Bank Asya 1.Lig 31.Hafta/ Ç.Dardanelspor-SAMSUNSPOR'UMUZ: 2-2

Başlatan samsunmania, 11 Nisan 2010, 16:52:16

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

İsa Turan Daha 9 hafta varken 2*3 maç alalım yeter diye yada buna benzer açıklama yapmıştır.Şimdi böyl yönetim tarzı içinde bulunan gafiller bizi en fazla ne kadar ileriye götürebilir?

erkutdem55

YaşarDoğu

Hakeza ,

-Play-off oynama umudumuz varken takıma el freni çektiren açıklamalara ne demeli,

-  Daha dün Tomauçın açıklamalarına ne demeli, adam diyorki Adana maçı gibi stad dolmalı aynı zamanda başarı varken herkes var yokken kemik tayfa stadda diyor.Ulan bre cahil 80 yaşına geldin taraftar profili nedir ne değildir taraftar nasıl stada gelir bilmiyor musun ?Valla bıçağın boğaza dayandığı an geldide geçiyor.

Ama gel gör ki elimiz mahkum, Kongre üyesi olmadım pişmanım hemde çok....

erkutdem55

Utanmadan taraftarla ilgili lakırdı yapıyorlar.yıllardır taraftar kan kustu resmen,herkes kendi çevresinde çarpışmaktan bitap düştü,insanlar erciyes maçında nihayet isyan etti.Gol olunca bile sevinemedi insanlar.

Git ilk fırsatta kongre üyesi ol kardeşim,meydan bunlara kaldıkça daha çok gözyaşımız içimize akacak  >:(

YaşarDoğu

Üye kaydıda almıyorlar naparız ne ederiz bilemiyorum.

erkutdem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 14 Nisan 2010, 21:18:47
Üye kaydıda almıyorlar naparız ne ederiz bilemiyorum.

Zamanı gelince EŞŞŞŞEEEEEEKKKKK gibi alacaklar.

brigand

ol abicim , keşke imkanım olsa ben olurum anında. Samsunspor ' u yakışır şekilde yönetecek birileri lazım ama yok  nasıl olmaz hala inanamıyorum..şunları bininci kez söylemek hepten koyuyor adama..el kol baglı kaderine mahkum bekliyoruz ne diyiyeyimm  :(

istanbuldan

Samsunspor kafilesi hangi otelde kalacak bilgisi olan var mı? C.tesi günü kalacak?

celebi

babasamsunlu

adamın kafada beraberlik var ya ..İnanamıyorum..
Dardanel deplasmanına 1 puan için giden ve Samsunspora teknik direktör olabilen dahi teknik direktör... >:( >:(

mehmet yılmaz

Nasip olursa orada olacağız. Ben bu maçı kazanacağımızı, en kötü ihtimal berabere kalacağımızı düşünüyorum ama esas soru maçın skoru değil, hepimizin düşündüğü gibi, "sonra ne olacak?" sorusu. Yani, hadi kazandık, bir maç daha aldık ve yine bu ligde kaldık. Eee... Sonra?..

Hakkı Tomaç'ı oraya getiren ve orada tutanların zihniyeti belli zaten, ölümü gösterip sıtmaya razı etmek.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 15 Nisan 2010, 08:45:48
adamın kafada beraberlik var ya ..İnanamıyorum..
Dardanel deplasmanına 1 puan için giden ve Samsunspora teknik direktör olabilen dahi teknik direktör... >:( >:(

geçen sene ercüde 1 farklı yenilmek için gitmişti sakaryaya.

Erkut;2 senedir 15.bitirmekse bu sene 14.bitirmek iyidir :(
ne hale getirdiniz lan takımı :(

istanbuldan

Evet ya bir gün öncesinden gitmeyi düşünüyoruzda..

LisandroLopez

Biz federasyona ona buna suç buluyoruz belki ama iyi bi takımın var seni Süper Lige taşıyacak oyuncu kadron varda federasyon mu engelliyor ?
Hakem hataları her zaman olur , o Adana maçına kadar yenildiğin maçlardan beraberlik veya galibiyet çıkarsaydın o maç kırılma noktası olmayacaktı belki.
Ama çok puan kaybettin ve en fazla Play off umudu yaşayabildin..
Bu yönetici ve idari kadroyla , bu futbolcu topluluğuyla ancak bu kadar ilerleriz.
Daha ötesi hayalden başka birşey değildir.
Seneyede aynı hedef konulacak izleyin görün.

jean

ilk macta harbiyeyenildik yenelimde bitsin bu eziyet artik