :( Yüce Allah yardimcimiz olsun

Ollivanders

yeniliriz. Adanasporun hava yakalamasına yardımcı oluruz.

berusa55

Bu maçta tribünler ve takım bomboş olur ve ardından Kalpar'ın saçmasapan açıklamalarını dinler bir haftayı daha geçiririz  :(

Ayberk

ata55

beşnumara

Nedendir bilinmez ama bu maçı alacağımızı hissediyorum

celebi

brigand

adana için rahat bir maç olacaktır.zaten bu zamana kadar seyirci ve hakem faktörü gibi yan etkenlere sahip olmadıgımız için adananın pek zorlanacağını sanmıyorum. kötümserim, karamsarım... kalpar benimde moralim bozuk napcaz? cevap vermedin hala!!!! >:( :(

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Ekim 2010, 22:30:26
Nedendir bilinmez ama bu maçı alacağımızı hissediyorum

beş numara abimizle görüştüğümde sorarım maç tahmini alırım kendisinden şuana kadar hep tahmini tuttu  inşallah bu tahminide tutar 3 puanı alırız

seckin55

berusa55

02 Ekim 2010, 18:04:39 #14 Son düzenlenme: 02 Ekim 2010, 18:33:49 berusa55
Almanya Türkiye maçı nedeniyle kulübün bu maçın saatini değiştirmek için federasyona başvurması iyi olur gibi.Saat 20 yerine 19 olabilir...  :(