Bank Asya 1.Lig 9.Hafta / Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ekim 2009, 17:14:18

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

11 Ekim 2009, 17:14:18 Son düzenlenme: 11 Ekim 2009, 17:17:49 samsuni

-

9.Hafta | Bucaspor - Samsunspor'umuz

Tarih :  18.10.2009 Pazar
Saat  : 15:00       
Yer : Buca İlçe Stadı

Deplasman karnemiz berbat; bir umudun peşinden İzmir'e gideceğiz.

gkhn

harbisamsunsporlu5517

Mehmetcan

bucaspor sahasında hiç yenilmemiş bizim yenmemiz  :-X

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Mehmetcan - 11 Ekim 2009, 17:58:35
bucaspor sahasında hiç yenilmemiş bizim yenmemiz  :-X

istanbulspor da uzun maçtır yenilmemişti biz yenmiştik

Mehmetcan

Nuri Asan

red_white

gitmeme kararı aldım bu ruhsuzların peşine arma için gidiyorduk zaten ama bunlar için değmezz yenilebiliriz ama rezil olmayı kabul edemeyizz

cem 55

hacettepe deplasmanında seyrettigim bu takım bırakın buca deplasmanını bu sene hiç bi deplasmanda galip gelemez puan zor alır adana maçını da radyodan  dinledik ezik korkak ne yaptıgını bilmeyen silik rezil bi futbol oynuyoruz orta saha da top oynar gibi yapıyoruz ama oktayında yoklugunda hiçbişey yapamıyoruz bu maçtada alacagımız en iyi sonuç 0-0 la 1 puandır turhan hoca sana da çok güveniyoduk ama bence son 2-3 maçtır saçmalamaya başladın maça burhanla başlıyosun hakan koçaslan gibi gereksiz bi adamı kurtarıcı diye maça alıyosun georgiyi iyice kafandan silmişsin turgut 90 dakika sahada kalmaya devam ediyo daha hangi birisini sayayım insallah takımla birlikte sende kendine çekidüzen verirsin

kuzey55

hocadan dolayı umutlu değilim.aslında buca da son zamanlarda kötü oynuyo.bugün orduda da kötüydüler.ama hiç umudum yok.şimdiden 0 yazdık kenara

AntZ

11 Ekim 2009, 18:32:44 #10 Son düzenlenme: 11 Ekim 2009, 18:41:45 Ant55
Alıntı yapılan: Mehmetcan - 11 Ekim 2009, 18:02:11
inş yeneriz

İnşallah...

İnanmak, umutlanmak istiyorum ama inanmak için henüz bir sebep bulamadım...
Sanırım bir senedir her 2 haftada 1 olduğu gibi perşembeye kadar bu sorunu çözmüş olurum...
O zaman yazarım hadi Samsunspor'um bu sefer olacak, kazanacağız diye, iyisi mi ben şimdi susayım.  :(

Samsunspor'umuz Kazanır     - 1 (33.3%)
Berabere Biter    - 1 (33.3%)
Bucaspor Kazanır    - 1 (33.3%)

Yine de kazanırız diyen bir ben varmışım, elim gitmedi, benden daha umutsuz olanlar da varmış...

Baskent_Samsunspor

buca ?

5 sene önce sorsalar samsunspor-bucaspor oynayacak paf takım hazırlık maçımı yapacak derdim....nereden nereye şimdi bırak maçı adamlar karşımızda favori çıkacak..

sonuçta ummadığımız maçlardan galip gelen deplasman özürlü olan ve bize hep süprizlerle dolu bir 3 yıl yaşatan samsunspor yine çarpıcı bir sonuca imza atacaktır....bu farklı bir yenilgide olabilir farklı bir deplasman galibiyetide ....

şu durumda ne yazıkki galibiyetimizde mağlubiyetimizde süpriz olacak gibi ...

AntZ

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 11 Ekim 2009, 18:37:30
buca ?

5 sene önce sorsalar samsunspor-bucaspor oynayacak paf takım hazırlık maçımı yapacak derdim....nereden nereye şimdi bırak maçı adamlar karşımızda favori çıkacak..

sonuçta ummadığımız maçlardan galip gelen deplasman özürlü olan ve bize hep süprizlerle dolu bir 3 yıl yaşatan samsunspor yine çarpıcı bir sonuca imza atacaktır....bu farklı bir yenilgide olabilir farklı bir deplasman galibiyetide ....

şu durumda ne yazıkki galibiyetimizde mağlubiyetimizde süpriz olacak gibi ...

Galip gelirsek çok güzel bir sürpriz olur da 11 aydır deplasmanda kazanamayan takımın mağlubiyetinin neyi sürpriz olacak Allah aşkına?

sBc-55

Ollivanders

insalla puan veya puanlarla doneriz ama hic umudum yok .