Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 3 - 0 Boluspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 18:51:42

« önceki - sonraki »

Sercan

Sercan

Bugün Gaziantep Üniversitesi'nin çıkışında bu reklam tabelalarını gördüm gerçekten bunu her hafta hem Gaziantepspor hem de Gaziantep Belediyespor maçları için yapıyorlar... >:( >:(

samsunmania

30 Eylül 2009, 22:21:27 #47 Son düzenlenme: 30 Eylül 2009, 22:24:20 samsunmania55
Maçın hakemi Zafer Demir.
En son deplasmanda Kasımpaşa'ya 2-1,Giresun'a 1-0  yenildiğimiz maçları yönetmiş. Bölgesi de Malatya. Hatırladığım kadarıyla özellikle Giresun'da maçı haddinden fazla uzatarak bizi budamıştı. Kasımpaşa ve Giresun maçlarında beraberliği son dk golleri ile kaybettik.  Anlayacağınız bize hiç uğurlu gelmiyor ve yönetimlerinden çok rahatsızlıklar duyduk. MHK yine pikesini attı bize anlayacağınız.
Futbolcular adam gibi oynayacak, 3 puan alacağız. İsterse hakem Bolulu olsun. Başka çıkış yolu yok.

SerhaT55

bolunun kadrosu iii ama bu mac yznı 3 puan bızım olmalıı  8)

berusa55

Pazar günü Bolu maçında hava güzel olacak. Umarız sahadaki sonucumuz da güzel olur...

CeLiL_55

beraberlik koparsak gene iyidir nasılsa hersene oldugu gibi düşmemek için oynıcaz.

samsunteksas

germencisse

biz moralimizi düzeltip kesin galibiyet çıkaracağız..banko..

furkan5534

furkan5534

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 30 Eylül 2009, 18:53:09
Bugün Gaziantep Üniversitesi'nin çıkışında bu reklam tabelalarını gördüm gerçekten bunu her hafta hem Gaziantepspor hem de Gaziantep Belediyespor maçları için yapıyorlar... >:( >:(

Bizim yusuf'un aklı almaz böle işlere  >:( >:( >:(

GurbetciFanatik

inanin 34 mactan en cekindigim mac BOLUSPOR maci.

Insallah anlimizin akiyla cikariz mactan.
Bunlara bi türlü sansimiz tutumuyor bizim.

Hem benim bacanak Bolulu ve imam,
mactan önce ararim da okuyup üflemesin samsunumuzu.

Saka bi yana aramizda tatli rekabet vardir samsun bolu maclarinda.
Insallah dostca gecer mac ama en önemlisi yine biz alalim 3 Puani  ;D ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

bizi içeride yenmek çok zor...ben en az 1 puan alacağımızı düşünüyorm galibiyet daha yakın ama beraberliğede bu şartlarda bu takıma karşı üzülmemek gerek

celebi

Ollivanders

bu mac bize husran olacak celebi abi kacarı yok .

celebi