Sezon Açılışı ( Samsunspor - Erciyesspor : 0-0 )

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Ağustos 2009, 19:42:23

« önceki - sonraki »

**KaR6**

gozgoz abi, izel yerine hadise gelse bence hakkı tomaç baskanlıga devam etmeliydi, ne diyosun bu konuda?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:15:33
Ece Gürsel'i tribüne çağırsak formasını çıkartıp bize verir mi acaba?

Ece buraya...
Ece buraya...
Her gece buraya :)

Tribünde ece için kavga çıkcak galiba taliplisi çoğaldı ;D ;D ;D

gozgoz yýlmaz

Neyse arkadaşlar, Allah'tan Hakkı Tomaç Safiye Ayla, Gönül Yazar gibi iisimleri davet etmemiş, Gülşen olsa daha iyidi ama ne yapalım artık, sağlık olsun..  ???

emre

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:14:09
İzel ne iş arkadaş :)
Hani, Gülşen gelecekti?
Yönetim istifa...  ??? ;D

bence de büyük bi organizasyon yapıp yönetimi istifaya cağırmalıyız!!..  ;D  ;D

haydi istanbul ankara bursa grupları ve bütün samsunsporlular hep beraber bu yönetimi indirmeliyizz ;D  ;D

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ağustos 2009, 21:16:12
gozgoz abi, izel yerine hadise gelse bence hakkı tomaç baskanlıga devam etmeliydi, ne diyosun bu konuda?

Valla Hakkı Tomaç, Hadise'yi getirse idi başkanlığa istesek de devam edemezdi, pat diye gidiverirdi oracıkta kalpten :) :)

**KaR6**

o zaman hepimiz Hakkı Tomac'ız abi :)

şimşek_55

Hakkı Tomac :  Sezon acılısı felan yaptıgımız  veya hazırlıgımız  yok yerel basının uydurması
Turhan Ozyazanlar:  Ben  Ingıltereden Elton John ıle  anlasmıstım ancak  yonetım turk sanatcıda dırendı
Tahsın Kosıf:  Ben acılıs ıcın  Mıchael Jackson ıle anlasmıstım . Bızım cocuklarla kolbastı dahı oynayacaktı. Yalnız merhum rahmetlı oldu.

Ollivanders

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 11 Ağustos 2009, 21:18:58
Hakkı Tomac :  Sezon acılısı felan yaptıgımız  veya hazırlıgımız  yok yerel basının uydurması
Turhan Ozyazanlar:  Ben  Ingıltereden Elton John ıle  anlasmıstım ancak  yonetım turk sanatcıda dırendı
Tahsın Kosıf:  Ben acılıs ıcın  Mıchael Jackson ıle anlasmıstım . Bızım cocuklarla kolbastı dahı oynayacaktı. Yalnız merhum rahmetlı oldu.

:)))))))))))))))

beşnumara

ben tuğba özek'i isterdim şahsen. bana da lo lo lo yaparsın artık demesini isterdim ;D ;D
iş adamlarımız arasında galip asalı kimse unutmasın. galip öztürk turgut tüfenk ismail uyanık ve cemal yeşilyurtun yanında galip asalı unutursak bence ayıp olur.
acaba tuğba özek'i çağırsaydık bize lo lo lo yaparmıydı
:P

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ağustos 2009, 21:18:46
o zaman hepimiz Hakkı Tomac'ız abi :)

Ya da kardesim, eğer Hadise gelse idi yeminle söylüyorum yönetim tahtayı kaldırırdı :) :) :) Hatta tüm şehir komple tahtanın kalkması için seferberlik içine girerdik...  :-*

Turuncu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:20:52
Ya da kardesim, eğer Hadise gelse idi yeminle söylüyorum yönetim tahtayı kaldırırdı :) :) :) Hatta tüm şehir komple tahtanın kalkması için seferberlik içine girerdik...  :-*
:D :D :D

gozgoz yýlmaz

Hadise gelsin
Tahtalar kalksın :) :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:21:58
Hadise gelsin
Tahtalar kalksın :) :)

tahta kendiliğinden kalkardı daha da inmezdi bence abi :)

şimşek_55

Alıntı yapılan: beşnumara - 11 Ağustos 2009, 21:20:33
ben tuğba özek'i isterdim şahsen. bana da lo lo lo yaparsın artık demesini isterdim ;D ;D
iş adamlarımız arasında galip asalı kimse unutmasın. galip öztürk turgut tüfenk ismail uyanık ve cemal yeşilyurtun yanında galip asalı unutursak bence ayıp olur.
acaba tuğba özek'i çağırsaydık bize lo lo lo yaparmıydı
:P

Erkut Tutu  anı bır kararla   Izel ısmınden  vazgectıklerını  ve Tugba Ozek ıle     Uruguay'ın baskentı Montevıdıo 'da gorusmek uzere yarın  Samsundan ucaga bınecek.

Ertesı Gun  Tugba Ozek: Bana kendısı  Uruguay da gorusecegımızı soylemıs ancak kendısı  Letonyanın  Baskentı Rıgaya gıtmıs.< Benı ıstemıyorlarsa  soylesınler dıye  acıklama yaptı.

:)

berusa55

Şaka maka yıllar sonra adam gibi bir açılış ve iyi bir motivasyon olabilir. Cumartesi akşamı stada!