Bank Asya 1.Lig 9.Hafta / Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ekim 2009, 17:14:18

« önceki - sonraki »

#BAFRALI#

Ben cok ümitliyim neden bilmiyorum ama kesin puan alcaz (inşallah) :-X

jean

#BAFRALI#

benim adanada umudum yoktu ama bucadan puan alıcaz arkadaşlar inşallah bak görüceksinz  :D

ali ihsan

11 Ekim 2009, 23:08:43 #19 Son düzenlenme: 11 Ekim 2009, 23:10:26 aliihsan55
Alıntı yapılan: Ant55 - 11 Ekim 2009, 18:32:44

Sanırım bir senedir her 2 haftada 1 olduğu gibi perşembeye kadar bu sorunu çözmüş olurum...
O zaman yazarım hadi Samsunspor'um bu sefer olacak, kazanacağız diye, iyisi mi ben şimdi susayım.  :(

Ben bu sefer Perşembe'yi beklemeyeceğim.Buca'ya koyacağız  :-*  aksine zaten alışığız ...

1 yıl sonra gelebilecek deplasman galibiyetine canlı tanıklık etmek istiyorum ...

#BAFRALI#

lucarelli

Bu maçı almak daplasman fobisi haricinde ligdeki puan durumu açısından çok daha önemli.
Umarım kazanırız

55.hakan

Alıntı yapılan: lucarelli - 11 Ekim 2009, 23:50:25
Bu maçı almak daplasman fobisi haricinde ligdeki puan durumu açısından çok daha önemli.
Umarım kazanırız
geçen seneki Altay maçı gibi olur inşallah uzun zamandır deplasmanda kazanamayıp İzmir de kazanmıştık artık mecburlar puan almaya alt taraf sıkıştırıyor

Ollivanders

gidenler icin turistik geziden baska hic bir anlamı olmayan mac. !!! boyle futbol anlayısına boyle takıma boyle destek bundan sonra  >:( >:(

55JNR55

Alıntı yapılan: AdanaDemirSpor - 12 Ekim 2009, 00:03:07
Samsun yenilmez..

keşke be dostum ama öyle böyle değil yaklaşık 1 yıl olucak deplasman galibiyetini en son gördüğmüz tarihten itibaren 1 puan da çok iyi olur ama takımın yönetiliş ve taktiksel hali ortada...

AdanaDemirSpor

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 12 Ekim 2009, 00:04:47
keşke be dostum ama öyle böyle değil yaklaşık 1 yıl olucak deplasman galibiyetini en son gördüğmüz tarihten itibaren 1 puan da çok iyi olur ama takımın yönetiliş ve taktiksel hali ortada...

görürsün bak.tamam takımınız bu hafta iyi oynamadı ve deplasman fobiside var ama benim içimden yenilmeyeceği yönünde bir his var.

Tufan

en son yine İzmirde kazandık neden olmasın tekrar demek isterdim ama hüsrana komşuyuz deplasmanda 3 puan zor !

lucarelli

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ekim 2009, 23:54:36
geçen seneki Altay maçı gibi olur inşallah uzun zamandır deplasmanda kazanamayıp İzmir de kazanmıştık artık mecburlar puan almaya alt taraf sıkıştırıyor

Alt taraftan bir an önce çıkmak lazım. Dediğin gibi sıkıştırmaya başladı. İnşallah İzmir uğurlu gelir.

#BAFRALI#