Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 19 Nisan 2010, 22:07:06
Seneye yönetim bence kalsın, ama adam gibi ya transfer komitesi kursun yada doğru düzgün adam seçsinler, sağlam bir sol bek, 2 tane sağlam orta saha, bir sağ açık, birde bitirici forvet

evet demesi kolay ama bunlar olmadan çıkamayız

Doğru söylüyosun kardeşim, ama demesi de yapması da kolay. Bu sene nerden baksan 20 oyuncu aldık. Ucuz mucuz ama bedava değil hiçbiri. Adam gibi transfer olsun, 5-6 tane olsun yeter.

Kardemir Karabük Yasin Avcı   1.000.000
Bucaspor Mehmet Polat   300.000
Adanaspor Emre Aktaş   800.000
Konyaspor Kaue Da Silva   1.500.000
Karşıyaka Okan Öztürk   500.000
Altay Yiğitcan Erdoğan   550.000
Giresunspor Fabiano Oliveira    600.000
Boluspor Gilman Lika   750.000
Kartalspor Tolga Çavdar   500.000
Orduspor Jerry Akaminko   550.000
G.Antep Bld.Spor Mustafa Marangoz   300.000
Erciyesspor Merter Yüce   600.000
Samsunspor Murat Yıldırım   750.000
Mersin I.Y. Aytekin Viduşlu   500.000
Çaykur Rizespor Elionar Riberio   800.000
Hacettepe Serkan Atak   750.000
Dardanelspor İsmail Özeren   225.000
Kocaelispor Murat Hacıoğlu   700.000

Bunlar Bankasya takımlarının en değerli oyuncuları, ortalama 500 bin TL. En değerlisinden 6 tane 3 milyon eder. Bu sene ucuz oyuncular aldıkta daha az mı harcadık?

SametYılmaz55

geçen hafta bütün sonuçlar lehimize bitti bizim maç hariç bu haftaki fikstürde güzel yenip rahatlamamız lazım.bitirin artık şu kabusu

maço

ev arkadasım konyalı masa ustunde konyaspor 2-1 samsunspor yazısı var ınsallah oncekı skordan daha ıyı bı skor yakalarızda bu zamana kadarkı o yazıyı sokarım bıtarafına  :)

kuzey55

konya son haftalarda toparlandı adana maçında iyi oynadılar 2 topları direkten döndü.1 puan alıp playoffu garantilemek isteyecekler.kesinlikle kazanmamız gerek korkuyorum bu maçtan.

Kodalak

brigand

rakip önemli değil bu saatten sonra işi yokuşa sürmeyelim

GurbetciFanatik

Bence Konyaspor u o kadar büyütmemek lazim.
bana kalsa siradan bi takim iste, öyle ahim sahim biseyleri yok.
O kadar iyi olsalar Süperligi garantilerdiler.
Biz günümüzde olursak sorun olmaz ve yeneriz.

babasamsunlu

20 Nisan 2010, 15:41:11 #37 Son düzenlenme: 20 Nisan 2010, 15:43:40 babasamsunlu
O yüzden mi onlar dördüncü sırada biz ondördüncü.. ??

Hemen atlamayın 13.yüz diye...kafiye uysun diye yazdım..

Ayrıca mesele onların kötü olması değil şuan bizim çok ruhsuz olmamız..

Burak

ilk devrede ki elle atılan golün rövanşını almalıyız bence zor olmayacak son haftalarda futbolcu zahiyatı vermek istemeyecektir play off öncesi veya kart temizleme operasyonu yapabilirler ayrıca arkadaşlar bu takım 2.devre 14 puan alabilmiş bir takım biz ise 20 puan aldık

Ollivanders

ben ne yalan soyleyeyim bu mactan umutlu degilim :( 19 mayıstaki yerimi bu haftasonu alıyorum .:)

Jnr.Serkan

golü atan kazanır
1-0 ya da 0-0 biter benim tahminim.Biz yine çok gol kaçırırız.Atarsa turgut atar.başka gol atcak adamda yok

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Nisan 2010, 17:40:58
ben ne yalan soyleyeyim bu mactan umutlu degilim :( 19 mayıstaki yerimi bu haftasonu alıyorum .:)

bende alıyorum bendeee..... (bu bende kısmını beyazın bi pisikopat karakteri vardı..onun konuşma tarzını düşünerek okuyun..çünkü ben öyle söylüyorum... )   8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

sersa

KONYA MAÇINDA SİYAH FORMA
2 şehit veren Samsun'da, Samsunspor'un Dardanel önüne neden siyah bant veya formayla çıkmadığı tartışmasını Haluk Tan açıkladı...
20 Nisan 2010 Salı 15:00

Dardanelspor'la deplasmanda karşılaşan Samsunspor'un maça Samsun'un 2 şehit verdiği anda klasik kırmızı-beyaz deplasman formasıyla çıkması büyük tartışmaları da beraberinde getirirken Tan, "Acının hala devam ettiği bu günlerde biz içerdeki Konyaspor maçına siyah forma ve kolumuzda siyah bantla çıkmayı düşünüyoruz" dedi

SALDIRIYI KINADI
Samsunspor önceki gün deplasmanda Çanakkale Dardanelspor'da Ladik'deki hain saldırıda 2 polis memurunun şehit olduğu günün arifesinde karşılaştı. Samsun'daki çoğu kesim Samsunspor'un bu hain olayı protesto etmesi ve şehitlerimi anması için müsabakaya siyah forma veya kolda siyah bantla çıkabileceğini düşünmüştü. Samsun halkı Samsunspor'un maça siyah forma ve kolda siyah bantla çıkmasının çok anlamlı olacağı söylerken Samsunspor'un Dardanelspor önüne klasik kırmızı-beyaz deplasman formasıyla çıkması, yeni bir tartışmayı da alevledi.

GECEYİ ERKEN TUTTUK
Bu konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Öncelikle 2 polis memurumuzun şehit düştüğü Ladik'deki olayı kınıyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine ve Samsun halkına da başsağlığı diliyorum. Bu hain saldırı bizim Samsunspor gecesi düzenlediğimiz gün ceryan etti. Yeşim Salkım'ın sahne aldığı gecede bizim düşüncemiz gece 1'e kadar eğlenmekti. Ancak 10.45 gibi bu üzücü olayı duyunca programda bir değişiklik yapıp, geceye hemen son verdik. Çünkü şehit verdiğimiz gün bu eğlence olmazdı" dedi.

SEYİRCİ KALAMAYIZ
Tan, "Maça siyah formayla çıkmamıza gelince, şehitlerimizin cenazesi sabah törenlerle saat 12.00- 13.00 arası Samsun'dan ayrıldı. Maçımız ise 14.30'daydı. Bunun için böyle bir organizasyon yapamadık. Ancak acımız hala taze ve derin. Konyaspor maçında sahaya siyah formayla veya siyah kol bandıyla çıkmayı düşünüyoruz. Hafta içi gerekli yazışmaları yapacağız. Samsunspor bu kentin dışarıya açılan en önemli kapısıdır. Bu tür olaylara bizlerde seyirci kalamayız. Konyaspor maçında şehitlerimiz için son görevimizi yapacağız" diye konuştu

Halk Gazetesi

beşnumara

Konyaspor dardanel gibi genç ve kıvrak oyunculara sahip değil.dardanel maçında yediğimiz golleri konya maçında yemeyiz.Eğer gol yersek ya da silva frikikten atar ya da şişirme toplarla yan toplarla kafa golü atarlar.Ne konya bize kolay gol atar ne de biz konyaya kolay gol atarız.Zor maç inşaallah ilk golü biz buluruz.

LisandroLopez

Tebrik ediyorum Haluk Tan'ı düşünceli davrandığından dolayı.. Bizede bu yakışırdı zaten.