Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Boluspor - Samsunspor'umuz

Başlatan tanju55, 11 Ekim 2008, 19:03:37

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 13 Ekim 2008, 10:48:38
Bugün Manisa maçı kaybederse Bankasya liginin tarihinde hiç olmadığı kadar zevkli geçeceğini düşünüyorum.

Çoğu arkadaşımız Serkan'ı oynatmadığı için gümüşdağ'ı eleştiriyor ben ise Hakan Akman'ı oynatmadığı için eleştiriyorum.

Serkan kafa olarak bir türlü kendisini toplayamadı bu durumda onun bu haline rağmen otnatmasını beklemek diğer oyunculara haksızlık olur ve iyi bir durum oluşturmaz.Ama doksan dakika değilde bir kırkbeş dakikada olsa oyunun gidişatına göre zaman zaman oynatması madem kadroda bu oyuncu gereğini yapmalı.

Bulunduğumuz bu ligde Hakan Akman gibi oyuncuların tecrübe kazanmalarını sağlamalıyız.Bakıyoruz geleceğe yönelik forvet oyuncusu yetiştirme konusunda sıkıntı yaşıyoruz bu durum ilerde büyük sorun yaşatacak.

Yusuf kardeşim benim yazmak istediğim ve anlatmak istediklerime tercüme olmuşsunuz. Hakan Akman'a sahada şans tanınmasından yanayım. Geleceğin takımı kuruluyorsa gençlerin yetişmesi gerekir.

Serkan'a ne hikmetse istikrar noktasında güvenemiyorum. Geçen yılki bizi yolda bırakmaları hala içimde bir sızı olarak yer almakta.

Bolu'yu yeneriz inşallah. Zor maç olacak. Alırsak süper olacak.

Tribün_ali

Alacagız bu macı inanıyorum hadi samsunsporum güldür yüzümüzü

55__Gurbet__55

eger play-off oynamak istiyorsak böyle deplasmanlari kazanmak sorudayiz

pitbul055

ordu maçından sonra bu maçı alırsak süper olur.yukarlarda kalmamız için çok önemli maç.bolu maçını alırsak bu gazla rizeyi burda dağıtırız...arkadaşlar bolu maçına organizasyon varmı.4 kişiyiz.varsa kiminle bağlantıya geçeceğiz.detaylı bilgi yazılırsa seviniriz

esedullah

samsundan boluya gidlcek mi tam olarak bilen var mı

seckin55

13 Ekim 2008, 14:04:40 #65 Son düzenlenme: 13 Ekim 2008, 15:22:28 berusa55
Alıntıİstediğimiz düzeyde değiliz

Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ,oyun kurmakta zorlandıklarını ve henüz istenilen düzeyde olmadıklarını söyledi.Ben en çok kendi oyun mantaliteme ve çalışmamıza güveniyorum. Genç ve tecrübezis bir takım olduğumuzu sürekli dile getiriyorum. Eğer takımımızda usta ayaklar olsa Orduspor maçını 4 5 gol atarak kazanabilirdik. Sporcularım,bu tecrübesizliklerini oynayarak üzerlerinden atacaklar dedi.Oyun kurmakta zorlandıklarını ve henüz istenilen düzeyde olmadıklarını vurgulayan Gümüşdağ, Mücadeleden çok memnunum. Ancak daha iyi oynamalıyız.Rakibimizin ilk yarıdaki en ciddi atağı kendi hatamızdan oldu" diye konuştu.

MAÇ İZLEMEYE KARABÜK'E GİTTİ

Gümüşdağ, "Tempomuz çok iyi ve Orduspor ikinci yarıdaki tempomuza dayanamadı. Her maç çok pozisyon yakalıyoruz. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirmeliyiz. Bazı oyuncularım beklediğim performanstan çok uzaktı. Buna rağmen herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı ve bizim açımızdan çok önemli olan bir galibiyet almamızı sağladılar" dedi. Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ bu arada, takıma verilen 2 günlük izinde Karabük'e giderek, iki hafta sonra karşılaşacakları Çaykur Rizespor'un, K. Karabükspor ile oynadığı maçı izledi.

Kaynak: www.habergazetesi.com.tr

----

Hoca eger takımımızda usta ayaklar olsa daha farklı olurdu demış ordu maçı için....ne demek ıstıyo acaba...bir Serkan Aykut bir Hakan Akman turguttan 100.000 defa usta ayak ama gören yok...bakalım bolu maçının 11 i nasıl olacak.çok merak konusu....

furkan88

hoca turgutu forvete çeker.sağa oktayı alacak.eğer volkan iyileşmezse yerine sefayı oynatır.sefa sağda oktay solda oynar.oktayı kesin 11 de oynatacaktır.bende serkanı 11de oynatacağına inanmıyorum.turgutun forvette oynaması bizim için çok daha hayırlı olacaktır.bu maçın kaderini stoperlerimiz hakan ve forvetteki oyuncumuz belirler diye düşünüyorum.inşallah kazanırız ve o havayla rizeyede gününü gösteririz.

maço

bu maca samsundan organızasyon olacaktır ıllakı. zaten olacagı zaman soylerler

bu macı alacaz baska yolu yok hangı kadroyla cıkarsak cıkalım.

gnc bengülü

bolu maçını yenersek işler yoluna girecek belkide süper lig olabilir bu hafta üst sıralarda ki takımlardan 6 tanesi birbirleriyle oynayacaktır inş. yüzümüzü güldürecek bir sonuç alırız bolu deplasmanından

Sadece Samsunspor

menteşoğlu55

Forumda yazmasam bile arkadaş çevremde Serkan Aykut'u daha önce çok eleştirdim... Yeteneklerine ihanet ediyor, kendini iyi hazırlamıyor, fiziksel olarak yetersiz diye... Ancak bu sezon çok iyi çalıştı...

Sezonun ilk maçında skoru belirleyen isimdi... Giresun maçında hocanın yaptığı çok ayıptı... Ondan sonra da Serkan Aykut ile didişmeye başladı...

Burhan'ın cezası hayırlı olmuş valla... Serkan bu hafta oynar herhalde... Bu maçta da oynatılmazsa hocanın Serkan'ın üzerine oynadığını düşüneceğim...

Ayıp ya...

Koşmuyormuş... Diğer oyuncular onun yerine de koşuyorlar... Atletizm takımı değil ki bu ya... Araya Serkan gibi bir usta gerekli...

Sadece Samsunspor

Evet Serkan bu hafta oynamazsa hocanın harbiden Serkan'a kastı olduğu inancına sizler gibi varacağım ama sanmıyorum Burhan'ın yokluğunda kesinlikle oynatacaktır hocamız

samsunlu_alemdar

Sadece Samsunspor

Ligde tüm maçlar tamamlandı şuan itibariyle 9. sıradayız boluspor ise son sırada yer alıyor, bizim 10 puanımız bolunun 5 puanı var eğer bu maçıda kazanırsak potaya giriyoruz mutlak kazanmalıyız gerçi biz genelde kritik maçları kazanamamışızdır ama bu şanssızlığıda kıracaz inşallah

SerhaT55

innşşallah şu bolu maçını alırızz gerçi umudum  %95 yenerizzz...:)inşallah dediğim  doğru çıkar ::)