Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 3 - 0 Boluspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 18:51:42

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

7.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor 

Tarih :  04.10.2009   
Saat  : 15:00       
Yer : Samsun 19 Mayıs

Puan Durumu :

Yorum : Ne zaman havalansak, ne zaman heveslensek... sonucu hüzün oluyor. Artik biktim gercekten.

Jnr.Serkan

boluspor bu kadrosuyla bizi perişan eder...ama bizim sahamızda puan almakta kolay değil...ben diyorumki
TARAFTAR:2  Boluspor:1

KareAs55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 27 Eylül 2009, 18:56:32
boluspor bu kadrosuyla bizi perişan eder...ama bizim sahamızda puan almakta kolay değil...ben diyorumki
TARAFTAR:2  Boluspor:1

bence boluspor un okadar şişirilcek bir yanı yokdu bugünkü maçı bilmiyorum görmedim ama kocaeli-buca maçlarında pek bişey göremedim onlarda

55Bafra55

Adem Büyük ve Lika oynadığında Bolu farklı oynuyor.İşimiz zor.Ama İnşaallah evimizde galibiyet alırız.

babasamsunlu

deplasmana gelen takımların çoğu halen Samsunsporumuzun adından korkuyorlar..taraftarımzıda içerde oldukça yüksek bir destek veererek takımı güzel ateşliyorlar...birde benim aklıma bunların bu tarafatardan korkarak içerde biraz daha iyi oynuyolar düşüncesi geliyor..işte bu üç etken takımı görece de olsa içerde iyi futbol oynamasına ve puanlar almasına yardımcı oluyor..
çok vasat bir takım görüntüsünden bir türlü kutulamadığımız yetmezmiş gibi geçen senenin sonunda gelen ve başımızdan gitmeyen basiretsiz ve henüz rüştünü ispatlayamamış gayri ressmi yönetim ve onun getirdiği basiretsiz hoca (dakka 89 murat çıkar sercan girer vay be bilader ne hocaymışsın) eklenince bu sene ızdırabımızın çoooookkk olacağını tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok sanırım...
en büyük samsun ve samsunun cefakar taraftarı...turgut sefa sercan teknik kadro ve yönetim olduğu gibi sahtekar.....allah samsunsporu bunların elinden kurtarsın..

isyankar

Jnr.Serkan

suçu ben asla hocada bulmam.takımı 2ci lige düşürmüş bir antrenörü takımın başına getirmek hedeflerimizin ne olduğunuu açıkca ortaya koyuyor

alperen

karamsar olmak istemiyorum ama ne dicemide bilmiyorum :-\..EN BÜYÜK TARAFTAR...

Baskent_Samsunspor

beyler bugün canlı izlediğim oyuncularla bu takımın fark yememesi mucize orta yapamıyor adamlar orta !!! kaleye şut yok desem yeri varya

KocumVolkan

alıcaz da ne olacak ? alsak almasak ne değişecek ?
alıcağızda ondan sonraki 2 hafta ard arda deplasmanda ne yapacağız..
küme düşmemek için 3 puan almalıyız.. ondan sonraki deplasmanlarda 1 puan çıkarırsak iyidir
hayattan soğuttular adamı ya

ramcQ_55

hangi memlekette yaşıyorum bilmiyom bugün bi polar giydim bütün gözler bendeydi sanki düşmanım
ulan size inat giyecem hemde bağırta bağırta
lan yenil be SAMSUNSPOR'um düşmana karşı dimdik ayaktayız biz sana canlar feda

furkan5534

en iyi skor beraberlık olur heralde ama bu serefsızler 1 puanıda alamaz :@ adi herifler hep aynı hep aynı senaryo hep aynı SON...

Forvetim

hacettepe yenilgisinden sonra gelen ve gelecek tepkiler ve sahamızda oynayacak olmamız avantaj görünüyor, yenilgi ve tepki itici unsur olabilir. tehlike çanları çalmadan toparlanma sürecine girme mecburiyetinden dolayı bu maçı zorlanarak ta olsa alacağımızı düşünüyorum. belki de içimden geçenin olmasını istediğimden böyle yazıyorum ne bilem işte, insanda psikoloji bırakmadı bunlar. dengesiz maçlar dengesiz sonuçlar, bi istikrarlı olun arkadaş. senelerdir 2.ligdeyiz artık yeter bu sene çıkmamız lazım diye akıllarından geçirmiyor mu bu yönetim bu ekip bu oyuncular. bu ne iştir böyle, nereye kadar gider bu durum amaç yok hedef yok.

lucarelli

Bugünkü Samsunsporun şansı sıfır.

Tek umudum hafta içi takımın kendine bir çeki düzen verebilme ihtimali.