Bank Asya 1.Lig 9.Hafta / Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ekim 2009, 17:14:18

« önceki - sonraki »

supernatural_55

en son deplasman galibiyetimizi izmirden almştık yanlış hatrlamıyosam inşallh hiç değilse 1 puan alalım umut fakirin ekmeği napalım :-[ :-[

Jnr.Serkan

ilk günlerde hep umutsuzluk hakim son 2 gün kala galibiyet şarkıları söylenmeye başlanıyor...artık bitsin bu çile

bluegreen55

İlk defa kazanacağımız hissi var bende. Hayırdır inşallah. Hem izmir hvası iyi gelir belk bizimkilere...

celebi

inşaallah iyi gelir diyeceğim ama çarpmasın sonra izmir havası bizimkileri.

AntZ

12 Ekim 2009, 20:53:05 #49 Son düzenlenme: 12 Ekim 2009, 20:54:37 Ant55
Alıntı yapılan: bluegreen55 - 12 Ekim 2009, 20:30:56
İlk defa kazanacağımız hissi var bende. Hayırdır inşallah. Hem izmir hvası iyi gelir belk bizimkilere...

İzmir havasında hem de seyircisiz maçta 2. hafta İzmir marşıyla uğurladılar bizi.  ;) İzmir havasına değil bizim havamıza bağlı kanımca, bizim deplasmanlarda havamız da malum  :-[

#BAFRALI#

Sioux

yazarken kaç kere sildin ama bence yine yeniliriz! :-[

_Jack Daniels_

Kaya

O kutsal formayı giyenlere sesleniyorum;

Elalemin maskarası ettiniz bizi yaklaşık 1 yıldır deplasmanda kazanamıyoruz ne yüzsüz adamlarsınız.Meslek ahlakı olan insan yaptığı işten utanır hiç bir meslek grubunda bu kadar başarısız olup bu paraları kazanmak yoktur kendinize gelin kazandığınızın,onu geçtim size verilen desteğin karşılığını verin.....

Not:Samsunspor.biz takımından kurulu bir kadroyla Samsun sınırları dışında şu an ki kadroyu rahat yeneceğimizi taahhüt ediyorum,hodri meydan... belki biraz yüzünüz kızarır.

Yaman55

vall
Alıntı yapılan: iak5529 - 13 Ekim 2009, 00:46:55
O kutsal formayı giyenlere sesleniyorum;

Elalemin maskarası ettiniz bizi yaklaşık 1 yıldır deplasmanda kazanamıyoruz ne yüzsüz adamlarsınız.Meslek ahlakı olan insan yaptığı işten utanır hiç bir meslek grubunda bu kadar başarısız olup bu paraları kazanmak yoktur kendinize gelin kazandığınızın,onu geçtim size verilen desteğin karşılığını verin.....

Not:Samsunspor.biz takımından kurulu bir kadroyla Samsun sınırları dışında şu an ki kadroyu rahat yeneceğimizi taahüt ediyorum,hodri meydan... belki biraz yüzünüz kızarır.

vallahi yeneriz billaha yeneriz
NOT:turgutla adam adama oynarım  ;D

vanlioglu

bu maçtada bişeylerin değişmediği görülürse hocanın bırakması gerekli artık bahane üretmenin hiç bi anlamı kalmıyacağı bi maç

King Of The North

Geçen yıl tek galibiyetimiz İzmir'den(Altay) gelmişti,bir umut artık ne diyelim 11 aydan sonra...

SSBiz Gençlik

UMUDUN zor göründüğü bir deplasmana gidecek olan taraftarlarımıza saygım sonsuz...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 13 Ekim 2009, 11:30:59
Geçen yıl tek galibiyetimiz İzmir'den(Altay) gelmişti,bir umut artık ne diyelim 11 aydan sonra...

Umut : her iç saha maçından sonra bir sonraki dış saha maçına bu sefer galibiz diyen  samsunspor taraftarlarına verilen ad. :)

yeni sözlük anlamı bu

Akyol

İzmir'in havası bizim futbolculara yarıyor bakın geçen yıl izmir'de kaybetmedik tahminim bu maçtan en kötü bir beraberlik alacağız.