Bank Asya 1.Lig 15.Hafta l Konyaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Kasım 2009, 17:44:11

« önceki - sonraki »

Sercan

Ollivanders

cıkmasın artık kardesim istemiyoruz bir oyle bir boyle bizde insanız ve artık biktik

Akyol

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Kasım 2009, 17:45:26
Konyada olupta gitmeyeceğim bir maç.

abi bu dediğin laf maç saatine kadar değişir :)

estalpi

ne yalan diyimmmm bu konya dün ve daha önce seyrettiğim bu samsunspora 5 ten aşağı atmaz.... kimlerle yola çıkılmış böle anlamıyorum ki..... tarihi fark yicezzzzz..... dünkü samsunspor yav sahada yümeye mecalleri yokk bunların.... lige başlarken takıma hoca getirmenin ne kadar önemli olduğu dün ortaya çıktı bizimkiler İNGİLİZ FUTBOLU OYNAYACAKTI YAAA HANİ ADAMIN BİRİNE GÖREEE Biz ingilizler gibi futbol oynayamadık ama ingilizler gibi birayı çakıp sahada sarhoş sarhoş dolaşmayı iyi öğrenmişiz tabi bunu yapan ingiliz holiganlar....

estalpi

30 Kasım 2009, 14:08:05 #20 Son düzenlenme: 30 Kasım 2009, 14:08:33 estalpi
SAMSUNSPORLU olmak zordur, bu ülkede sadece 3 takım varken Sadece ve inadına isyan edercesine bu Renklere gönülvermektir SAMSUNSPORLULUK. Karda,çamurda yaz kış demeden kimseye aldırmadan, okulu dersi kırıp aileye yalan söyleyerek Deplasmana maça gitmektir SAMSUNSPORLULUK... Ben Samsunluyum diyince bırak şimdi Büyüklerdem kimi tutuyorsun sorusuna İNADINA SAMSUNSPORLUYUM DİYEBİLBEKTİR SAMSUNSPORLULUK... Samsunsporlu olmak zordur,herhafta alınan yenilgilerden sonra Bir daha maça gelmeyeceğim diyip bir sonraki hafta cebindeki son parayıı yine Renkleri uğruna herkesten önce stada gelerek avazı çıktığı kadar bağırabilmektir SAMSUNSPORLULUK...
SAMSUNSPORLU OLMAK ZORDUR, Kendi sahanda küme düşme mücadelesi vermektir, buna rağmen Süper ligdeki birçok takımdan daha fazla seyirciye sahip olmaktır SAMSUNSPORLULUK... VE YİNE SAMSUNSPORLU OLMAK ZORDUR,Alınan her yenilgiden sonra Kahretsende Onurluca rakip takımı alkışlayarak statdan uğurlayabilmektir SAMSUNSPORLULUK...
SAMSUNSPORLU OLMAK ZORDUR... Kimsesizliği benimsemektir,yıllarca kimsenin desteğini göremeden,yanındaki arkadaşının omzuna tek başına yapayalnız çaresizliğin gözyaşını döküp yinede BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR DİYEREK ÜSTÜNDEKİ FORMAYI Çıkarıp yıkayıp ütüleyerek bütün kıfetlerinin en üstüne koyabilmektir SAMSUNSPORLULUK....
SAMSUNSPORLU OLMAK ZORDUR.... BİZ SAMSUNSPORLUYUZZZZZZ....

Jnr.Serkan

2-0 yeneriz bu maçı.sadece bir his.hislerle hareket etmek istemiyorum ama böyle olcak gibime geliyor

kuzey55

sürpriz bekliyorum bizim bu beceriksizlerden umut fakirin ekmeği misali.başka çaremiz var mı?

ramcQ_55

kumköylü ahmet

100 kisye bu maci sorsalar 100 üde konya der
bu yuz kisiden biride benim
yazik ya sen dardeneli yenemiyosun samsunda bence bosuna konyaya gidipde masraf etmeyin adi hayvanlar

estalpi

32 YAŞINDAYIM ANTRENMANLARA BAŞLADIM bunlar bu takımda oynuyorsa bende rahat oynarımmm... Bunlar kadar bende yaparımmm.. mesela bende koşmam,mesela bende rakibi kovalamam,bende topu kale yerine taca yada skorborda atabilirim,yada her yan ortada topu kalecinin kucağına bende yollayabilirim. Bende kolayca çalım yerim hem çalım yemekle kalmam arkadan rakibe eskortluk bile yaparım... bende kalecin kucağına topu atabilirim..
  ŞİMDİ SORUYORUM SİZEEE ALLAH AŞKINA CEVAP VERİN??? BENİM NEYİM EKSİK BUNLARDAN.......

Cagdas Ünver

bluegreen55

2-4 alcaz  maçı ve geçen haftaki gerçek Samsunspor olmuş olacak bu hafta kaza olmuş olacak. Hadi bu duyguyu yaratın çocuklar...

Nuri Asan