Bank Asya 1.Lig 9.Hafta / Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ekim 2009, 17:14:18

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 13 Ekim 2009, 22:44:33
bize laf yok..!
ben bile futbol hayatimda bu kadar gol yemedim..hatta gol atmasini bile bildim.. :(

helal olsuuun :) turgut duy bu sesi..

celebi

baksanıza herkes ne kadarda umutsuz çarşamba olmuş ve sayfa sayısı 6 sadece.

Fecr_55

Umudumuzun bittigi yerde Samsunsporumuz da kalmaz..0-1 alacagiz diye geciyor icimden..

babasamsunlu

Umudumuz bitmediği için yine o ankete samsunsporumuz kazanırı işaretledim..ama bizim umudumuzla olmuyor malesef..futbolcuların ayağı kalkması lazım...o da zor  :(

sedatbuyuk

şu fikstür de ne kadar ters. izmirdeydim ne güzel geçen haftasonu. giderdim maça da. beraberlik olur bence sonuç.

celebi

kıralım şeytanın her yerini diyesim geliyor ama bakıyorum realiteleri umut ve beklenti hiç bir şeye yaramıyor. giresun maçını çıkış maçımız gözüyle bakalım diyesim geliyor yinede acaba buca maçımı diyorum.

babasamsunlu

:) çelişkiler içindeyim diyorsun yani :) çelişik bir galibiyet  gelebilir :) ...buca bu kadar favoriyken bir galibiyet süper olur...ama tamamen günlük başarlıalra endekslenmiş takımımızda hiç bir alanda yapılanma olmaması ve sürekli geri gelmemiz hiç iç açıcı değil...

celebi

kaptan 55

buca'da yurtda var SAMSUN'lu ve karadenizli öğrencilerinde maça gereken ilgiyi göstermeleri halinde oradada belirli bir taraftar kitlesi oluşur diye düşünüyorum.

ne yalan söylim bucadan en az bir puanla ayrılacağız kanısındayım,oynanan oyuna,futbolculara güvenden değil bu sadece öyle hissediyorum.

okan_7

buca bu senenin en formda takımları Allah işimizi rast getirsin
;D

Yaman55

YaşarDoğu

King1965

Bucaspor-Samsunspor..

Bu sefer kazanırız demıcem cunku hep mutsuz olacagım :( tv den macı takıp edecegım skor     bzım yanımızda olursa hemen sıteye gırıp sızlerle dewam edecegım .. Kac haftadır heyecanla bekledıgım samsunspor maclarından ıstenılen sonuc alınmayınca cok kötu oluyorum :( Bu hafta ınsallah puan ve puanlarla donerız yksa Gıtmeme kararı aldım ev de kı maclara..

Fecr_55

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 14 Ekim 2009, 14:27:19
Bu hafta ınsallah puan ve puanlarla donerız yksa Gıtmeme kararı aldım ev de kı maclara..

bu tarz kararlar neden alinir hic anlamamisimdir..!

protesto amacli olsa, hem taraftar olarak senin benim, hemde sahaya cikan futbolcunun morali altüst olacak..futbolcular futbol oynasa diyen cikabilir ama yine de protesto amacli ise bu karar, evden beri degil, olayin meydana geldigi yerde yapilmali, tribünde..!

futbolcular bizi üzebilir, ama taraftar olarak bizim Samsunsporumuzu üzmeye hakkimiz yok..kaybetsek de kazansak da imkanimiz oldukca destek vermeli ve tribündeki yerimizi almaliyiz..uzakta oldugum icin yapamiyorum bunlari ama, orada olsam sorusu bile olmazdi..

King1965

saten destegımızı her maclarında verıyorum deplesman harıc.  Evdekı tum maclara Gıdıyorum Ancak Bu Seferde Uc Puan alamassak .. Sadece Ben Degıl O maraton da Kombinesi oLan Adamda MAca Gitmezz