Bank Asya 1.Lig 10.Hafta | Malatyaspor 4 - 3 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 27 Ekim 2008, 22:55:55

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

uzunca Yazmak öfkemi,fikrimi,beklentimi,Samsunsporumuz için doğru olanı paylaşmaktı niyetim yazdığım yazıyı sildim...

Bütün bunların arasından birşey vardıki yazılması en doğru olan (Taraftar samsunsporluluk)
bu iki kelimenin içinde herkes için bir öfke,fikir,beklenti,aşkın var olduğuydu gercek...

gozgoz yýlmaz

Bence bu maçı kazanacağız, içimde tuhaf bir umut var.

kuzey55

ne tesadüf dün 2-0 kaybederiz dedim ama anlamsız bir umut bende de var.hadi hayırlısı.

GençKozluklu

Geçen yıl en zor anımızda Malatya'yı Malatya'da yenmeştik. O zaman takımda ve hocada bir hırs vardı, kazanma ruhu ve azmi vardır. Aynı azimle oynarsak gene alırız.

Pozisyon üretiyoruz ancak gol yapamıyoruz. Gol yapamayınca da işimiz iyice zorlaşıyor.

Genede SAMSUNPOR aşkı bu maçı alacağız diyorum.

İnşallah kazanırız.

guvensolmaz

Yine maçı dönüm noktası gören,zor durumda olan bi rakip var ve deplasman.. Yine ilaç oluruz birilerine, giresun gibi,bolu gibi,rize gibi..

GençKozluklu

Bize kim ilaç olacak? Bence bu hafta Malatya geçen yıl olduğu gibi gene bize ilaç olacak.

alperen_55

Bende bu maç için malesef umut ümit falan yok hayrettin var.

kuzey55

hep biz herkese ilaç oluyoruz bu hafta malatya neden bize ilaç olmasın.doğru mantık.umut fakirn ekmeği...olumlu bir his var içimde.

Baskent_Samsunspor

arkadaşlar iyimser bi yaklaşımla beraberlik bu şartlarda ilaç olur

fanatikliğim 5 atarız diyo ama mantık beraberliğe dua et diye fısıldıyor

guvensolmaz

Keşke biz bulsak bu hafta ilacı.. Ama hani diyorum yetsin diyorum dibe kadar çamura batmış takımların elinden tutuyoruz, yıllardır tekmelendik yani bi tekmede biz vuramıyoruz, yetsin artık kazanalım

Mert

Benim de içimde olumlu bir his var.Skor tahmini yapamıyorum ama malatyadan 3 puanla döneriz diyorum...

Kaya

hiç kimsenin yanımazda olmadığı şu dönemlerde ALLAH yar ve yardımcımız olsun

celebi

Pazar günü Malatya İnönü Stadı'nda oynanacak olan Malatyaspor-Samsunspor maçının bilet fiyatları da, açık tribün ve misafir seyirciler 5 YTL, maraton 10 YTL, kapalı 15 YTL ve VIP ise 20 YTL olarak açıklandı.

Ladikli

Hayrettin le,bu futbolcularla çok zor galip gelmemiz.Ama futbol bu belli olmaz belki kazanırız...

Sadece Samsunspor

Arkadaşlar altay-malatya maçının özetini seyrettim malatyanın defansı berbat ötesi iyi hücum yaparsak çok rahat alırız bu maçı, tek önemli oyuncuları caner ağca onuda kenan ile gökhan durdurur