Bank Asya 1.Lig 12.Hafta l Samsunspor'umuz - Gaziantep B.B.

Başlatan AntZ, 02 Kasım 2009, 23:37:04

« önceki - sonraki »

Turuncu

#BAFRALI#

benim  bu hocayla umutlarım arttı alırız maçı bir haftalık ara iyi gelir bize toparlanırız..

bezgınbekır

utku_01

Geçen hafta bizim maçımız vardı bu takımla kazandık ama şans yüzümüze güldü 9 eksikle aldık 3 puanı.O maçdada temkinliydim şimdi sizin oynuyacağınız maçdada.Zorlu deplasmanlardan puan çıkartabiliyorlar ve tehlikeli adamlara sahipler.Uğur Tülümen ve Ertan Koç'a dikkat edilmeli.Aklımdan geçen skor zor maç olur 1-0 Samsunspor kazanır.

Ollivanders

adamlar 2 gunde hoca getirdiler bizimkiler ise 10 gunde zor getirdiler dogru onlar en iyisini getirdiler

Jnr.Serkan

ben ilk defa rakip yener oyu kullandım bu sene.belki tersi çıkar.bide yeni hocayla çıkıyorlar.inşallah yeneriz.

King1965

huseyın kalbar 1. kalitede hoca dedım kımse ınanmadı ustune basa basa soyluyorum bu hoca bızı kurtaracak herkez burada görecek bu hoca nasıl bırı.... Huseyın kalbar Kurtarrıcımız bızım

estalpi

Arkadaşlar gaziantep b.b maçını kazanacağız inşallah.Altay maçını kaybedeceğimizi ama süreç içerisinde başarılı olacak olan samsunspor olacak demiştik.Bu altay maçında görüldü. Bu hafta kazanıp 3 puanı alıp rahat rahat 2 hafta arada çalışma imkanı bulacak olan samsunsporumuz daha güvenli istekli ve arzulu lige başlayacak ve ardından gelen deplasman maçında puan demiyorum 3 puanı alacak.... tahminlerim bu yönde.... Hocamız tecrübeli hoca,iyi bir hoca gerçekçi bir hoca bizim hocanın yanında olmamız lazım.... Az dikkatli olsak 1 puan alıyorduk altaydan ama işte çok kötü gol yedik....

holigan5565

bence bu maçı kazanırız ama kolay olmaz adamlar yeni hoca ve extra motivasyonla çıkacak bizim geçen haftada çıktığımız altay maçı gibi eğer bizim oyuncular hocayı severse bu maçta bu mücadeleyi devam ettirir. bence bu takımın defansının göbeği kim ne derse desin kenan hakkı olur.her ne kadar kenanın moralini bu yeteneksiz yönetim bozsada hoca ona moral aşılarsa hakkıyla uyum sağlarlarsa daha ii de bi seçenekte elimizde olmadığına göre hakkı kenan defansın göbeğine.serpico arkadaşa katılıyorum adamlar 2 günde hoca buluyo bizim yönetim 10 günde zor buldu bu da bizim yönetimin ne kadar beceriksiz olduğunun en büyük kanıtı.demekki bunların yeni hoca konusunda b planı hazır dedikleri yalandan başka bi şey değilmiş.ayrıca şu çeşme faciasını nasıl unutturacaklar bu takıma adamlar idman yapamadan sahaya çıktılar bu yönetim bütün samsunspor taraftarının futbolcuların ve yeni hocanın yüzüne nasıl bakacaklar utanmadan adamların beceriksizliğine bak ya daha takıma bi adam gibi kamp yeri bile bulamıyolar daha ne beklersin.evet bizim topçularada dicek çok şey var ama bu olaydan sonra hangi topçu sahaya çıkıpta kendini sahipsiz hissetmeden top oynar. Allah böyle beceriksiz yönetime bizi mecbur bırakanların belasını versin
SAHİPSİZ ŞEHRİN SAHİPSİZ TAKIMI

lucarelli

Bu maçı yeni hoca gazıyla kesin kazanacağız. Buna ilaveten Altay maçında da fena olmayışımız ilerleyen haftalar için umut verici. İnşallah güzel olur.

SametYılmaz55

moral bulmak açısından mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşma inşallah alırız bu maçı ve şu berbat mağlubiyet serisine son verelim artık

supernatural_55

altay maçında ilk 35 dakika ortaya konan oyun beni çok umutlandırdı bana göre kesinlikle kazanırz bu maçı,evimizde olması avantajıyla tabi.ayrıca deplasman fobisi olayının da yakınlarda son bulacağını düşünüyorum,umarım öyle olur yoksa durumumuz çok vahim hale gelecek :-[

Ollivanders

kardesim deplasman fobisinden once su suluklerden kurtulmamız lazım onlardan kurtulunca emin ol deplasman fobisi yalanı da kalşmayacak ya

supernatural_55

kardeşim valla ben umudumu yitirdim bunlar harbi sülük kurtulamıyoz ki >:( >:(

beşnumara

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 04 Kasım 2009, 23:18:24
altay maçında ilk 35 dakika ortaya konan oyun beni çok umutlandırdı bana göre kesinlikle kazanırz bu maçı,evimizde olması avantajıyla tabi.ayrıca deplasman fobisi olayının da yakınlarda son bulacağını düşünüyorum,umarım öyle olur yoksa durumumuz çok vahim hale gelecek :-[
deplasman fobisini kocaeli maçına kadar yenemeyiz.aslında bu gidişler kocaeliyi de yenemeyiz de işte acayip şansımız var o takıma karşı