Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Boluspor - Samsunspor'umuz

Başlatan tanju55, 11 Ekim 2008, 19:03:37

« önceki - sonraki »

fanatik.samsunlu

12 Ekim 2008, 10:27:50 #30 Son düzenlenme: 12 Ekim 2008, 15:40:41 berusa55
haydı samsun boluyuda gecek bır daha kı hafta statda show yapak bekle bızı karadenızın gerçek kaplanı kukruyorr  ;D ;D

oguz_5528

Gerçekten bu maç çok zor geçecek rakip çıkış arıyor ne yapacakları belli diil ama karşılarında SAMSUNSPOR war!!..bolu,giresun gibi takımlara şansımzı tutmuyor,inş kazanırız.Kazanacağızda..;)

55.hakan

Alıntı yapılan: fat55 - 12 Ekim 2008, 06:17:03
hakan kardeş pazar günü buluşcaz bak beraber gitcez tamam mı tüm ankaradaki samsunsporluları bu önemli maça bekliyoruz
tamam kardeş kız arkadaşımdan izin alırsam gelicem :D ikimizinde tek tatil günümüz pazar olduğu için ondan izin almam gerekiyor ;D yoksa dayak yerim ;D ama sen organizasyondan haberdar et burdan

seckin55

Alıntı yapılan: esedullah - 12 Ekim 2008, 10:11:01
bolu maçı çok kritik maç boludan alağımız 3 puan bizi play-off için çok avantajlı kılar.
ondan saonra diyarbakır var tabi oda çok zor bi maç zor bir dönemece giriyoruz.inş. Allahın izniyle şu 2 haftadan en az 4 puan çıkarırsak çok güzel olur
ilk yarıyı 27-28 puanda kapatırsak çok avantajlı oluruz...2. yarıya ayrı bır havada gireriz.bı kaç takviyeyle amacımıza çıkarız.gonlumuz dırek cıkmamızdan yana ama play off heyecanı yaşamak da guzel..

GençKozluklu

Bende İstanbul'da Bolu'ya gelmeyi düşünüyorum. Bir kaç arkadaşlar organize olup geleceğiz inşallah. Gol sıkıntımız olduğu açık. Gol pozisyonlarına girebiliyoruz. Bir takım gol pozisyonuna giriyorsa gol atar. Önemli olan o poziyonları üretebilmek. Bu hafta Hakan Akman'ı sahada görmek isterim. Genç yetenek.

Serkan çok iyi bir golcu. Şimdi KralSerkan diye bağıran arkadaşlar, geçen yıl Serkan'ı kaç maç izledik, söylermisiniz. Bizi en kritik maçlarda sakatım diye yalnız bırakmadı mı? Serkan emin olun çıkar 2 maç oynar 3-5 gol atar ondan sonra sakatım diyerek gene yatacaktır.

Geçen yıl takımını zor günlerinde yalnız bırakmış Serkan'ı ne olursa olsun artık sahda görmek istemiyorum. Artık onun gibi oyuncuların ve hiçbir futbolcunun SAMSUNSPOR'dan daha üstün olmadığını herkesin anlaması gerekir.

Lütfen, Serkan Serkan diyerek takımdaki diğer oyuncuların konsantrasyonunu bozmayın.

Hayırlı Pazar'lar

gozgoz yýlmaz

12 Ekim 2008, 14:46:14 #35 Son düzenlenme: 12 Ekim 2008, 14:47:50 gozgoz yýlmaz
Senin gibi eski bir taraftardan Serkan ile ilgili böyle sözler duymak tuhaf doğrusu. Serkan Aykut, iki sezon daha futbol oynayacak, parayla pulla da işi yok ama biz de futbol oynadık, yedek kalmak berbat bir duygudur. Vural'ı, Ercan'ı böyle apar topar futboldan kopardılar, Serkan Aykut'a bunu yapmalarına müsaade etmemek lazım. Diyorsun k3-5 maç oynar. Bırakın da oynasın, 3 mü oynar 5 mi oynar 25 mi oynar görelim. Geçen sene oynaığı 10 maçta sadece KSK'ye yenildik bu arada, Onsuz bir iş görmedi takım. Madem Serkan Aykut kötü çocuk o halde Celil'e yaptıkları gibi sezon başında anlaşmayacaklardı.

Serkan'ın resminin fotokopisi bile Burhan'dan daha çok iş yapar.

Bu arada Hayrettin Gümüşdağ'ın Serkan'ı Bolu'da da oynatacağına hiç ihtimal vermiyorum. Turgut'u ortaya çeker, kanatlara sa Sercan ve Oktay'ı koyar. Serkan'ın a turşusunu kurar artık.

seckin55

12 Ekim 2008, 15:02:51 #36 Son düzenlenme: 12 Ekim 2008, 15:06:43 seckin55
Alıntı yapılan: cemalg - 12 Ekim 2008, 14:35:56
Bende İstanbul'da Bolu'ya gelmeyi düşünüyorum. Bir kaç arkadaşlar organize olup geleceğiz inşallah. Gol sıkıntımız olduğu açık. Gol pozisyonlarına girebiliyoruz. Bir takım gol pozisyonuna giriyorsa gol atar. Önemli olan o poziyonları üretebilmek. Bu hafta Hakan Akman'ı sahada görmek isterim. Genç yetenek.

Serkan çok iyi bir golcu. Şimdi KralSerkan diye bağıran arkadaşlar, geçen yıl Serkan'ı kaç maç izledik, söylermisiniz. Bizi en kritik maçlarda sakatım diye yalnız bırakmadı mı? Serkan emin olun çıkar 2 maç oynar 3-5 gol atar ondan sonra sakatım diyerek gene yatacaktır.

Geçen yıl takımını zor günlerinde yalnız bırakmış Serkan'ı ne olursa olsun artık sahda görmek istemiyorum. Artık onun gibi oyuncuların ve hiçbir futbolcunun SAMSUNSPOR'dan daha üstün olmadığını herkesin anlaması gerekir.

Lütfen, Serkan Serkan diyerek takımdaki diğer oyuncuların konsantrasyonunu bozmayın.

Hayırlı Pazar'lar
cemalag kardeş Serkan' dan ne kadar yararlanırsak o bizim karımızadır.serkan olmadıgı zaman sahada kenan dan başka lider oyuncumuz olmuyo.en azından serkan' ın ölüsü yetiyo sahaya..serkan için bole eleştiri yapman hiç de hoş degıl.yakıştıramıyorum...serkanı kazanmamız lazım belki de bi kaç sene sonra hoca olarak takımımıza kazandıracagız.lutfen ılerısını duşunerek konuşalım....

bu arada serkanın ısınırken kale arkasındaki heyecanını gormenı ısterdım.sanki takıma ilk kez girecek giib heyecanlıydı.ellerini kaldırıyordu ara sıra hocam al artık benı dıyee der gibi..ama 80 dk gol gelmeyınce ve o %100 luk pozisyonları harcayınca SERKAN aranıyor..kimse krala laf atmasın..maçları ızlersen ve turugutu da ızlersen  nekadar haklı oldugumuzu sende goreceksin.lutfen...

ali ihsan

Serkan bu ligte her takımda banko oynar.Hayrettin taktığı için bizde oynayamıyor tabi.Hakan Şükür takıntısı ersun yanalı milli takımdan etmişti.serkan takıntısıda hayrettin gümüşdağa pahalıya patlayabilir.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cemalg - 12 Ekim 2008, 14:35:56

Birincisi Serkan Aykut, kendini Samsunspor'un üstünde görmüyor. Bu çok yanlış bir ifade. Alacağı olmasına rağmen kulübü TFF'ye bildirmeyen tek oyuncu idi. Geçen seneki röportajında da dediği gibi kendini Samsunsporlu Serkan olarak kabul ediyor. İleride işime yarar, spor yazarı olurum, TV'de yorumcu olurum diye Galatasaray yalakalığı yapmıyor.

İkincisi, Serkan'a vefasızlık ileriye dönük bir tehlikedir. Diyelim ki ben Turgut'um ( Ya da Sefa, ya da Hakan ) Yıllarca büyük teklifleri reddedip, Samsunspor'da kalsam, her türlü fedakarlığı yapsam ama yaşım 33-34 olunca bana da böyle yapacaklar demek ki derim.

Bazı şeyler sordan da, futboldan da önemlidir. Hep şikayet ettiğimiz şey değerlerimize sahip çıkmamak değil mi? Madem Serkan yetersiz ama madem bu sezon hedefimiz zaten Süper Lige çıkmak değil, oynat... Oynat ki gençler öğrensinler ondan birşeyler. 

dilatino

bolu icinde samsun icinde cok önemli bir mac defansda saglam durursak eger bu maci samsunspor alir. serkan aykut bence her zaman dedigim gibi 15-20 dakika oynayabilecek birisidir. daha cok ic maclarda düsünülmelidir. dis sahada kisa alanda hizli kosabilen topu sürebilecek oyuncularin ilerde oynamasi daha mantikli gibime geliyor.
mac skoru olarak sorarsaniz 1-2 samsunspor alacakdir. basarilar samsunspora maca giden arkadaslarada hayirli yolculuklar.

salihcakir

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Ekim 2008, 15:12:02
Birincisi Serkan Aykut, kendini Samsunspor'un üstünde görmüyor. Bu çok yanlış bir ifade. Alacağı olmasına rağmen kulübü TFF'ye bildirmeyen tek oyuncu idi. Geçen seneki röportajında da dediği gibi kendini Samsunsporlu Serkan olarak kabul ediyor. İleride işime yarar, spor yazarı olurum, TV'de yorumcu olurum diye Galatasaray yalakalığı yapmıyor.

Burada yer alan son yorumlarımda da ortaya koyduğum üzere ben de Serkan'ın her maç ılk 11 de yer almasının lüks olacağını düşünüyorum. Ama hocayı eleştirdiğim ve buradaki bir çok arkadaşla uyuştuğum nokta şu ki zaman zaman rakibi 9 kişi ile ezebildiğimiz özellikle iç saha maçlarında Serkan'lı takımın çok daha iyi işler yapabileceğini düşünüyorum. Fakat şunu da unutmamak gerekir ki bu lig daha çok mücadeleye yönelik bir lig. Rakipten ne zamanki saha içi mücadelede geri kalmıyorsanız o zaman Serkan gibi kilit oyuncularla fark yaratma şansına sahip oluyorsunuz. Aksi takdirde teknik kapasitesi saha içi varyasyonları çok iyi bir takım olmak çokta işe yaramıyor. Serkan ile görüşlerimi noktalarken şu anektodu da söylemeden geçemeyeceğim. Serkan benim Samsunspor adına en çok sevdiğim oyuncudur. Onun önüne kimseyi koyamıyorum. Ama futbolun gerçekleri de ortada.

Bolu maçını Serkanlı bir takım ile kazanma şansımız Serkansız bir takımla bu maçı kazanma şansımızdan daha fazla. Nedeni mi? Burhanın yokluğunda 4-5-1 düzeninde pivot santrofor oynayabilecek kimse olmayacaktır. Bunun için rakibe baskı yapmak oyunu rakibin sahasında oynamaya çalışmak bizim açımızdan daha mantıklı olacaktır. Rakibin de çok tempolu oynayamayan bir takım olduğunu da düşünürsek bu felsefeyi sahaya yansıtmak çok zor olmayacaktır. Heleki bu takımın manisa deplasmanında dahi rakibe oranla daha tempolu gözükmesi çok ama çok önemli bir göstergedir bizim açımızdan. Onun için bu maçta 4-4-2 düzenine yakın bir dizilimi tercih etmek mantıklı görünüyor. Serkanı da iki forvetten orta sahaya yakınlaşarak oynayacak adam olarak belirlenmesi yararlı olacaktır. Umarım deplasmandaki ilk galibiyetimizi alırız. Hayrettin hocanın taktik anlamda kendi kendine bir düşünüp bir özeleştri geliştirmesi şart.

mehmet yılmaz

Sevgili Samsunkopat
Sezonun ilk maçı olan Erciyes maçında Serkan, 89 dakika sahada kaldı ve takım yine çok koşan, basan bir takım görünümündeydi Nitekim orada Serkan'ın bir ara pası maçı kopardı.

Ayrıca ben Hayrettin Gümüşdağ'ın taktik gereği değil artistlik gereği Serkan'ı oynatmadığı kanısındayım. Zate kendisinin de taktik ciabı oynatmıyorum gibi bir ifadesi olmamıştır bugüne kadar.

Teoride dediklerinin haklılık payı var ama sen Burhan'la Turgut'u bu sezon canlı seyretme şansı bulamdığın için biz ne desek askıda kalacaktır.

Bir an önce gel de, gidelim birkaç maça. ;)

Baskent_Samsunspor

arkadaşlar şu bi gerçekki takım hayrettin egolarını bir türlü yenemiyor yenemiyecek tamam serkan koşmayabilir mücadele etmeyebilir ancak genç arkadaşlar sıkışınca topu atabilecek oyunu yönlendirebilecek bir oyuncu olabilir...

ama sen bu oyuncuyu yedek bırakıp bi de 89 da oyuna alırsan bu adam da golü çakıp sana hareketiyle ağzının payını verir örnek güngören maçı sırf  o yüzden bu hafta serkanı oynatmadı hayrettin ....

çünki serkan hayrettinden daha tanınımış daha ünlü sadece serkan deil sen sefayı neden kenarda oturtursun bu ne saçmalık hangi mazeretin bunu açıklar....

her zaman söylerim yine söylerim samsunspor bu zamana kadar başladığı sezonlarda doğru dürüst kamp yapma fırsatı bulamadığı için kondisyon olarak sıfırdı ancak çocuklar hem kamp öncesi samsunda hemde kampta ii şekilde çalışarak müthiş bi kondisyon yüklediler...

şimdi hayrettin efendi bu takıma ne kazandırdı kondisyonu kendi çalışarakta kazanır futbolcu hani taktik ????  bazı futbolcuları küstürerek neden takımdaki iç huzuru bozmaya çalışıyorsun anlamadım gitti eline ne geçiyor ...örnek çok aslında saymakla bitmez: kartal maçı kaçan goller saç baş yoldurur keza giresun maçında o kadar fark yenmesine rağmen kaçan goller aynı şekilde manisa maçında bunlar yenildiğimiz maçlar futbolcuları kaybetmeye çalışacağına onları kazanmak için uğraş

serkanın en azından ilk 45 dk oynaması lazım elinde doğru dürüst golcün yoksa nitekim yok

işte bu yüzdendirki en ufak bir puan kaybında taraftar sana yükleniyor ve de yüklenecek çünki büyük samsunspor takımı bu lige 5 gömlek fazladır bunu kafana sok çankırıda veya iskenderunda deil ......... sen samsunspordasın

son olarak hayrettine rağmen sahada aslanlar gibi mücadele eden başta can oktay kenan gökhan sercan turgay sefa hakan turgut hasan murat burhan ve daha sayamadıklarım hepinizin alnından öper başarılarınızın devamını dilerim ....

bolu maçına değinmek gerekirse normal şartlarda rahat alabileceğimiz bir maç hatta fark bile yaparız kenar maydanoz olmassa

rastgele çocuklar ........  hep destek tam destek biz samsunspoluyuz

seckin55

ewet bazı topçularımızı kazanalım derken bazılarını küstürüyor....ornegın SERKAN AYKUT, ZAFER ŞAKAR, FURKAN İLKER,ÇAGATAY, SEFA, HAKAN AKMAN VE daha sayamadıklarım...

Pergani 55

şanslar eşit bence inşallah biz kazanırız maçı