Bank Asya 1.Lig 28.Hafta | Kdc. Karabükspor - Samsunspor'umuz : 1-1

Başlatan MeL_55, 22 Mart 2009, 18:56:59

« önceki - sonraki »

Akyol

karabük maçı bu sezon ki en önemli maçlarımızdan birisi oldu Allah korusun bir yenilgide yine 3 puana düşüyor makas aralığı çok düşük muhakkak puan veya puanlar alınmalı.Yenilsinler ama oynayarak yenilsinler zaten o zaman bank asyada yenemeyeceğimiz takım yok olası bir galibiyette ise içerde diyar ve altay maçları var 9 puan bizi ummadığımız yerlere de taşıyabilir çok ilginç bir sezon yaşıyoruz kesinlikle düşmeyiz ama sürprizler de olabilir  ;)

beşnumara

kýrmýzýbeyaz55

önümüzdeki üç haftayı 9 puan (43puan) la kapatırsak ... son 4 hafta çok ilginç olacak demek istiyor sanırım...

Akyol

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Mart 2009, 21:18:54
akyol55 sürpriz derken :D :D
benim hayal dünyam işte beşnumara hala içten içe playoff sevdası olmaz ya işte hayal  ;) şu 3 haftada 9 puan 43 puana taşır bizi içerde 2 deplasmanda 2 maç içerde 6 puan daha alırsak eder 49 deplasmanlar var ooofff oofff olmaz bu iş bu senede hayal seneye bakalım  :-\

delacoste

HoliganSamSunLu

harbisamsunsporlu5517

bugece ruyamda super lige cıkıp ilk macımızda inönude bjk yi 2-1 yendıgımızı gördum uyanınca kahroldum adeta :'(

King Of The North

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 26 Mart 2009, 09:02:41
bugece ruyamda super lige cıkıp ilk macımızda inönude bjk yi 2-1 yendıgımızı gördum uyanınca kahroldum adeta :'(

Benim rüyalarıma bile girmez oldu 3 yıldır düşmemeye oynuyoruz,hep seneye seneye diyoruz ama yakalayamadık bir türlü.Karabük maçı 3 ihtimalli maç,yakaladığımız pozisyonların yarısını atarsak kazanırız diyorum.

CriminaL

turgut ve burhanın beceriksizliği tutmazsa kazanırız

fast5508

tanju55

arrkadaslar bir samsunsporlu olarak tabii ki play-off oynayacagiz diyorum...
imkansiz degil...bide samsunsporsa oynayan hicbirsey imkansiz degil...
ama durumumuz ortada...beraberlik icin cikacak samsunsporumuz...
ama sunuda unutmayin samsunsporumuz kendi evdinde sanssiz bir sekilde kaybettigi puanlari cok arayacak... :'(
insallah yanilirim...

King Of The North

Alıntı yapılan: cany - 26 Mart 2009, 13:27:45
bazıları karabük ü yenersek playoff oynarız falan diyo....ne play off undan bahsediyosunuz?....7 maç kalmış 9 puan fark var....ligde kaldığımıza şükredelim bu başkansız, sahipsiz, lakayt oyuncularla....altayın altındaki rizenin ordunun şansı bile az...play off u unutun....seneye artık o iş!...bolu maçından sonra play off iddiası bitmiştir!

matematiksel olarak şans var herkesin kalbinden de bu geçiyor.İşin bir de sportif başarı gelince sahiplenilmesi var,eğer şeş kaza süper lige uzanırsak sahiplenme olayı artacak herkes Samsunsporun başarısından güç alarak uğraş verecektir.

tanju55

King Of The North

Yani bak Kocaeli'ne parasal sıkıntıları var bir sürü borçları var adamlar direniyor düşmemek için,kalpten oynuyorlar.Bizim topçular da kalpten oynasalar,savaşsalar başarı gelecek aslında ama yok işte,şu deplasman fobimizi yenemedik daha.

harbisamsunsporlu5517

secım zamanıda süper lige cıkamazsak ne zaman cıkacagız :(