Bank Asya 1.Lig 15.Hafta l Konyaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Kasım 2009, 17:44:11

« önceki - sonraki »

ayhan

07 Aralık 2009, 06:22:38 #360 Son düzenlenme: 07 Aralık 2009, 12:08:18 samsuni
slm ızdırap kabus cehenm adına nedrsen de ama samsun spor bu işde arkdaşl bu yöneticler halmı samsunda sokağa cıkacklr hasna verilmyen para ama 13 futbolcu aldılr hangisi ne yaptıııı  konyada 1 sıfır manc alıyoz derken 2 -1 yeniil bunu nasıl acıklıycaz söyleyin futbolcusuda yönetimde defolup gitsinlerrrrrrrrrrrrr allah aşkına samsun zaten artık kimse durduramz
icim kan ağlıyo samsunun üzrinde bakın gök yüzne sanki bank asyanın bütün kara bulutları samsunun semalrında hep bizmi bulcak  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

yunusefa

Dün yaklaşik 20 kadar kardeşimle maçtaydm.samsunsporumuz ilk 15 dk ve son 15 dk haricinde iyi bir futbol oynadi.2. golü bulabilsek net bir galibiyet alacaktk.ama olmadi.bu maç bize samsunumuzun herseyi başarabilecegini gösterdi.senenin başinda elimizden kaçirdigimiz karabük ve deplasmanda son 8 dkda maç verdigimiz konya şu an ilk 2 de.herşey bu kadar açik...konyadan saygilarla

atakan

genel olarak iyi olduğumuz bir maçtı.ikinci yarı takviyelerle rahat nefes alırız.orhan,sefa,can özgür,okan gibi oyuncuklar beni rahatsız ediyor.kımısı iyi mücadele ediyor fakat yetenekleri kısıtlı.bu çok sıkıntı yaratıcak bize.ayrıca dün oktay biraz süre alabilseydi sonuç değişebilirdi.

kumköylü ahmet

maci trt radyosundan dinledim macda iyi oynadigimiz bir maci verdik ilk golde burhan kaleci ile karsi karsuya kalmis atamayinca kontrodan onlar atmislar bize
2. golleri ise spiker eliyle kontrol etti diyordu konyali futbolcuyu ve itiraz eden 3 oyuncumuz sari kart gördü.Burhan turgut ve ademmis burhanla turgut cezali duruma dusmusler kolay gelsin simdi
elimizdeki mac gitti

SAMSUNLU ORUMA 55

hakem işine geldiğini gördü 2 gol olmadan önce adam eline değiyor ceza  saha içinde eli görmedi ve golü yedik yazıklar olsun bide hakem olacaklar kesin işte bir şike var

King Of The North

5 dakika dayanamadık ya,hakemi de önemli yere havale ediyorum,emek hırsızlarından bir gün hesap sorulur inşallah.

bluegreen55

şu lanet 2000 ler bitsede  2010 lar ile yeni güzel bir döneme bşlasak..

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 08 Aralık 2009, 11:39:32
şu lanet 2000 ler bitsede  2010 lar ile yeni güzel bir döneme bşlasak..
2010 da daha beter olmayacaksa bitsin hayırlısıyla

tankut

Çocuklar göreceksiniz bu konya ilk ikiden süper ligi göremeyecek...Ayrıca bizde kimler bu hafta cezalı duruma düştü. kartaldada kart cezalısı varmı?

kuzey55

bu hafta cezalı duruma düşne ilk 11 de dvamlı oynayan efecan karaca...geceçn haftadan saka ve cazı oyuncuları var onların durumu ne bilmiyorum...son 2 maçta 9 gol yediler.ligin en zayıf takımı kocaeliyi deplasmanda mağlup edemediler.deplasman karneleri çok kötü.

bluegreen55

Maçı seyredemediğim için elle oynama pozisyonuna bişey dememiştim ama gerçektende kasıtlı görmezden gelinmiş bir pozisyon. Yönetim sesini çıkarsın biraz..............

Fecr_55

10 Aralık 2009, 23:10:53 #371 Son düzenlenme: 10 Aralık 2009, 23:11:17 Fecr_55
Kaynak: Habergazetesi.com.tr

İşte gerçek
Konyaspor'un attığı ikinci goldeki el pozisyonunun fotoğrafı olarak bazı yerel gazetelerde yer alan enstantanenin gerçek olmadığı ve gazetelerdeki o fotoğrafta görünen Yeşil-Beyazlı futbolcu Eser Yağmur'un 46'ncı dakikada oyundan çıktığı anlaşıldı

Önceki gün yerel gazetelerde bulunan, "İşte o el" başlıklı haber ve fotoğrafın gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Gazetelerde Konyaspor'un attığı ikinci gol öncesindeki Mehmet Şen'in topa yaptığı elle müdahalenin gösterildiği fotoğrafta bulunan Yeşil-Beyazlı futbolcu Eser Yağmur'du. Ve Eser, 46. dakikada yerini Ferdi Başoda'ya bırakmıştı. Samanyolu TV'de yayınlanan ve Bank Asya 1. Lig maçlarının özet görüntülerinin yer aldığı program esnasında televizyon ekranından çektiğimiz fotoğrafta gazetelerde "İşte o el" diye gösterilen fotoğrafın kesinlikle gerçek olmadığını gözler önüne serdi.

----------------------

Özetleri izledigimizde zaten elle oynandigini görebiliyoruz..Bu sahteligi hangi yerel gazeteler yapti cok merak ediyorum acikcasi..
Elbet cikaracagiz bu sahteleri ortaya.. >:(

FaTiH_HaN

11 Aralık 2009, 14:03:48 #372 Son düzenlenme: 11 Aralık 2009, 14:07:07 fatih_han55
AlıntıÖzetleri izledigimizde zaten elle oynandigini görebiliyoruz..Bu sahteligi hangi yerel gazeteler yapti cok merak ediyorum acikcasi..
Elbet cikaracagiz bu sahteleri ortaya..

her zamanki gibi rakiplere yapıldığında ses çıkmıyo kendilerine yapılsa karı gibi ağlarlar >:( Bu galibiyet konyanın içine sindimi bilmiyorum ama Allah görüyor. kimse görmüyosa Allah görüyor. 

Nuri Asan

bu pozisyonu el olarak görmeyen kişiye diyecek hiç bir şeyim yok >:(
montajla üstünü kapatmaya çalışıyorlar birde.ayıp günah