Bank Asya 1.Lig 29.Hafta | Samsunspor'umuz - Eskişehirspor

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 30 Mart 2008, 15:55:51

« önceki - sonraki »

ESES64

Maç özetlerinde Ercümentin çataldan çıkardığı Coşkunun kafa şutu  da yok,yine Coşkunun penaltı noktası üzerinde rahat pozisyonda ayağının altından kaçırdığı top da yok.Berbat bir özet olmuş,kıytırık pozisyonlar var,önemliler yok.Ama dediğim gibi maçın Eses adına en net pozisyonları da yok.

körfez55

samsuna gelenler temsil etmiyor mu sizin taraftarınızı?büfeleri soyan yağmalayan,samsunda terör estiren karşılığpını görünce de bizi holigan ilkan eden.bu yaptıkları çirkinlikleri forumlarınızda gururla yazan.ne yazııki senin gibi düşünenler çok az eses taraftarı türkğyede bildiği üzere genelde samsunda gördüğümü taraftardır.evt sen ve senin gibi düşünen kişiler yok değil.ama genelde tribünleriniz öyle.bize çirkeflik yapanlara karşılığını en iyi şekilde veririz..

bu arada işine gelince dayak yedik işine gelince vurduk kırdık.biraz tuttarlı olun...menfaatiniz için eğilirseniz bugünkü durumunuzdan kurtulmazsınız işte...

körfez55

direkten dönen bir top ve sayılmayan bir gol..bunların olmaması normal değil...esesin birçok pozisyonu var zaten.ama malesef 1 sene daha bunlara katlanmak zorundayız...

ESES64

Ben düşüncelerimi net olarak ifade ettiğimi sanıyorum,tutarlı olun iması beni bağlamaz.Ayrıca Türkiyede iki şehir taraftarı arasında birinin diğerini daha çok dövdüğü konusu benim için bir gurur meselesi değildir.Benim için bu ülkenin iki şehri arasında bunca sorunumuz varken alttarafı futbol için kavga edilmesi yeterince utanç vericidir.Kimin kimi dövdüğü ile ilgilenmek,atılan taşlara destek olmaktır.Kimin olay çıkardığı da emniyeti ilgilendirir.Ben Samsunlular da başlatsa,Eseslier de başlatsa aynı ölçüde utanırım.Gerisi teferruatdır ve fanatiklerin işidir.Üniversiteler de can-ciğer arkadaş olabilecek tiplerin,stadyuma gidince birbirlerine bıçak çekebilmeleri akılla açıklanabilecek birşey değildir.Ama kimse kendi delisine sahip  çıkmasın.Yeterince net olduğumu sanıyorum.Tekrar edeyim,kombine biletim var,içerdeki her maça gidiyorum,daha hiçbir hakeme ve rakibe küfretmedim.Bu nedenle de bunları yazma hakkım var...

s_uzunkaya

eses64 kombinesini pembe trübünden almış herhalde :)  ama genede dedikleri her aklı selimin kabullenmesi gereken şeyler fakat imkansız. futbol maçları, maalesef boş ve gereksiz insanların  taşkınlıklarını sergileyebildikleri, küfürlerin iltifat mış gibi rahatca söyleyebildikleri, serseri kılıklı adamcıkların çokça olduğu etkinliklerdir ne yazıkki. onedenle statlarda maç seyrederken hep tedirgin olmuşumdur "bumu taraftar ve bende bunlarla birmiyim" diyerek. neyse bende esas yayıncı kuruluşu eleştirmek için bişiler yazim demiştim. spor kanalı olduğunu iddaa eden kanal ın maç zevkini katletme adına ne mümkünse hepsini yapabildi. yayın görüntü kalitesi iğrence yakındı, spiker pozisyonu anlatıyor, pozisyon 5 saniye sonra görüntüye geliyordu, maç içersinde verdiği tüm bilgiler yanlıştı. eskişehirdeki maça 1-0 diyor, zafer sakat olduğu için oynayamıyor diyor. velhasılı iğrenç bir kanal. silah zoruyla maçları yayınlıyorlar sanki. 

Adnan Mesadonoviç

ESES Lİ ŞEREFSİZLER;sizler değilmisiniz bir kaçtane bilet almak için gişelerde bekleyen insanlara saldıran sonrada tribünde BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARINI görünce *** olan stad içinde ve dışında sizlere gerekli derslerini veren bunu sonucundada yerel basınlarınızda SAMSUNDAN CANIMIZI ZOR KURTARDIK diye manşet yapanlar sizide kankalarınızıda(07-41)
KÜFÜRLÜ MESAJ KULLANMAYINIZ
ÖNCE ADAM OLUN?ŞEHİRLERİNİZDE TANIDIĞINIZ BİLDİĞİNİZ SAMSUNLU insanlar varsa gidip onlara sürtünün belki bir nebze adamlık KAPARSINIZ

hakan55

10 Nisan 2008, 16:44:51 #681 Son düzenlenme: 10 Nisan 2008, 16:47:56 berusa55
Macın Özet Görüntüleri

http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?vid=4659

hasselbaink

Bu özetleri kim hazırlıyor böyle? Hakkı'nın sayılmayan golü ile Sercan'ın direkten dönen topu yok. Rejideki arkadaşlar bu görüntüleri koymuyorlarsa oldu olacak sünnet düğünlerinin kamera görüntülerini koysalardı. Daha ne diyeyim yani!!

körfez55

hürriyet in grubundan daha new beklenir ki..vatan hainlerii hepsi