Bank Asya 1.Lig 12.Hafta l Samsunspor'umuz - Gaziantep B.B.

Başlatan AntZ, 02 Kasım 2009, 23:37:04

« önceki - sonraki »

celebi

ilk deplasman galibiyetinin erciyes karşısında alabileceğimizi düşünüyorum( çok mu iyimsel oldum ne ::) )

KareAs55

Beyler umarım dediğiniz gibi olur örneğin bir deplasmanda maç kazandık desek sonra hep kazancağımız kesin değilki bunlar 1 maç kazanır yine 1 yıl kazanamazlar  :-\

çarşambalı-55

kazanacağız kazanacağız kazanacağız !!!!!!!!!!!!!!!!

çarşambalı-55

ondan sonrada kayseride ilk deplasman galibiyetimizi alacağız demedi deme ibrahim

King Of The North

Umarım kazanırız,cumartesi gündüz olması taraftar sayısını etkileyecektir ama ne yapıp edip dipten biraz yukarılara çıkmamız lazım,hedef ilk haftalarda netleşti,küme düşmemek için bu maçı mutlaka kazanıp öz güveni sağlamamız lazım.

harbisamsunsporlu5517

05 Kasım 2009, 16:01:04 #50 Son düzenlenme: 05 Kasım 2009, 16:06:24 harbisamsunsporlu5517
inş bu macla birlikte hızlı bır yükselişimiz baslar gecen yılın bolusporu oluruz belkide diye  ümit etmekteyim

çarşambalı-55

Nuri Asan Tesisleri'nde üst üste alınan mağlubiyetin ardından Samsunspor, Gaziantep Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. Teknik direktör Turhan Özyazanlar'ın istifasının ardından takımın başına getirilen teknik direktör Hüseyin Kalpar, takımla birlikte kendi sahalarında karşılaşacakları Gaziantep sınavı hazırlıklarına başladı. İdmanda sakatlıkları olan Caner, Sefa, Oktay ve Can düz koşu yaparken, takım ısınma koşusu ve kondisyon çalışmasının ardından çift kale maç yaparak Gaziantep maçına hazırlandı. Futbolcuların istekli oldukları gözlenirken, teknik direktörü Kalpar, oyuncularını zaman zaman uyardı.

Açıklamalarda bulunan teknik direktör Hüseyin Kalpar, Altay maçıyla göreve başladığını, sahalarında ilk maçı oynayacaklarını, bunun kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. "Sahamızda ilk maç. Bizim için en önemlisi ve değerlisi bu" diyen Kalpar, "Sahamızda kazanmamız gerekli. Rakibimizle puan farkımız var. 3 puanla altımıza çekebiliriz. Dolayısıyla Samsunspor bir an önce 3 puan alarak yukarılara çıkışını sürdürmeli. Çalışmalarımız bu yönde devam ediyor. Takım şuan eskiye nazaran daha iyi. Futbolcular da söylüyor, yönetim de. Eskinin iyi olmadığı, alınan neticeler de belli oluyor. Eskiden ders alarak yolumuza devam ediyoruz. Eskileri bu saatten sonra düşünmemiz lazım" dedi. (iha)

Donbay

giresun macındanda cok ümitliydik kötü oldu.. bu maçta zor ama imkansız deil...artık nsl yenersek yenelim yani karambolede girse grsin gol olsun yeter...

KocumVolkan

serkancengiz

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 05 Kasım 2009, 08:49:03
ilk deplasman galibiyetinin erciyes karşısında alabileceğimizi düşünüyorum( çok mu iyimsel oldum ne ::) )
yoksa kayseriyemi gidiyoruz ne

çarşambalı-55

Yeneceğiz abi gaziantebide yeneceğiz erciyeside yeneceğiz. Şu forumda karamsar yazı görmek istemiyoruz abi artık  alayımız pesimist olduk çıktık Yakında hepimiz kanser olacağız düşünmekten Çernobilden sonra ikinci kanser dalgası bunların yüzünden gelecek başımıza...

çarşambalı-55

taraftar olarak biz inanmazsak bu sahadaki ruhsuzlar nasıl inanacaklar galibiyete

onur 55

sadece galıbıyet dıyebılıyorum.baska bı dusunceyı aklıma yasakladım