Bank Asya 1.Lig 15.Hafta l Konyaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Kasım 2009, 17:44:11

« önceki - sonraki »

berusa55

29 Kasım 2009, 17:44:11 Son düzenlenme: 29 Kasım 2009, 21:07:49 berusa55

İnşallah bir puan alabiliriz diyorum; artık ayrıntılı olarak yorum yapacak ne moral ne de heves bıraktılar.

Ollivanders

Fecr_55

kaybetmemize ragmen olacak sey degil belki ama bu deplasman icin icimde iyi bir his var..2-2..!

çapaþ 06

dardaneli yenseydik  müthiş şimdi bu maç bizim için dönüm noktası olurdur ama hiç şansmız yok ilk golü samsun atar arkasından 3 tane yer geri gelir

alperen

çanakkale öünde,kendi sahasında bişe beceremeyen takım konya deplasmanından puan alamaz..herkez murat yıldırımın ayağına bakıyo maçta..murat kendi başına çırpınıyo..

kayacan

Bu maçı Samsunsporun kazanacağını tahmin ediyorum.Samsunspor favori olduğu maçları kaybedip olmadık maçları alıyor.Bu maçı kazanacaklar diye tahmin ediyorum.

bezgınbekır

ilk yari 1-1 ikinci yaRİ 3-1 AYNI FİLM 2. bölüm

FaTiH_HaN

Ne heves kaldı, ne ümit...kendi sahasında çanakkaleye komik gollerle yenilen konyada pas yapamaz. giderek bitiyoruz dibe demir attık. insanın dili varmıyor ama inşallah korktuğumuz başımıza gelmez... :'(

Donbay

Donbay

şimdi içimi dökesim geldi... samsunsporu cocuklugumdan berı severım babamdan gelen bişe babam bursa kocaeli eskishr gibi anadolu deplasmanlarına cok gidermiş...artık stada ugramıo gecti bizden dio ama maç skorlarını takip edio... ben samsunsporla düştügümüz seneden beri cok iiyim... 2 sene önce ksk macı ve gecen seneki son adana macı harici maç kacrmadım...ve deplasmanıda 7-8 kere tatdım...grubum şirinler..neden şirinler cunku abi kardeşilik saygı sevgi hersey orda.. şimdi bu yenı samsunspora gelnce.. bu cocuklar takımı bitiror... bu arma bu isim buralara laik deil.. ben asırı uzuluorumm moraller sıfır... ulan lige ne ümitlerle girioruz ne sonuclarla karsılıorz...hedf diolar ortalıgı batrıolar... hdften once takım kurun bu ne ya... bnm ilk okul arkadasım yumurta hasan daha ii kalecilik yapar... O YUZDEN DAHA FAZLA REZİL ETMEYİN BAVULU TOPLAYIP SİKTİRİN GİDİN

Sercan

Yeneriz...

ben bile inanmadım >:( >:(

S.ktirin gidin artıkkk

Dartagnan

Gel bu takimin pesinden git deplasmana hadi bakalim  :( valla konyadan cikamaz bu takim kim ne derse desin.Konyanin kuru soğuğu  bile yeter bizim durmamiza.Banko 1...Beni korkutan yanı bizi dahada utandiran,milletin yuzune bakamayacagimiz  bi duruma dusmemizi saglayacak bi deplasman olmasi .

europe_55

Bu mactan puan beklemek, ancak hayal olur ve maalesef biz bu takim yüzünden artik hayal bile kuramiyoruz...  >:(

Ölümüne_Samsunspor

Bu Takımdan Hiç Birşey Olmaz Bu Maçda Puan Beklemek Kendimizi Avutmak Olur

Konya 3-0 Samsun

harbisamsunsporlu5517