Bank Asya 1.Lig 10.Hafta | Malatyaspor 4 - 3 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 27 Ekim 2008, 22:55:55

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

cem and naz55

Sadece Samsunspor

Alıntı"Kimseye karşı kin ve nefretimiz yok"

Malatyaspor'da hafta sonunda oynanacak Samsunspor maçının hazırlıkları sürdürürken, Basın sözcüsü Cebrail Mungan futbolcuların maçta onuru ve şerefi olan formalarının hakkını vereceğini söylerken, Samsunspor ile aralarında sorun olmadığını ifade etti..

Basın sözcüsü Cebrail Mungan yaptığı açıklamada, Samsunspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu, tek düşüncelerinin kazanmak olduğunu söyledi.

Malatyaspor'un 10 puanla yavaş yavaş puan tablosunda sona doğru sürüklendiğine işaret eden Mungan, şöyle konuştu:
''Samnuspor'un durumu ne olursa olsun maçı kazanmak için çıkacağız. Bu bizim için çok önemli. 10 puanla yavaş yavaş ligin sonuna doğru sürükleniyoruz. Takımdaki oyuncuların O formanın hakkını verecek futbolcular olduğuna inanıyorum. Formalar futbolcuların onuru, şerefidir. Altay maçında hatalar yapmış olabilirler. Onlar da kendilerini toparlamak zorundadır. Bu futbolcular haddini bilecek ve ona göre oynayacak. Futbolcuların kafasında sorunlar olabilir ama Matalyatspor'da kimsenin parası kalmaz. Kalan para yönetimin şerefi, namusudur. Futbolcuların alacakları karşılanmayacak paralar değil. O endişeyle formaların hakkını vermezlerse kendi mesleklerine ihanet ederler. Malatyaspor bir markadır ve futbolcular bu markayı korumak zorundadır. Malatyaspor ligin dibine sürüklenirse hocanın değil, futbolcuların payı olacaktır. Malatyaspor forması futbolcuların onur ve şerefidir. Samsunspor maçında bunun hakkını verecekler.''

-''SAMSUNSPOR İLE DOSTUZ''-
Samsunspor ile geçmişte bazı sıkıntıların olduğunu hatırlatan Mungan, Malatya'ya gelecek Samsunspor kafilesini en iyi şekilde karşılayacak ve ağırlayacaklarını ifade etti.

Taraftarın da Samsunspor'a karşı centilmence davranmasını isteyen Mungan, ''Samsunspor kafilesini misafirperverlikle karşılayacağız. Malatya ocağı sevgi ve sempati üzerine kuruldu. Kimseye karşı kin ve nefretimiz yok. Kinle beslenen bir anlayış Malatya'ya yakışmaz. Tarafatarın da centilmence davranmasını istiyoruz. Bizim için diğer takımlar neyse Samsunspor da öyledir. Tüm takımlarla olduğumuz gibi Samsunspor ile de dostuz. Onları en iyi şekilde ağırlayacağız'' diye konuştu.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20081029/kimseye_karsi_kin_ve_nefretimiz_yok.html

Hiç beklemezdim böyle bir açıklama kendilerine teşekkür ediyorum, türkiye'de artık futbol güzelleşiyor

Kais

bide o lafları kendi taraftarlarına anlatsalar.bizde bu uzatılan eli havada bırakmayız herhalde

Meskenler

"Kimseye karşı kin ve nefretimiz yok"

Malatyaspor'da hafta sonunda oynanacak Samsunspor maçının hazırlıkları sürdürürken, Basın sözcüsü Cebrail Mungan futbolcuların maçta onuru ve şerefi olan formalarının hakkını vereceğini söylerken, Samsunspor ile aralarında sorun olmadığını ifade etti..

Malatyaspor
Basın sözcüsü Cebrail Mungan yaptığı açıklamada, Samsunspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu, tek düşüncelerinin kazanmak olduğunu söyledi.

Malatyaspor'un 10 puanla yavaş yavaş puan tablosunda sona doğru sürüklendiğine işaret eden Mungan, şöyle konuştu:
''Samnuspor'un durumu ne olursa olsun maçı kazanmak için çıkacağız. Bu bizim için çok önemli. 10 puanla yavaş yavaş ligin sonuna doğru sürükleniyoruz. Takımdaki oyuncuların O formanın hakkını verecek futbolcular olduğuna inanıyorum. Formalar futbolcuların onuru, şerefidir. Altay maçında hatalar yapmış olabilirler. Onlar da kendilerini toparlamak zorundadır. Bu futbolcular haddini bilecek ve ona göre oynayacak. Futbolcuların kafasında sorunlar olabilir ama Matalyatspor'da kimsenin parası kalmaz. Kalan para yönetimin şerefi, namusudur. Futbolcuların alacakları karşılanmayacak paralar değil. O endişeyle formaların hakkını vermezlerse kendi mesleklerine ihanet ederler. Malatyaspor bir markadır ve futbolcular bu markayı korumak zorundadır. Malatyaspor ligin dibine sürüklenirse hocanın değil, futbolcuların payı olacaktır. Malatyaspor forması futbolcuların onur ve şerefidir. Samsunspor maçında bunun hakkını verecekler.''

-''SAMSUNSPOR İLE DOSTUZ''-
Samsunspor ile geçmişte bazı sıkıntıların olduğunu hatırlatan Mungan, Malatya'ya gelecek Samsunspor kafilesini en iyi şekilde karşılayacak ve ağırlayacaklarını ifade etti.

Taraftarın da Samsunspor'a karşı centilmence davranmasını isteyen Mungan, ''Samsunspor kafilesini misafirperverlikle karşılayacağız. Malatya ocağı sevgi ve sempati üzerine kuruldu. Kimseye karşı kin ve nefretimiz yok. Kinle beslenen bir anlayış Malatya'ya yakışmaz. Tarafatarın da centilmence davranmasını istiyoruz. Bizim için diğer takımlar neyse Samsunspor da öyledir. Tüm takımlarla olduğumuz gibi Samsunspor ile de dostuz. Onları en iyi şekilde ağırlayacağız'' diye konuştu.

kuzey55

AlıntıSamsun galibiyete inanıyor

Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, hafta sonu oynayacakları Malatyaspor maçından istedikleri sonucu alacaklarına inandığını söyledi.
Bank Asya 1'nci Ligi'nde bu hafta sonu Malatyaspor'a konuk olacak olan Samsunspor'da hazırlıklar sürüyor. Sakatlığı bulunan Burhan, takımdan ayrı çalışırken, teknik direktör Hayrettin Gümüşdağ oyuncularına taktik ağırlıklı bir çalışma yaptırdı. Rizespor karşısında çok şanssız olduklarını dile getiren Gümüşdağ, "Çok gol pozisyonuna girmemize rağmen değerlendiremedik. Bu mağlubiyeti taraftarımıza unutturcağız. Malatyaspor maçından istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum" dedi.

Ligde kolay maç olmadığını ve her takımın birbirini yenebilecek güçte olduğunu kaydeden Gümüşdağ, "Malatyaspor çok güçlü bir ekip. Tehlikeli oyunculara sahipler. Gereken önlemlerimizi alacağız. Tek düşüncemiz deplasmandan puan ve puanlarla ayrılmak. İyi hazırlanıyoruz" diye konuştu.

senden hiçbişey istemiyoruz hoca defolup gidersen en büyük iyiliği yapmış olursun bize..

FaT1h

önceden yaptınız ezttiniz işiniz bitti şimdi düşmanlık yok oh ne ala

FaT1h

malatyaya giden olursa malatya seyircisinin ne yaptıgını görür bu yönetici konuşsun dursun

jean

harbisamsunsporlu5517

selahattin55

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 29 Ekim 2008, 17:09:52
yuh be yuh resmen maç alınmış

bence alakası yok rize başbakanın memleketi arayıp sorması normal.biz ilk önce kendi içimizdeki beceriksizlere kızalım.bacak kadar rizeli bizim deve kadar gökhan nın yanından kafa vuruyor bizimkide yeni gelin gibi yerlerde sürünüyor.sadece bu maç değil manisa bolu giresun karşıyaka maçlarının kaybetmemimizin nedeni hoca ve turgut un beceriksizliği.
1.taraftarın hedefi süperlig veya en kötü playof.
2.yönetimin hedefi ilk 10.
3.hayrettin gümüşdağın hedefi 15.bütün sorun burada en büyük hedef taraftarın.bu sene malaesef kümede kalma savaşı veriyoruz inşallah kazanırız.ve bu teknik kadro ilede maç kazanacağımızı düşünemiyorum.

Ladikli

Alıntı yapılan: Kais - 29 Ekim 2008, 13:05:10
bu sefer dayak yemege degıl de dayaka atmaya gıdelım ama kalabalık gıdelım
Kardeşim malatyada kimse dayak falan yemedi,sayımızda yeterince fazlaydı.(kavga etmeye gitmedik.Samsunspor'umuzu desteklemeye gittik,bize ayrılan bölümü tamamen doldurduk)Olayların çıkma sebebine gelince,iki takımında çok kritik yerde olması,futbolcuların ve taraftarların ölüm kalım maçı olarak görmeleridir.Yakaladğımız pozisyonları cömertçe harcayıp ve gereksiz bir kırmızı kart görmeseydik durum farklı olabilirdi.Bu hafta sonu kazan taraf biz oluruz umarım.

METE_55

ARKADAŞLAR MALATYADA DÜŞTÜMÜZ SENEKİ MAÇTA BENDE VARDIM VE BOYNUMA TAŞI BEN YEDİM STADA GİRERKEN  SAĞLI, SOLLU TRÜBÜNDEN ATILANLARDA CABASI TABİKİ AMA BİZ BUNLARI GEÇELİM ARTIK GELECEĞE BAKALIM BİZİ ORDA ÇOK AMA ÇOK ZOR BİR MAÇ BEKLİYOR BAKALIM HAYRETTİN BEY NE YAPACAK ORDA MERAK EDİYORUM  AMA DEDİM GİBİ KAZANAMAZSA  GELMESİN SAMSUNA BİR DAHA SAKIN ÇÜNKÜ BU SAMSUNSPOR SEVDALILARI KARABÜK MAÇINDA ONU BEKLİYOR OLACAKLAR 19 MAYIS STADINI KAFASINA GEÇİRMEK İÇİN...55 >:(

Kais

cuvallarla tas sokup konfetılerın arasına sıkıstırmıslar sıze ole atmıslar tasları olemı

FaT1h

ben tuvaletteki taşları kırıp atmışlar diye sanıyodum