Bank Asya 1.Lig 28.Hafta | Kdc. Karabükspor - Samsunspor'umuz : 1-1

Başlatan MeL_55, 22 Mart 2009, 18:56:59

« önceki - sonraki »

celebi

gozgoz yýlmaz

Karabük çok gol atıp çok gol yiyen bir takım. Bu nedenle 0-0'a yatsak bile kesinlikle gol yiyeceğiz. Bence biz de açık ve hücum oynamalıyız. Gollü bir maç olur. 2-2 biter.

pitbul055

kaptan 55

Tribün_ali

beşnumara

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 24 Mart 2009, 12:19:48
Karabük çok gol atıp çok gol yiyen bir takım. Bu nedenle 0-0'a yatsak bile kesinlikle gol yiyeceğiz. Bence biz de açık ve hücum oynamalıyız. Gollü bir maç olur. 2-2 biter.
2 gol yemeyiz en kötü ihtimal 1-0 yeniliriz. yani yeneriz demiyorum ama 2 gol yiyeceğimizi düşünmüyorum

mehmet yılmaz

Alıntı1979.80 2.Lig
Samsunspor Karabükspor 3-0 0-1

1984.85 2. Lig
Samsunspor Karabükspor 3-0 0-1

1990-91 2.Lig
Samsunspor Karabükspor 0-0 0-1

1992-93 2. Lig
Samsunspor Karabükspor 5-1 0-0
Play Off
Samsunspor Karabükspor 2-1 1-1

1993-94 1. Lig
Samsunspor Karabükspor 5-1 3-0

1997-98 1.Lig
Samsunspor Karabükspor 0-1 1-2

1998-99 1. Lig
Samsunspor Karabükspor 2-1 3-0

Toplam O 17 A 26 Y 12 G 8 M 5 B 4
Samsun'da O 8 A 21 Y 6 G 6 M 1 B 2
Karabük'te O 8 A 5 Y 6 G 2 M 4 B 2

Karabük'le 90'lı yılların başlarında ciddi bir rekabetimiz olmuştu. İki takımın da kaybedebileceği birşey yok benhce. Karabük'te Bülent'in, bizde ise Murat'ın yokluğu büyük kayıp. Golsüz biteceğine ihtimal vermediğim bir maç, inşallah kazanırız.

guvener55

inşallah alırız yaa biraz da deplasmanda kazanmamız lazım yukarılara çıkmamız için

amisos55

Yıllardır kazanıp üst sıralara çıkabilecek ve iddialı konuma geleceğimiz maçları kaybettik.bu sezonda en son ordu maçı ile başlayan üç maçlık seri bunun göstergesi. Umudumun olduğu her maçı kaybettik bu maçtan umudum yok umarım ben yanılırım.Yanılmayı da canı gönülden istiyorum:) ;D

jean

furkan88

bu maçı alırsak savunmadan çok hücum yaparak alırız.her deplasmanda olduğu gibi korkak oynamazsak daha çok hücumu düşünürsek yenebiliriz.   

CeLiL_55

ramcQ_55

bu haftadan sonra futbolculara bi bakın nası bi değişiklik olacak her hafta bu takım takır takır top oynayacak ve puanların hepsini alacak cünkü sezon bitiyor futbolcular kendilerini göstermesi lazım transfer zamanı yaklaşıyor samsunsporda kalmak gibi bi düşüncelerin olduğunu düşünmüyorum

Kais

menteşoğlu55

Samsunspor'un deplasman grafiğini düşündüğümüz zaman bu maçtan puan alabilmesinin zor olduğunu düşünenlerdenim...

Futbolcularımızın genel grafiğin dışına çıkması halinde ancak Karabük'ten puan ya da puanlar çıkarabilir...

Karabükspor, ilk yarının aksine devre arası yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendirdi, dahası daha dinamik futbolculardan kurulu hale getirdi. Ev sahibi ekibin daha avantajlı olduğunu düşünüyorum.

İnşallah yanılırım...

Daha önce dediğim gibi bizim için içerideki maçlar final. Şu anda 34 puanımız olduğunu düşünürsek içeride oynanacak Altay, Diyarbakır, Gaziantep Belediyesi ve Adanaspor maçlarından alınacak 2 galibiyet bile bizi gelecek sezon için ligde tutar.