Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Boluspor - Samsunspor'umuz

Başlatan tanju55, 11 Ekim 2008, 19:03:37

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Boluspor bu sezon geçen yıl ki kıvamında değil. Ancak Altay deplasmanından aldıkları 1 puan önemli bir gösterge. Biz ise mağlup olsak bile iyi mücadele eden, koşan bir takımız. Gol atmakta sıkıntı yaşadığımızı söyleyebilirim. Eğer Bolu'da kazanabilirsek moral-motivasyon adına çok önemli bir adım atmış oluruz. Deplasman karnemiz zayıf ve Boluspor'a Bolu'da hiç şansımız tutmuyor bu arada. İnşallah kazanan biz oluruz.

Tribünler namına ise herhangi bir sorunun olacağını sanmıyorum; geçen yıl güzel karşılanmıştık Bolu'da.

İstanbul, İzmir ve Manisa'dan sonra Samsunspor taraftarı Bolu'da da takımını yalnız bırakmayacaktır.

Serkan Aykut konusunda muhabir arkadaşlardan öğrendiğimiz şu, Hayrettin Gümüşdağ, Serkan'a takmış. Yani ortada bir kasıt var.

CarSambaLi.Lord

bu sene hic deplasmana gidemedim :( insallah bu hafta bu hasret sona erecek Yagmurda camurda Carsambalılar Boluda :) inSallah yüzümüz gülerek geri dönecegiz .

Mert

Boluyu yeneriz bence ama burhan sarı kart cezalısı durumuna düştümü ? haftaya boludayız.

jean

bu macida alirsak playy-off havasina gireriz sansimi zpek tutmuyor boluya inslalah kazanan taraf biz oluruz

seckin55

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Ekim 2008, 23:53:50
Boluspor bu sezon geçen yıl ki kıvamında değil. Ancak Altay deplasmanından aldıkları 1 puan önemli bir gösterge. Biz ise mağlup olsak bile iyi mücadele eden, koşan bir takımız. Gol atmakta sıkıntı yaşadığımızı söyleyebilirim. Eğer Bolu'da kazanabilirsek moral-motivasyon adına çok önemli bir adım atmış oluruz. Deplasman karnemiz zayıf ve Boluspor'a Bolu'da hiç şansımız tutmuyor bu arada. İnşallah kazanan biz oluruz.

Tribünler namına ise herhangi bir sorunun olacağını sanmıyorum; geçen yıl güzel karşılanmıştık Bolu'da.

İstanbul, İzmir ve Manisa'dan sonra Samsunspor taraftarı Bolu'da da takımını yalnız bırakmayacaktır.

Serkan Aykut konusunda muhabir arkadaşlardan öğrendiğimiz şu, Hayrettin Gümüşdağ, Serkan'a takmış. Yani ortada bir kasıt var.

serkan aykut için kasıt oldugu çok açık...

levent_55

Orduspor karşılaşmasından alınan 3 puan ilaç gibi geldi.Şimdi sırada Bolu deplasmanı var ama Samsunspor son haftalarda ki pozitif futbolunu sahaya yansıtabilirse bu deplasmandan en az 1 puan ile döneriz düşüncesindeyim.Çünkü şuan ki konum itibariyle ilk 10 içinde olmammız genç futbolcularımızı ateşler diye düşünüyorum.Umarım istediğimiz bir sonuç alırız

samsunmania

Zor bir maç olacağı kesin. Orduspor da zolu bir rakipti ama mücaele gücümüz ile 3 puan almayı bildik. Bolu'nun sağı solu belli olmuyor. Bir çıkmazdalar. Biz bunu değerlendirip puan ya da puanlar alabiliriz.3 ihtimalli bir maç. Tabii ki 3 puana gidiyoruz.

edmontdante

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 12 Ekim 2008, 00:53:37
Zor bir maç olacağı kesin. Orduspor da zolu bir rakipti ama mücaele gücümüz ile 3 puan almayı bildik. Bolu'nun sağı solu belli olmuyor. Bir çıkmazdalar. Biz bunu değerlendirip puan ya da puanlar alabiliriz.3 ihtimalli bir maç. Tabii ki 3 puana gidiyoruz.

Deplasmandan 3 puan alma zamanı geldi gibime geliyor

samsunmania

Alıntı yapılan: edmontdante - 12 Ekim 2008, 00:57:50
Deplasmandan 3 puan alma zamanı geldi gibime geliyor

Katılıyorum.Forvet biraz becerikli olursa çok zor değil.

hala kızı

Arkadaşlar deplasmandan 3 puan alma zamanı geldi de geçiyor...
3 puanı alacağız alnımızın akıyla.

Mert

Burhan coşkun cezalı duruma mı düştü bilgisi olan var mı ?

berusa55

Alıntı yapılan: Mert 55 - 12 Ekim 2008, 01:08:18
Burhan coşkun cezalı duruma mı düştü bilgisi olan var mı ?

4.sarı kartı olduğunu söyleyen arkadaşlara bakılırsa Burhan, Bolu'da yok...

Bakalım hoca, Serkan Aykut'u yine ilk 11'e almıyor mu? O zaman taraftarla Gümüşdağ arasında ipler kopma noktasına gelecektir bu çok açık!

Maça gelince; bir puanın iyi, üç puanın ise süper olduğu bu karşılaşmayı inşallah kazanır ve zirve iddaamızı, en azından play - off iddaamızı sürdürürüz...

fat55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ekim 2008, 23:44:53
benden ankaradan gitmeyi düşünüyorum git gel 4 saat ne de olsa.bakalım serkan ı oynatacak mı
art niyet olup olmadığı bu maçta çıkacak ortaya
hakan kardeş pazar günü buluşcaz bak beraber gitcez tamam mı tüm ankaradaki samsunsporluları bu önemli maça bekliyoruz

esedullah

bolu maçı çok kritik maç boludan alağımız 3 puan bizi play-off için çok avantajlı kılar.
ondan saonra diyarbakır var tabi oda çok zor bi maç zor bir dönemece giriyoruz.inş. Allahın izniyle şu 2 haftadan en az 4 puan çıkarırsak çok güzel olur

tanju55

arkadaslar sizinle her iddasina girerim bu hayrettin gerekirse tek forvet oynar yinede serkani oynatmaz
yada hakan akmani oynatir serkani oynatmaz