Bank Asya 1.Lig 9.Hafta / Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ekim 2009, 17:14:18

« önceki - sonraki »

celebi

kaptan 55

anlaşıldı bu işde bize kaldı..?

morukgücü ile ssbiz gençler birleşme kararı aldı !!!
federasyondan gerekli izinler çıkması halinde bu iki takımın birleşmesi halinde profosyonel takımdan iki,üç oyuncu takviyeli kadroyla buca deplasmanına çok farklı bir onbirin sahaya çıkacağı söylentiler arasında.

en azından bu onbir basmadık yer bırakmaz sahada,tekmeye kafa uzatacak,ciğerleri patlarcasına doksan dakika boyunca mücadelesini sürdürecek SAMSUNSPOR aşkı ile yanıp kavrulan oyuncularla kurulu olacak bu ilk onbirin aylar sonra deplasmandan 3 puan çıkarması muhtemel gözükürken alınacak olan mağlubiyet sonrası bile mücedeleci oyunu tüm spor kamuoyu tarafından takdirle karşılanacak.

olmadı çok çok puansız dönerler SAMSUN'a ee biz buna zaten aylardır alışığız.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 12 Ekim 2009, 10:07:11
anlaşıldı bu işde bize kaldı..?

morukgücü ile ssbiz gençler birleşme kararı aldı !!!
federasyondan gerekli izinler çıkması halinde bu iki takımın birleşmesi halinde profosyonel takımdan iki,üç oyuncu takviyeli kadroyla buca deplasmanına çok farklı bir onbirin sahaya çıkacağı söylentiler arasında.

en azından bu onbir basmadık yer bırakmaz sahada,tekmeye kafa uzatacak,ciğerleri patlarcasına doksan dakika boyunca mücadelesini sürdürecek SAMSUNSPOR aşkı ile yanıp kavrulan oyuncularla kurulu olacak bu ilk onbirin aylar sonra deplasmandan 3 puan çıkarması muhtemel gözükürken alınacak olan mağlubiyet sonrası bile mücedeleci oyunu tüm spor kamuoyu tarafından takdirle karşılanacak.

olmadı çok çok puansız dönerler SAMSUN'a ee biz buna zaten aylardır alışığız.
keske bu yorum gercek olsa bırakın deplasman da galıbıyetı super lige cıkarız

KareAs55

Tekrar Söylüyorum Deplasman Fobimizi nezaman yenersek o sene  en kötü play-off oynarız

55erhan55

kendi sahanda oynadığın maçların hepsini kazan deplasmanda puan alamssan en iyi 13.14 olursun artık bu ızdırap bitsin inşallah üç puan alırız

mrf

En iyi alacağımız 0-0 olur. Nerde eski Samsunspor'um???

AntZ

12 Ekim 2009, 13:27:33 #36 Son düzenlenme: 12 Ekim 2009, 13:56:15 Ant55
Atakum'da Adem Bektaş vardı gitti yerine Metin Burma Geldi, İlkadım'da Erdoğan Tok'un yerine Necaettin Demirtaş, Emniyet müdürümüz değişti, Gazi ile İlkadım birleşti, hafif raylı sistem temeli atıldı, işin yarısı bitti, uzuuun yıllar sonra bir bakanımız bile oldu, Amerikan başkanı değişti, ligde yaklaşık 20 teknik direktör takım, 12 takım lig değiştirdi, yaklaşık 2 milyon çocuk sünnet oldu, yine yaklaşık 1 milyon çift evlendi ama biz bu süre içinde hala deplasmanda galibiyet alamadık  >:(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Ant55 - 12 Ekim 2009, 13:27:33
Atakum'da Adem Bektaş vardı gitti yerine Metin Burma Geldi, İlkadım'da Erdoğan Tok'un yerine Necattin Demirtaş, Emniyet müdürümüz değişti, Gazi ile İlkadım birleşti, hafif raylı sistem temeli atıldı, işin yarısı bitti, uzuuun yıllar sonra bir bakanımız bile oldu, Amerikan başkanı değişti, ligde yaklaşık 20 teknik direktör takım, 12 takım lig değiştirdi, yaklaşık 2 milyon çocuk sünnet oldu, yine yaklaşık 1 milyon çift evlendi ama biz bu süre içinde hala deplasmanda galibiyet alamadık  >:(

trajikomik... :) ;) >:( :(

King1965

acaaba dıyorum samsunsporun yenılcek gozuyle baktıgı boluspor macını kazandı.. rıze macı da oleydı.. beraberlık aldık.. Sımdı Soruyorum Taraftar umutsuz.. ancak  _ ACABA _ Macı alabılırmı Samsunspor _?

Yaman55

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 12 Ekim 2009, 16:49:12
acaaba dıyorum samsunsporun yenılcek gozuyle baktıgı boluspor macını kazandı.. rıze macı da oleydı.. beraberlık aldık.. Sımdı Soruyorum Taraftar umutsuz.. ancak  _ ACABA _ Macı alabılırmı Samsunspor _?

olabilir şansa mansa 1 gol niye olmasın ama yüksek ihtimal yeniliriz

celebi

ilk golu bizim bulmamıza lazım yoksa.....................................               

berusa55

Bu takımın deplasmanda kazanacağı ümidini iyiden iyiye kaybetmeye başladım. Bi kazanabiliriz dediğimiz Hacettepe'yi bile yenemedik. Dün Altay 1-0 geriye düştüğü maçta 3 gol salladı Hacettepe'ye... Keşke kazansak; keşke!

Tribün_ali

King1965

Bucayı yenerız bız :=) TUrhan Hoca Demıstır Sımdı Cok Guzel Oynadık Adanayı yenecektık ah sole olmasa ah bole olmasa demıstır .. Aslanlarım Bucayı yener yada berabere gıder ole gıderız samsuna  demıstır.. turhan hoca ..sonra yıne yenılırız.. bu sefer marıfet bulamaz. ıstıfa eder.. g... sıkısınca..

Arkadaslar. Sıze Bır Sey Dıyorum Bızım Bu Takıma Dısıplınlı Bır Hoca Sart Mı DegıLmı .. allahını Seven Solesın.. Bız Bu Zamana KAdar Basarıları gule Oynayamı kazandık .. hayır ... Mıllet cıktı adam gıbı yonettı macı adam gıbı topunu da oynadı cocuklar kazandı.. Bunun Aksını soleyen varmı.. Arkadas  Lıg A ya dustuk Gelen Yonetım Vurdu Gıden Yonetım  Vurdu.. Mısafır Geldık Bu Lıge Ev Sahıpı Olduk anasını satım.. BIZE AADAM GIBI ADAM GIBI SERT DISIPLINLI HOCA SART.. Ayrıca 90 dakıka bız nasıl ayakta mac ızlıyorsak o da 90 dakıka Ayakta macını Yonetmelı elı kolunda baglı oturarak degıl..

Acız Hocam Acız Yonetım Acız Bız Mutluluga... Bızı Mutlu Edın Varınızı Yogunuzu Bu Takım Icın Dokun Cıkarın bızı Bu Lıgden..

serkancengiz

Takıma gönül koydum. ne zaman deplasmandan galibiyetle gelir gönlümü alır.Takıma gönül konulurmu demeyin konulur