Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 3 - 0 Boluspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 18:51:42

« önceki - sonraki »

5BrK5

adam da heves bırakmıyoki samsun  yani yorum bile yapamıcam bu maç için allaha kaldık. .  bu sene geçen senenin kopyası gibi olcağa benziyo :'(

celebi

evimizdeki bu maçı alacğımızı düşünyorum.

vanlioglu

yensek nolur yenilsek nolur  :-\ insanlarda heyecan mı bıraktılar bi hafta yen sonraki hafta yenil butun hevesimiz kursağımızda kalıyor.

samsunteksas

inşallah yeneriz de biran önce toparlanırız

harbisamsunsporlu5517

yorum yapacak gucum klmadı artık turgut ve sercan ib...... oynamazsa kazanır

GençKozluklu

Tabiki SAMSUNSPOR bu maçı alacak. Aksine düşünmek şahsım adına armaya ihanet olur. Bu ruhsuz Turgut, Sercan ve Sefa'yua karşı alacağız. Yönetim de futbolcular da bu hafta taraftardan "AKILLI OLUN" mesajını çok net alması gerekir.

55erhan55

hocada bu takıma nişey veremedi malesef inşallah turgut ve sercana rağmen üç puanı alırız.

ali ihsan

İçerde maçı almamız lazım.Lakin  Bolu bize ters geliyor son zamanlarda o nedenle çok zor maç.taraftar itici güç olur topçularda isterse olur.

55erhan55

harbisamsunsporlu5517

sBc-55

Bolu Zor rakip ama maraton full çakarsa Destekle birlikte alırız gibime geliyor.

Kaya

Umutsuzluk son senelerde yaşadığımız ve bizlere yaşatılan en büyük yaşam şekli haline geldi şu maç bu maç böyle olur hiç bir zaman demedim içimizde tarifi mümkün olmayan fanatiklik derecesinde düşünceler var evet dün belkide SAMSUNSPOR tarihinin en rezil anlarını Ankara da yaşladık ama diyorum ya hiç bir zaman demedim rakip kim olursa olsun yeniliriz diye yine diyemem içimden gelmez o yüzden ben yine ilk 20 dakikanın skor açısın dan önemli olacağını işi ikinci yarıya taşımamak gerektiğini geçen sene iç sahada aldığımız maçlar gibi ilk dakikalrda yoğun bir baskı kurmamız gerektiğini söyleyerek kazanacağımızı düşünüyorum...

Yaman55

Donbay

Tribün_ali

Bu maçtan bizim alacagımız ne fazla 1 paun 3 puan yalan