Sezon Açılışı ( Samsunspor - Erciyesspor : 0-0 )

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Ağustos 2009, 19:42:23

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 11 Ağustos 2009, 20:00:19
Duvarına asarsın artık Mustafa Ecenın samsunspor formalı resmını :)   

kalbimde zaten duvarımda da olur artık ::D ayrıca formalar keşke transparan olsaydı daha güzel olurdu

Sony

kesin biri sponsor olmuştur izel için yoksa dediğiniz gibi club nerden bulsun parayı...

beşnumara

inşaallah açılış maçı bilet fiyatları bursasporunki gibi olmaz.yoksa rezalet olur.faikle otururlar koca statta muhabbet ederler.ne yemekler yapacan safiye napıyo o da çok mal yaa :D ... gibi muhabbetler döner

eLLis

İzel sbk içinde gelmişti o zaman kırmızıya karşılık beyaz demeyi akıl edememişti umarım bu sefer bunu yapabilir, faik öztürk ne alaka her yerden bu adam çıkıyor Samsunsporumuzun açılışına geleceğinidemi görcektik :) Ece Gürsel olayı iyi olmuş tahta açılsa getirecekleri oyuncu Ece Gürsel kadar ilgi görmezdi :) Belki bu sebeble yönetim gönüllerde yer edecek .

PEKİ BU PARALAR NEREDEN ÇIKTI !..

eLLis

Alıntı yapılan: Prison Break - 11 Ağustos 2009, 20:02:15
kesin biri sponsor olmuştur izel için yoksa dediğiniz gibi club nerden bulsun parayı...
İngiliz futbolundan sonra ingiliz kulübümü oluyoruz  :)

Turuncu

Alıntı yapılan: Kais - 11 Ağustos 2009, 19:51:20
safiye nin kocası mı?
EVET o  izelin yerine ilhan şeşeni getirselerdi samsunlu diye biliorum....

beşnumara

arkadaşlar itiraz edelm meriç gelsin ha faik ha meriç :D bence meriç çok kırılmıştır bu karara.hatta atakumda içmeye başlamıştır kederden :D neden meriçe vermediler ki bu işi ha meriç ha faik, ha safiye ha ahu tuğba :D :D

Sercan

Alıntı yapılan: beşnumara - 11 Ağustos 2009, 20:14:28
arkadaşlar itiraz edelm meriç gelsin ha faik ha meriç :D bence meriç çok kırılmıştır bu karara.hatta atakumda içmeye başlamıştır kederden :D neden meriçe vermediler ki bu işi ha meriç ha faik, ha safiye ha ahu tuğba :D :D

Ulan Orhan Gencebay'ı getirseler trabzonda bile adam gelir açılışa  :D :D :D

Akyol

Benim bu açılışa toplu halde itirazım var bizim sokağa saçacak paramız olduğuna kesinlikle inanmıyorum  :-\

Recep

Alıntı yapılan: Akyol55 - 11 Ağustos 2009, 20:30:28
Benim bu açılışa toplu halde itirazım var bizim sokağa saçacak paramız olduğuna kesinlikle inanmıyorum  :-\
benimde bu açılışı yapan yönetime itirazım var

şimşek_55

Sezon acılısını ucretlı yapıp buradan gelır etme amacları olabılır

supernatural_55

11 Ağustos 2009, 20:35:28 #26 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2009, 20:42:29 supernatural_55
bu açılış sponsorla yapılıyosa tamam ama eğer afiş bu afişse sponsor falan yok çünkü marka falan yok görünürde.ee kampa para yok izele faike mankenlere mi paramz var?ama şu da var ses getirecek bi açılış olur ona bi şey demiyorum sadece yönetimden tutarlılık bekliyorum tabi sadece derken bu konuda.daha neler bekliyorz ama....

**KaR6**

benim de itirazlara itirazım var :) zaten sezon boyu anamız ağlıyo, belki 1 gun guldururler ona da itiraz etmeyelim :) ha eğer giriş paralı olacaksa, zaten maşallah deriz, kendi kendilerine eğlenirler o ayrı.. hele o kombine muhabbetinden sonra kimse guvenipte 5 kurus vermez, arka kapıdan 3 kurusa girenler olabilir çünkü..

alperen

**KaR6**

Alıntısezonu kim açtı?

basında çıkan sezon açılışı haberlerine Tahsin Kosif'ten yalanlama gedi. Biz kimseye sezon açıyoruz demedik diyen Kosif, Tomaç'ın kendisinden habersiz sezonu açmış olabileceğini debelirtti.

kaynak:ü.o.haber ajansı