Bank Asya 1.Lig 31.Hafta/ Ç.Dardanelspor-SAMSUNSPOR'UMUZ: 2-2

Başlatan samsunmania, 11 Nisan 2010, 16:52:16

« önceki - sonraki »

celebi

tebrik etmekten elden bir şey gelmiyor şimdilik

Forvetim

ne yapıp edip almalıyız maçı başka yolu yok. karabük için hayırlı olsun tebrik edelim. seneye de inşallah bizi tebrik ederler.

55.hakan

en az iki farklı yenmeliyiz 2 'li averajda öne geçmek için inşallah iş 2'li averaja kalmaz o ayrı mesele

havzalı55

Karabük buca gibi takımların süper lige çıkmaları tahamül edilcek bir şey değil ya. adamlar rize gibi takımı rizede dağıttılar insanın siniri bozuluyor. Bu gidişte süper ligin tadı tuzu kalmıcak istanbul belediye kasımpasa felan büyük şehir takımları hep aşağı iniyor. Denizlide geliyor seneye nedir bu kardesım ya ?

furkan5534

alperen_55

Ne olursa olsun kaybedilmemesi gereken bir maç . Yenemiyorsan yenilmeyeceksin taktik tamamen buna göre olmalıdır.

kaptan 55

13 Nisan 2010, 21:01:18 #36 Son düzenlenme: 13 Nisan 2010, 21:17:04 kaptan 55
maçı kaçırdığıma değil,şehitliği gezemediğime yanarım...

brigand

yenilmeyelim aman aman !! gerisini düşünmek bile istemem , kaldıramam

YaşarDoğu

Maçın hakemi Edirne Bölgesinden  ÖZGÜR YANKAYA

En son 5 Nisan 2009 da Altaya 4-0 yenildiğimiz maçı yönetti.

babasamsunlu

Çanakkale maçına Edirne bölgesi hakemi..   :o :o

Ben bu federasyonun ne yapmak istediğini biliyorum da bizim yönetim neden hala anlamıyor onu anlamıyorum..

Ben senin federasyonu anlayabilme olasılığını sevdim Hakkı dede  >:(   zzzzz zzzzz

Mustee13

samsunspor.co.nr

Bu deplasmanda kaybetmeyelim yeter.

Karşıyaka - Rize
Buca - Mersin
Ordu - Hacettepe maçları var.

32.Hafta da Konya Geliyor. Bu maçı Alıp 40 puan yapar rahatlarız Insallah.

Sevgiler.

epçeli köylü

Berabere kalırız gibi hissediyorum.Yenilgi tam bir felaket olur...

YaşarDoğu

AlıntıKalpar, oyuncuları sıkı takibe aldı

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, ligde kalma mücadelesini, kendisi gibi kritik durumda bulunan Çanakkale Dardanelspor karşısında deplasmanda verecek.

İki hafta 4 puan alan Samsunspor, küme düşme potasından kurtulmak için deplasmanda oynayacağı Çanakkale Dardanelspor maçına odaklandı. Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör Hüseyin Kalpar, gözetiminde çalışmalarını sürdüren Kırmızı-beyazlı ekip, akşam saatlerinde yaklaşık 2,5 saat süren tek çalışma yaptı.

Düz koşu ile başlayan çalışmada beşe iki, tek top pas çalışması ve çift kale ile deplasmana hazırlandı. Sakatlığı devam eden Savaş, düz koşu yaparken teknik direktör Kalpar, oyuncularını yakın takibe aldı.

Ligin sonuna yaklaşıldıkça maçların daha da zorlaşacağını ama kendilerinin ligde kalma hedefi için mücadele edeceklerini belirten Kalpar, "Amacımız hedefimiz belli. Dardanel ligde kalmak için mücadele veriyor, biz de. Kolay olmayacak bir karşılaşma. Dardanel açısından da kritik bir maç. Karşılaşmadan alacağımız 1 veya 3 puan bizim çok işimize yarayacak. İyi sonuçla dönmek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Bu arada, sakatlığı süren Savaş'ın durumunun maç günü belli olacağı bildirildi.

erkutdem55

14 Nisan 2010, 20:57:44 #44 Son düzenlenme: 14 Nisan 2010, 21:00:57 erkutdem55
''Amacımız hedefimiz belli''. Sezon başlarken hedefimiz belli zaten,akıllarındaki tekşey küme düşmemek.İşin en ironik tarafı da bunların kendilerini küme düşmeyince başarılı sanmaları. :(