Bank Asya 1.Lig 12.Hafta l Samsunspor'umuz - Gaziantep B.B.

Başlatan AntZ, 02 Kasım 2009, 23:37:04

« önceki - sonraki »

germencisse

Alıntı yapılan: cem - 06 Kasım 2009, 20:18:05
yarın yine stadda olacağım bazıları benim için çıkar amaçlı yalakalık için bu sitede yazdımı söylesede samsunluluk ve samsunspor ruhumdanda asla vazgeçmeyeceğim .......
yarın olası bir mağlubiyet olursa (ALLAH KORUSUN)mağlubiyeti stadda kimse kaldıramaz futbolcu kardeşlerin bundan haberdar olması gerekir .....
ama bence kazanma vaktimiz geldi ve kazanacağımıza inanıyorum 2-0

takımımızın maç kazanmadan önce ağır bir kişilik oturtup,adam olması gerekir..her şeyi 3 puan olarak değerlendirmeyelim..kişilik oturdunmu istek artar istek arttımı başarı gelir..aşama aşama yapmamız lazım..bol keseden atmayalım..

sersa

Yakaladığımız pozisyonları ziyan etmezsek kazanırız ama bu antep bize hep ters geliyor inşallah yine ters gelmez. ;)

cem

Alıntı yapılan: germencisse - 06 Kasım 2009, 20:49:03
takımımızın maç kazanmadan önce ağır bir kişilik oturtup,adam olması gerekir..her şeyi 3 puan olarak değerlendirmeyelim..kişilik oturdunmu istek artar istek arttımı başarı gelir..aşama aşama yapmamız lazım..bol keseden atmayalım..
benim şahsımamı bu lafın ..

bluegreen55

gozgoz yýlmaz

Cumartesi gündüz olması tribünleri fazlasıyla etkili olacaktır. Geçen sezon içeride baskıyla maç alıyorduk ama takımın kondisyonu vardı. Maalesef Turhan Özyazanlar idman yaptıramamış bunlara. Sevgili yönetimimiz takımı 2. etap kampa parasızlık nedeniyle götürememiş ve doğru dürüst hazılık maçı bile yapamamıştık. Ayrıca laf ebeliği yapacaklarına tahtayı erken açabilselerdi son gün 13 tane hazır olmayan oyuncu almak zorunda kalmazdık. Bütün bu berbat tablonun 1. dereceden sorumlusu Tomaç, Kosif, Tutu teslisidir!

İnşallah yarın kazanırız, çok zor görünüyor ama erken bir golle maçı koparabiliriz.

ali ihsan

Oyundan fiziksel olarak düşmeden 2 farkı yakalarsak son yarım saati rölantide götürerek kazanabiliriz.Zor maç olacak.İlk 15 dk. içerisinde atacağımız bir gol seyirciyi ve takımı ateşler diye düşünüyorum.

80lerden

ilk yarım saatte ya atarız ya da yeriz.atarsak her şey güzel olacak ama yersek stat karışır.çok zor maç yarınki maç.hem antep belediye de ters bir takım.inşaallah kazaya uğramayız ki zor da olsa alacağız bu maçı ama önemli olan bu maç değil siz de bilirsiniz ki takım içinde ve yönetimdeki sorunlar

kalptenþimþek

06 Kasım 2009, 23:18:18 #83 Son düzenlenme: 06 Kasım 2009, 23:19:39 kalptenþimþek
Bir saniyesinde bile kazanmanın akıllardan çıkartılamayacağı bir doksan dakika oynamalıyız..
Bu maçı da alın, yeter artık be!

Forvetim

gümüşdağın kondisyon açısından takıma verdikleri tartışılmaz o konuda hakkını yememek lazım ama taktik ve oyun anlayışı olarak pek iyi bir grafiği yoktu ayrıca Celil'in böyle bir şey yaptığına inanmıyorum. Samsunspor için gözyaşı döken insan bunu yapamaz.

Gaziosmanpaşalı3455

takım şu anda sahada resmen geziyor gümüşdağın bu takıma kondüsyon anlamında katkısı tartışılamaz bile.ben yönetici olsam bu takımda olmazsa olmazı kondüsyoner olarak takımın başına gümüşdağı mutlak surette getirirdim.takım ayakta zor duruyor  ikili mücadelelere bakıyoruz ayakta kalan tek bir samsunsporlu topçu yok şaka bi yana harbi  ekmek yememiş somaliler gibi. demeçte inandırıcı tarafı ise hakikaten futbolcu çok koşturan idman yaptıran hocayı sevmez.yönetimde sağlam istikrarlı bi yönetim olsa topçu bu rezilliğide yapamaz.otorite boşluğundan ortalıkta istedikleri gibi at koşturabilyolar.son 5 yıldır disiplinsizlik hat safhada.bu takımı düzlüğe çıkaracak formül illada para pul değil değil.mutlak disiplindir.bunuda başarabilecek şuan için malesef ne yönetim mevcut nede hoca yapacak adamında alnından öpmek lazım.

Gaziosmanpaşalı3455

ha şunuda söyliyeyim şuanki takım bence hakikaten vicdanen istesin her maçı alır her maçıda verir.ne demek istediğimi anladınız:)

mehmet yılmaz

Önüzümdeki üç maç bizim için ligin kaderini tayin edebilir. GBB, Erciyes ve Dardanel maçlarından asgari 7 puan çıkartmamız lazım. ( 9 diyemiyorum bile, ne hallere düştük? :( ) Serinin ilk maçı bugün, aksi bir neticede neler olacğını düşünmek dahi istemiyorum.

Fizik-kondisyonu kötü bir takımımız var, inşallah şans da yanımızda olur Bolu maçındaki gibi ve kazanırız. Yoksa tribünden sinir krizine devam!!!

55JNR55

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Kasım 2009, 10:07:03
Fizik-kondisyonu kötü bir takımımız var, inşallah şans da yanımızda olur Bolu maçındaki gibi ve kazanırız. Yoksa tribünden sinir krizine devam!!!

tablo bu aynen bizim için şans önemli bir faktör artık ne diyim takıma güvenim yok antep maçı alabilir hani böyle bir durumda hiç şaşırmam ama umarım öyle bir şey olmaz...

celebi

bugün bu maçı alacağız gibime geliyor hadi hayırlısı