Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

sersa

18 Nisan 2010, 17:48:32 Son düzenlenme: 25 Nisan 2010, 17:49:13 mehmet yýlmaz

Tarih:24/04/2010
Saat:14:30
Yer:19 Mayıs Stadyumu

Bu benim ilk maç başlığım inşallah uğurlu gelir ve bu çok kritik maçtan 3 puan alırız...

Fecr_55

Konya playoff'u garantiledi, deplasmanda o kadar zorlamazlar bence..Onlar kadar rahat degiliz, stresten uzak bir oyun oynamaliyiz, yoksa beraberlik bile zor diyebilirim..
Tahminim yok, kazanmaktan baska..

deado

alt taraftaki takımlarım kazanacağı bir hafta sonrasında çok sıkıntıya gireriz. böyle bir şey yaşamamak adına kazanmamız gereken bir maç. diğer takımların maç sonuçlarına bağlı kalmak istemiyoruz artık.

samsunmania

18 Nisan 2010, 18:00:13 #3 Son düzenlenme: 18 Nisan 2010, 18:02:59 samsunmania55
Bence yenilmemek yeterli olacaktır. Son 2 hafta Kartal ve Ordu gibi hem hedefsiz hem de dişimize göre rakiplerden rahat puan alırız.
3 puan olursa süper olur. Ayrı konu. Ama özellikle 2 haftadır rezalet bir top oynuyoruz.
Bizi sıkıntıya sokacak tek şey Mersin'in Buca'dan puan alması olur.

SerhaT55

celebi

bu maçı her nedense rahat kazanırız diye düşünüyorum

babasamsunlu

maçın sonucu ne olr bilmiyorum ama o ilhan eğer oynarsa ne olacağını çok iyi biliyorum...

>:( >:( >:( >:( >:( >:(

jean

bu macta hic umidim yok son iki haftadir gercek kimliklerine burunduler

cembaba

Çok zor bir maç olacak fakat kazanarak kalalım şu ligde diyorum.

Turuncu

berkay55

ve uzun bi aradan sonra mabette izleyeceğim konya maçını şimdiden heyecan bastı

Forvetim

tek hedef 3 puan olarak başlalayalım alırız maçı, kafalarında "1 puanda iyi olur" gibi mesnetsiz düşünceler olursa saç baş yolduracak bir maç olur

SSBiz Gençlik

usare

İnşallah 3 puanı alırız. 1 puanda bizim işimizi görür gibi. Artık kazanıp gelecek senenin planlarını yapmak lazım. Ama nerdeee bizim yönetimde plan program.

Serkan

Gelsin bakalım ilk devre biz şöleyiz biz böleyiz diyen SALÇACILAR