Sezon Açılışı ( Samsunspor - Erciyesspor : 0-0 )

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Ağustos 2009, 19:42:23

« önceki - sonraki »

eLLis

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 11 Ağustos 2009, 20:53:51
Allah`ım kimlerin eline kaldık ya belki hakkı habersz açmış olabilir diyo ya böyle bişe var mı gülüyorum sinirden...
:) :)

supernatural_55

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 11 Ağustos 2009, 20:53:51
Allah`ım kimlerin eline kaldık ya belki hakkı habersz açmış olabilir diyo ya böyle bişe var mı gülüyorum sinirden...

:)  :) :)

ilahi emre, mustafa şaka yapmış ya, espri babından ama sen de haklısın tabii, böyle bir açıklama olabilir gerçekten de :)

bu artada açılış için düşündüğümzden çok daha az para verilecekmiş ve kulüpten bir kuruş bile çıkmıyormuş. isminin açıklanmasını istemeyen bir iş adamı üstlenmiş geceyi.

edmontdante

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Ağustos 2009, 20:55:51

bu artada açılış için düşündüğümzden çok daha az para verilecekmiş ve kulüpten bir kuruş bile çıkmıyormuş. isminin açıklanmasını istemeyen bir iş adamı üstlenmiş geceyi.

Eskiden " Yalan Yalan Bedrettin Dalan " diye bir şey vardı.Bunların ne yaptığı belli olmaz üstad

supernatural_55

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Ağustos 2009, 20:55:51

ilahi emre, mustafa şaka yapmış ya, espri babından ama sen de haklısın tabii, böyle bir açıklama olabilir gerçekten de :)

sorma abi altını sonradan okudum sazan olduk:))ama öyle daa abi yani anında ciddiye almamak mümkün değil artık olmicak bişey değil tabi bitek bizimkilere has bi durum:))

Kaptan

işadamıda işini biliyor

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Kaptan - 11 Ağustos 2009, 20:58:48
işadamıda işini biliyor

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Ağustos 2009, 20:58:33
O ismini vermeyen iş adamı takım Bolu'ya gidemediğinde nerdeymiş ? Kesin reklam yaptırır , ölmüşüz soytarılığa ..

Bence yanlış düşünüyorsunuz. Şöyle düşünün, ben Samsunsporlu bir iş adamıyım ve Bolu kampı için 50.000 lira lazım ve benim o kadar param yok. Ama birşey yapmak istiyorum. Yönetime de daha uygun fiyatı oaln bir konuda yardımcı oluyorum.

İş adamı iyi bir Samsunsporlu.

**KaR6**

o iş adamından bi ricada bulunucam abi, numarası var mı acaba :P

Kaptan

Böyle işadamıda can kurban , hangi otelde kalacak bu manknler ziyarete gitmek lazım 8)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Ağustos 2009, 21:01:06
Bence yanlış düşünüyorsunuz. Şöyle düşünün, ben Samsunsporlu bir iş adamıyım ve Bolu kampı için 50.000 lira lazım ve benim o kadar param yok. Ama birşey yapmak istiyorum. Yönetime de daha uygun fiyatı oaln bir konuda yardımcı oluyorum.

İş adamı iyi bir Samsunsporlu.

Galip Öztürk, Cemal Yeşilyurt, Turgut Tüfenk veya İsmail Uyanık mı ? Hangisi başka Samsunspor'a yardım edecek biri yokda

supernatural_55

Galip Öztürk olduğuna inanıyorum ben açıkçası.isminin öne çıkmasını istemeyeceğini düşünüyorum

Ollivanders

Nerde bos is var hepsi bizde... Ne gerek var izele ona buna

gozgoz yýlmaz

İzel ne iş arkadaş :)
Hani, Gülşen gelecekti?
Yönetim istifa...  ??? ;D

cem

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ağustos 2009, 21:14:09
İzel ne iş arkadaş :)
Hani, Gülşen gelecekti?
Yönetim istifa...  ??? ;D
:):)

gozgoz yýlmaz

Ece Gürsel'i tribüne çağırsak formasını çıkartıp bize verir mi acaba?

Ece buraya...
Ece buraya...
Her gece buraya :)